Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak hádej, co se mi dneska povedlo :o)) Rychlá grilovačka na zahradě (fakt jen rychlovka - obídek) a jsou z toho vypálená ramínka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: ahojky, tak to je teda nadělení :-D toho se dost obávám, tak uvidíme jak to dopadne. Solárka jsem dost odpůrce, jednak to způsobuje rakovinu kůže, navíc barva je pekelně nepřirozená a mám furt obavy že je to nehygienické.To by muselo být Turbo. Ale dobarví se ti tam jen ty neopálené části?Víš, aby se to sjednotilo.... Řasy budou rozhodně, mám je doma koupené, zkoušené a vypadá to super, řasy působí přirozeně a zároveň dosáhnou až k obočí. Je třeba ale nekupovat ty se silnou černou linkou-to je znát.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám ještě dotaz - má tu některá z vás, co se vdává, prcka? Malýmu bude rok a sháním mu nějaký fešný obleček, ale zatím mě žádný nezaujal - vlastně jeden jo, ale je to loňská kolekce a naprosto ho nikde nemůžu sehnat : (
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: já sice nemám, ale kdybych měla roční mimčo, sehnala bych hlídání a vůbec bych ho na svatbu nebrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: vítej v září 2010. My máme holčičku a taky jí bude na svatbě rok. Ale asi ti neporadím, protože šatičky jsme vyřešili tak, že jí je necháme ušít. Prý to vyjde do tisícovky. A když jsem koukala ve svatebním salonu kolik by stálo půjčení, tak mi paní říkala, že 1200,-
Odpovědět
Profilova fotka
no ale osobně za sebe říkám že je mnohem hezčí když jsoud ěti oblečeny v "normálních" šatkách slavnostnějšího stylu, jen ne holčičky svatební zmenšeninu šatů a klucí kravatky :-| to už jsme tu řešili s mitote.
Odpovědět
Zdraví čerstvá záříjová nevěsta :) Tak po dnesni návštěvě Brandýsa je jasno - 17.9.2010 Že by se tu našla nějaká, se kterou se tam ten den možná potkám? ;-)
Odpovědět
ahoj holky jsem tu po dlouhe dobe, jsem na sebezkusenostnim psychoterapeutickem vycviku....poprve...cek ame jest epet let :-D no narez na psychiku jak svina :-D a to me maji zitra rozebirat cely zivot do poslendiho nerviku...ups...neni nikdo kdo by pri tom nebrecel...heh...to ja utopim celym mesto :-D jinak druzicky vyreseny, saty na miru, svetle zelene, korzetove, pro velke budou nad kolena za tacek, pro male budou nazem za peztikilo :-) inspirativni obrazek najdete v albu 18.9.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ty pro velké se mi líbí :o) Btw u koho si je necháš šít?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: my jsme chtěli původně svatbu už dřív, ale nechtěli jsme, aby tam byl jako malé mimčo, tak jsme počkali. Na svatbě ho určitě chceme, vždyť je nejdůležitějším členem naší rodiny a nemůže tam chybět - to je to samý, jako bych doma nechala ženicha : ) Nebude tam samozřejmě až do večera, ale jelikož máme obřad až na 1, tak bude mít dopoledne naprosto normální, jen odpoledne si užije trochu víc srandy : ) Večer ho půjdu normálně uložit a zůstane s ním na noc babička či prababička. Jinak k těm oblečkům - já právě Maxe nechci strojit do všeho možnýho, chtěla jsem jen nějaké lepší kalhoty, nějakou pěknou košilku a možná vestu - když ji nebude chtít mít, tak nevadí. Původně jsem chtěla tenhle komplet, ale ten už nedělají a nemůžu ho v naší velikosti sehnat (jako použitý) http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... je to tenhle, ten, co má na sobě ten menší chlapeček (jen tu vestu a kalhoty) role: já chtěla první malýmu taky něco půjčit, ale když to koupím, vyjde to mnohem levněji. Na holčičky mají super výběr, ale na kluky teda moc ne, nebo aspoň mě se to nelíbí. Jinak děkuji za přivítání : )
Odpovědět
Profilova fotka
white: to mě přijde na tak malé dítě moc přehnané, možná by bylo lepší bez motýlka :-) a chápu že tam synka chcete mít, ale já bych ho tam asi nechtěla.To né proto, že bych ho nemilovala, ale svatební den by měl být náš den, a nechtěla bych u toho opečovávat dítě, ale užít si to bezstarostně :-) proto taky chceme mimíska až po svatbě :-) ale neodsuzuji to, v žádném případě, je to pochopitelné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: ten motýlek k tomu není, měl by jen ty kalhotky, košilia vestu. Já si zas myslím, že je to taky náš den, ale nás tří, budeme totiž rodina už i oficiálně. Nebojím, že by se tam nezabavil, hlídacích babiček a tetiček tam bude dost : )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka: myslím, že kdybys měla dítě, tak si tu svatbu právě neužiješ, kdybys ho tam neměla. To je opravdu jako nechat doma manžela, jak už tu psala white_tie. :-) Ale chápu, že teď myslíš takhle, když ještě sviště nemáš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
white: a nebude malýmu dítěti ta vesta nepříjemná?Možná bych zvolila jen kalhoty a vestu at nepůsobí jako malý ženich :-D :-x role: možná jo, proto jsem to takhle nechtěla, raději bych se vdávala těhu než s dítětem ;-) asi jsem konzervativní, ale právě proto ještě miminko není, až po svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Co jsem slyšela, tak ten svatební boom teprve začne, takže si myslím, že do svatby ještě těch inzerátů bude víc. Případně koukni na mimibazar nebo aukro, tam se takové věci také občas ukážou. role: Už máš v kalendáři zaškrtnuto 4. 6.? Jdeme se kouknout na tu svatbu Ellye :o)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: nevím, ale nemyslím si, teď chodí ve vestičkách občas taky a nestěžuje si : ) Taky bych přemýšlela jinak, kdyby prcek ještě nebyl na světě, ale uvidíš, jak se ti po porodu všechno změní, i myšlení : ) martja_sgcz: no právě, že jsem MMB i Aukro projela kompletně a tenhle prostě nikdo neprodává. Budu muset mrknout na jinej, snad se mi nějakej ještě zalíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no jasně. :-) Už se těším. Včera jsem si tam udělala procházku s kočárkem a teda byla jsem zpocená až na ..... :-N , protože jsem to vzala ze zdola. Ale znovu jsem se utvrdila o tom, že je to fakt krásné místo.
Odpovědět
Profilova fotka
white: to je mi jasné, to každému ;-) A právě proto jsem chtěla aby miminko bylo až po svatbě...abych tohle nemusela řešit, že ted ho tam mít chci, protože se mi myšlení změnilo ale předtím jsem nechtěla.A i kdybychom mimčo čekali už teď, stejně se nestihne na svět dostat :-) To víš, ctím vše postupně :-D svatba, dítě, strom... :-D Ale samozřejmě že záleží na každém jak si to zařídí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: V solárku se to právě krásně sjednotí. Já si ani nemůžu stěžovat na nepřirozenou barvu, je stejná jako od přírodního sluníčka. Jinak nezdravé je asi oboje stejně...
Odpovědět
martja: u jedne pani z ceskeho kromluva :-) odpovedela me tady na inzerat a byla nejlepsi :-D obeslala jsem i krejcove v brne ale byly min jednou tolk
Odpovědět
Profilova fotka
role: A už není tolik vidět to nádraží? V zimě to byl děs :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: popravdě, toho jsem si nevšimla. Možná je to tím, že ve Vršovicích žiju a už to nádraží nevnímám. Ale je fakt, že když projel vlak, tak mi hlavou proběhlo, že to bude slyšet, když bude mluvit oddávající. Podle větru no. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
role: jojo to je bohužel věc, která mi tam vadí... Jenže víc peněz za jiné místo nemáme... Ale snad to bude aspoň chvíli v poho.
Odpovědět
ahojky, tak jsem v brne :-) prijemne unavena a dost jsem toho ziskala :-) a zitra budou doma prstynky, uz lezi na poste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A jak jsi to tam zvládla? Jinak už se těším na fotečky prstýnků :o)
Odpovědět
martja: no prvni den jen seznamovani to bylo n apohodu, druhy den jsme delaly uz nejake techniky kde slo d tuheho, po deviti hodinach jsem byly grogy ale dobre, sorcha pomohla, tresti den jako druhy,uz narez, vecer uzkosti, vedouci to na me poznall...takze treti den pitva me a mych problemu, a obrovska uleva :-)narocne ale super, jsem stastna ze to delam
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak pokud z toho máš dobrý pocit, tak je to super! :o) Jsem moc ráda za tebe :o)
Odpovědět
martja: mam jako sesla se paradni parta lidi, i "vyucujici" jsou super, spise kamosi nez autority a celkvoe moc superl...bezpeci, otevrenost, najendou zjistis ze kazdy taha na zadech nejaky sutr a je to hodn eosvobozujici...uz se tesim na cerven :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To věřím, že každý má šutr :o) A super, že se to takhle dobře sešlo. Teď tam cesta bude lepší než ta první, co? No hlavně abyste byli všichni spokojeni :o) Kolik tam je chlapů? Je jich méně než ženských?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co nového u vás? My už jsme přestěhovaný, jen tam ještě nemáme net, tak jsem teď na chvíli skočila k mamce, než půjdu do práce. Počasí se pěkně pokazilo, to je na nic. Těšila jsem se, jak konečně vytáhnu letnější oblečení....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?