Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jupííí, tak vývazky nalezeny, nebyly za postelí ale nad postelí (na poličce, v krabičce, u které si fakt nevybavuju, že bych je tam dávala...) teda ale holky, nějak se mi za ten půlrok změnil vkus, už se mi tak nelíbí jako předtím... :-D
Odpovědět
martja: s obsahem nebo bez? :-D varuju, obsah je prvotridni kvalitka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já se ráda podívám i na obsah :-D :-D :-D
Odpovědět
martja: to ale az po desate hodine :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak jsem aspoň trošku navigovala :-D Na jejich kráse tolik nezáleží, stejně je budu mít svatebčané a ne vy dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
julien: to se mi taky stává, že někam musím na dvakrát, protože vždy něco zapomenu. :-D Já myslím, že na to teď máme nárok. ;-) Je určitě dobré, že máte náhradní místo, kdyby bylo ošklivo. Ale bude krásně. Minulé září bylo celé ve znamení veder, takže se nebojím. zmyzulka: koukala jsem na tvé botky, a být tebou tak v nich chodím tak dlouho dokud se nerozchodí. Byla by to totiž opravdu škoda prodávat je. mitote: tak kde je ta fotka? :-D Jo, vývazky.....ty taky nevím,kde mám. Měla bych začít hledat. Nám teď do zmatků s přípravama svatby vstoupilo zařizování privatizace bytu. Jsem ráda, ale přišlo to v nejnevhodnější chvíli. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No taky doufám, že bude září hezké (po vzoru minulých let). :-D Jinak totiž nevím, co budeme dělat. Svatbu máme sice uvnitř, ale nevím, kde bychom dělali fotky potom.
Odpovědět
Profilova fotka
Zmyzul, nema nekdo z rodiny stejnou nohu, ale sirsi? Maminka, babicka? Že by ti je rozšláply? Protoze ty boty jsou uplne uzasne a jakmile ustříhneš pásek, tak bych se bála, že ti budou padat. Ale bylo by mi líto, je nepoužít, protože jsou vážně moc krásný. Holky, myslím, že září bude bezva počasí, už ne ty tropy ale stále moc hezky abychom si to všechny pořádně užily! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně kkoudelka, mě jde taky o to focení. Místo obřadu máme zastřešené, ale pak ty fotky...to by byla hodně veliká škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, holky, zkusím je nějak rozchodit, když to nepůjde tak je holt prodám, nechci abych si tak důležitý den neužila k vůli botičkám... dneska jsem je na sobě měla tak hodinku, docela to šlo, ale když jsem je sundala tak jsem byla ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: To by nám už jen zbývaly fotky v altánu a v podloubí vily :-D zmyzulka: Jo trénink je dobrý :o) Chodila jsi v nich i tu hodinku nebo byly jen v sedě na nožkách?
Odpovědět
holky tak uz mame temer hotovy web www.landsmannovi.cz :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Paráda! Máte to moc pěkné:o) Možná bych ale dala záložku svatba na první místo, tedy na teď :o). To budete používat i později na další info, že? Jo moooooc se mi líbí Lukyho oblíbené filmy, seriály :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Botky jsou nádherné, budu držet palce, aby se ti malinko roztáhly :o)) Koukám, že tady byla řeč o počasí. Já se úplně modlím, aby nepršelo, ptz nesnáším takové to dusno a k tomu déšť. To snad radši velký teplíčko... No jinak už máme oblečeného i bráchu, který mě povede. Oblek jsme půjčili - fakt krásný (temně šedý), k tomu jsme koupili zelinkavou košili a bude mít k tomu proužkovanou do zelena lazenou kravatu. Dneska nám bylo odesláno oznámení s pozvánkama ke stolu, tak by tady zítra mohlo být. V pondělí pak jedeme na Moravu vykoumat počet koláčků, objednat perníčky (to máme dárek od tchýňulky) :)
Odpovědět
Holky máte některá šaty s velkou spodnicí? Mě konečně přišly, nádherné x-) Ale nějak si v nich nedovedu představit ten náš tanec, šaty se houpou jak zvon a prostě to nějak nejde :-D A ještě jsem zjistila, že v mých botech jsou asi 8 cm nad zemí :-S Tak snad půjdu v balerinkach...asi je lepsi kdyz saty jedou po zemi co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
jani20: Já mám šaty s celkem velkou spodnicí (číslo 3). Šaty ale budu mít až na zem, tak je to v pohodě. Určo bych být tebou buď volila menší spodnici, aby šaty byly delší anebo teda boty bez podpatku. Krátké šaty nevypadají zrovna nejlépe.
Odpovědět
Ahojky holky, prstýnky nám zatím ještě nedorazily :-( Už se na ně strašně moc těším. Jinak už i poslední družička má půjčené šaty :-) Teď už jen koupit krabičky na podílky a je hotovo :-D Dneska jsem měla den "blbec" - jeli jsme k našim pozalívat zahrádku ( od nás je to k našim cca 30 km ). Abych si klíče nezabouchla doma u našich, tak jsem je nechala v zámku ve dveřích. Všechno sme pozalívali, nakrmili ryby a jeli jsme domů. Doma jsem chtěla odemknout a zjistila jsem, že nemám klíče. Vzala jsem si od přítele klíče od auta, nasedla a jela zpátky k našim. Zhruba v půlce cesty jsem zjistila, že jsem si nevzala doklady od auta - tiše jsem se modlila aby mě nechytli policajti - tak předpisově jsem ještě nikdy nejela :-D A klíče od bytu byli samozřejmě v zámku u našich :-D :-D :-D Už začínám magořit :-D Já snad zapomenu dorazit i na svou vlastní svatbu :-D :-D :-D Dokonce se mi zdálo, že jsem rozdávala pozvánky na svatbu až po svatbě :-D :-D :-D Blbnu :-)
Odpovědět
delien: klidek ,jsou erupce na slunci, ja v pondeli uvizla na D1 s nepojizdnym autem a cekala hodinu na odtahovku :-D
Odpovědět
marsee1: Půjdu asi v balerinkách. A budete tancovat novomanželský tanec? Nedovedu si nic kromě ploužáku představit :-N
Odpovědět
jani: my budem mit manzelsky tanec, jeden choreograf nam ho vymysli :-) nehodlam tam trapcit s plouzakem pet minut
Odpovědět
Profilova fotka
jani20: Novomanželský tanec určo bude, ale pomalý. Mě to jako "trapčení" nepřijde. Nebude to jen díky šatům, ale nastávající manžílek tančí zpravidla až v pozdějších hodinách, tak bude něco příjemně pomalého :o))
Odpovědět
mitote: To ja taky nechci, mame "docela" nacviceny valcik na toto: http://www.youtube.com/watch?v=AWCPS6... Jenže když sem si zkusila tančit v šatech, tak... :-D Spodnice se celá houpe těmy pohyby a nějak si to nedokážu představit =-)
Odpovědět
Čauko holky, ak jsem přeskočila z tématu červenec k vám do tématu září. Už dva týdny jsem měla být vdanou paní, ale den před svatbou skoromanžu odvezli do nemocnice s akutním zánětem slepáku, takže se celá svatba rušila. V neděli ho pustili domů, tak jsme dnes byli na radnici domluvit nový termín a bylo vybráno 4.9.2010. Teda vybráno :-p brali jsme to co bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
msmsms: Ahojky, tak to je teda něco. No ale hlavně že je skoromanža v pořádku a svatba může být teď :)
Odpovědět
marsee1: jo, už je docela fajn, ještě chodí na převazy, protože rána se nehojí, ale hlavně že se nestalo něco horšího. Sehnat termín bylo teda něco, všechno obsazený, obvolala jsem snad všechny radnice ve městě, nabízeli mi tak listopad, ale co s tím vším jídlem, co jsem musela nastrkat do všem maražáků ve městě :-) Nakonec se paní slitovala a dala nám hodinu, kdy se už normálně neoddává.
Odpovědět
Profilova fotka
msmsms: To věřím, že to není sranda. My byli na zámku vybrat hudbu a jen tak ze zajímavosti jsem se ptala, zda je září už plně obsazené. No tak se paní jen tak zasmála a ukázala naprosto přeplněný diář... Hlavně že vám někdo vyhověl a zmáknete svatbičku takto brzo do původního termínu.
Odpovědět
no je to děs, nevěřia sem tomu, že se tolik lidí chce brát. Pořád se říká, jak mladí žijí "na psí knížku", ale ono to zas tak není. Tolik svateb, co je poslední dobou, jsem ještě nezažila. Ten zámek vypadá na fotkách nádherně, to budou fotky :-))
Odpovědět
Profilova fotka
msmsms: Vítej mezi námi a přeji ať se tentokrát zadaří :o) Jinak září je plné, protože je prý nejoblíbenější měsíc stejně s červnem. My si zamlouvali termín v prosinci a už na nás zbyla 14 hodina :o) mitote: Šmankote, ještě že nebyly ty děsný vedra, co mají zase být. Jinak mě se ozvali konečně kvůli těm šperkům a korunka se prý stihne vyrobit, takže budu sladěná s tím novým náramkem. Celá sada mě vyjde i s poštovným na 700 Kč, což je o 200 Kč víc, než bylo původně v plánu, ale co nadělat, když ji nikdo nevyrobí dle mého původního šperku. Ještě že ten jsem si kupovala už před dvěma lety a ne teď :o)
Odpovědět
martja_sgcz: děkuju, snad už teď vše vyjde. Koukala jsem se do tvého alba a ty máš snad už úplně všechno. Máš nádhernou výzdobu, ty plovoucí svíčky jsou úžasný.
Odpovědět
Profilova fotka
msmsms: Zámek je nádhernej, už se strašně těšíííím na náš den :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?