Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
martja: dekuji :-) no o nehtech mi ani nemluv po dvou dnech se castecn eodlouply tka zitra jdou na opravu
Odpovědět
jo a majoranka je doma...ma teda jizvu pres cele brisko, asi 7cm a prisla o dva ceciky...takze ma ted totalne sterilni a upravenou klec ze nesmi skakat ani se natahovat....a basti vitaminky...zitra mame volat jak nam je a za tyden kontrola...jen doufam z eji to moc neboli, porad lezi a odpociva chuderka moje, ani bio mrkev nechce
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ani na to nevypadají, že by se loupaly :o) Oj chuděrka, tak hlavně, že to má za sebou a snad bude brzo baštit. Hezky jí hlídejte! :o)
Odpovědět
martja: njn ale jsou slouple :-( jj hlidam no nepapa nepije nekaka ani necura :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To se určitě brzo zlepší... chce to trošku času. Jinak jsem konečně udělal lepší fotky prstýnků, tak jsem stejně jako šatky hodila do alba "Zajištěno na svatbu".
Odpovědět
martja: super jdu na ne juknout :-) ja jme proad jeste nabita z vycviku, hned bych se tam vratila :-D
Odpovědět
martja: jsou krute :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takhle je tedy ještě nikdo nepojmenoval :o) Ale beru to tak, že se líbí :o)
Odpovědět
martja: to je mysleno jako ze je to dost silenej ulet :-D ale to ja plne podporuju :-D
Odpovědět
mitote: krásné :-) martja: Originální, alespoň máš jistotu, že nikdo jiný nebude mít stejné prstýnky jako vy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Myslím, že se i může stát, že jich bude víc, znám takových bláznů dost :o) mitote: Jooo ulítlí jsme :o) A to už pár let a doufám, že nás to jen tak nepustí. Na motivy seriálu jsme teď sepsaly s kamarádkou divadelní představení tak cca na hodinku (doufejme, že bude jako už předchozí stejně vtipné :o) ). Příští víkend budeme už trénovat. Tedy já a ona budeme režírovat a dělat věci okolo (přípravu hudebního doprovodu, vše hlídat, kdo a jak má jít na scénu, připravovat rekvizity,...). Hrát budou hlavně ostatní, my budeme jenom křoví :o)))
Odpovědět
jejky vy me polezete s divadlem do zeli jo? :-D no to teda nevim :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jo a tchynka mi vcera dala 9 balicku ubrousku, tri druhy...no nevim co s tim budu delat :-D je toho moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No my nejsme žádní divadelníci, jen děláme představení. Příběh je na motivy seriálu a my do toho vymysleli svojí komplet linii. Jsou tam i postavy, které jsou již známé. Jen doufáme, že to bude ještě více ulítlé a právě jen tiše doufáme, že to bude vše i vtipné. Takže neboj tebe a tvé známé opravdu neohrozíme :-D Týýý jo to je ubrousků :o) Ale můžeš některé použít do košíčků či výslužek :o)
Odpovědět
martja: doufam z eme pozves na premieru :-D jo do vysluzek stopro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Premiéra bude 7. - 9. 7. v Chotěboři, v místním kinodivadle :o) Ještě termín není přesně znám, ale jeden z těchto dnů to bude :o)
Odpovědět
martja: chci dva volnasky :-D :-D :-D ale vubec nevim kde to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Je to město "prý uprostřed ČR" :o) Volňásky zajistím, ale musíš tam přijet! :o)
Odpovědět
martja: no uvidime :-D al ekdyby byly volnasky, dalo by se o tom uvazovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím, zda by tě to bavilo .o) Ale opravdu by to nebyl problém zařídit :o)
Odpovědět
not ak z brna hodinka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My tam budeme už od 5.7., jinak pro nás je to tak hoďka a třičtrtě.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: a kampak jste se stěhovali? :-) už se začínám dost těšit.Bude to hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ty šatičky jsou vážně krásný, určo budeš nádherná nevěsta. Prstýnky se mii taky moc a moc líbí, originální a jistě nikdo nebude mít stejný! A nehtíky jsou též parádní. Děkuji za radu s vývazky, furt nevím, jak to uděláme, máme totiž objednaný prostor, budem tam jen my, arál loděnice, takže si myslím, že pro ty na raut je to zbytečný. A ti, co přijdou na obřad to musí mít taky, že jo? Vy jste tady holky ostřílený, a já nevím skoro vůbec nic. Jinak včera jsem dělala svatební noviny, dnes nebo zítra je budu dokončovat a dám jim finální podobu. Nakonec jsme se rozhodli, že si oznámení uděláme sami. Jo a včera jsme sehnali oblek pro ženicha, tak ho necháme u švadleny jen trochu zapošít a zkrátit a bude. V týdnu skočím koupit kravatu a košili, boty už doma máme, tak bude ženich nachystanej : )
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: většina je tu ostřílená právě díky těmto stránkám ;-) nebo prostě už na několika svatbách byly. Vývazky nemusí mít všichni na obřadu, jen pozvaní.Když se na tebe přijde podívat kamarádka v polocivilu, vývazky mít nemusí.A na raut je opravdu dělat nemusíš. Jak máš v plánu tvořit oznámka?My si je taky budem dělat sami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: a šatky super, vyfoť je pak celé ;-) nechávala jsi si je šít?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak já na svatbě nebyla žádné, jen když jsem byla malá, ale chystám se na jednu v červnu : ) Jinak oznámko budem dělat takovéhle http://www.originalniprani.cz/product... chceme tam tu stuhu, ale obrázek si nakreslím jiný. V papírnictví nakoupím barevnej, možná vroubkovanej, prostě různej papír, z toho to udělám, pak vystřihnu bílej čtvereček, na kterej gelovkama namaluju obrázek, to asi takovejhle http://www.originalniprani.cz/images/... aby tam prostě byly i ty naše jména a dovnitř napíšu nějakou kecačku. Kartičky je stolu budou asi takový bílý kamínky, na kterých bude napsáno jméno - anebo k dárku pro svatebčany přidělám vizitečku, dám ji na místo, kde chci, aby seděl a bude to taky taková jmenovka.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: jo a jaký máte v plánu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: já taky ne, ale skoro všem kamarádkám je 20 tak není divu :-D A příbuzenstvo už je všechno oženěný. Oznámko hezké, a bude potřeba si s tím pohrát.Já měla v plánu něco na způsob toho, co mám dole v albu.Viděla jsem to někde tady a chci udělat stejný styl, jen jiný obrázek, text...obrázek bude veselejší.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Oni ještě nejsou nazdobené a budou se ještě přezkušovat, tohle je zatím fotka od švadlenky :o) Takže ano nechávám si je šít, protože mě vyjdou levněji, než si je půjčit :o) A neboooj, já fotím všechno i co už není potřeba :o)))) white: V tu chvíli, když nebude problém, určitě nemusí mít vývazky všichni. U nás to bude potřeba, proto jich taky bude tolik :o) U obřadu záleží jak kde, ale je fajn si poznat ty své, co jsi pozvala, protože se může stát, že některé nebudeš znát :o) Já tedy nebudu znát asi jen čtyři lidi z těch osmdesáti, ale nemůžu být všude a říkat jojo ten patří k nám :o) Jinak my jsme také vyráběli oznámení, obrázek jsem nakreslila a pak naskenovala (ten v srdíčku) a pak vše už dělala v PC.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?