Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak u nás nic moc, dnes jsem objednala snubáky, takže mám další úkol zasebou a vybírám malému nějaký ten slavnostní obleček. V týdnu jdem s přítelem vyzkoušet oblek pro něj, pak mu koupím už jen košili a kravatu - na to se chci též jít mrknout tenhle týden. Po výplatě si sjedu pro botky a vrhnu se na dělání svatebních novin : )
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Prstýnky si objednávala po netu? Svatební noviny taky tvoříme, ale teď na to není nějak čas, snad v létě po večerech...
Odpovědět
mame prstynky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Bezva :-) Sedí dobře, vše ok?
Odpovědět
marse: no doufam z emi natecou prsty :-) ale jako jo sedi jen je na me asi moc siroky jak mam hrozne tenke prsty
Odpovědět
Ahoj holky :-) tak mi přibyly doma vývazky. Už se těším na víkend, v sobotu jdeme zařizovat oběd a raut a taky jdeme za farářem. Chci se ho zeptat na hudbu a na výzdobu kostela ;-) Ještě mi ale chybí výzdoba stolů, hudba, fotograf a prstýnky. V červnu bychom chtěli jet s přítelem do Prahy, tak snad tam něco na výzdobu stolu nakoupím :-)
Odpovědět
ja jeste dnes odvazim stuhy na oznameni jdou do tisku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A jak je máte široké? Mě právě dorazily plavky. Tak odvážné už jsem dlouho neměla :o)) No ale nemusím mít aspoň starost, že někde budu mít opálená ramínka :o)))
Odpovědět
marsee: 5mm
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To máme taky a mám taky hubené prsty :o) Mě se to líbí :o) delien: Na výzdobu se tak pospíchat nemusí, určo něco pěkného vyberete a je ještě čas.
Odpovědět
marsee: jenze ja mam silne kloiuby takze ho sotva natahnu nebo sundam ale clanky mam jen kosti a tam je to pak velky :-( ale to mam u vsech prstynu jen u toho rovneho profilu je to vic videt
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jo tak, no tak ale jinak to řešit nemůžeš - hlavní je, že ti přes kloub nespadne.
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: no nemuzu no :-( haji zasnubni mi je akrat na prsty ale nesundam ho pres kloub,jen nasilim a namazanim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No tak budeš kdyžtak mazat i snubák nooo :o)
Odpovědět
marsee: ten jde sundat kdyz se na nej usmeju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak abys ho hlavně nevytratila někde.
Odpovědět
to nehrozi :-D az ho budu chtit sundat tak me ho useknou i s prstem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jojo, na netu na www.snubni-prsten.cz původně jsme chtěli jiný, ale ten můj přestali vyrýbět, takže jsme se rozhodli pro ty, co jsme objednali. No trvalo nám to asi tři týdny :D jinak oznámení dnes asi taky nabere konečnou podobu, rozhodujem se mezi dvěma, tak uvidíme, co na to Kuba, až dorazí domů, který teda zvítězí. Jinak na noviny se vrhnu dnes, snad udělám aspoň jednu stránku : ) Jo jinak na vývazky se taky chystám, dělali jste si je samy, nebo objednávaly?
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Aha, tak to joooo :o) My oznámko budeme řešit asi v červnu. mitote: :-D Pádím do práce, pěkný den ;-)
Odpovědět
marsee: jojo, výzdoba mě tak netrápí, jen ten fotograf a ta hudba :-( Tobě taky pěkný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
white: Jste objednavali bez zkouseni? Jinak male vyvazky s ruzickou jsem objednavala na aukru, vysli me na 4 Kc, za to jsem nechtela ztracet nervy :o) Ty velke ale vychazely min. na 12 Kc (opet s ruzickou) - tak ty uz vyrabim :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: jo, bez zkoušení. Jen nám řekli, ať si zajdem do zlatnictví zjistit, jakou velikost potřebujem, napíšem jim to a oni to udělaj. V případě, že by nám neseděli nám je zdarma upraví. Jinak jsem asi blbá - na co jsou velké a na co jsou malé vývazky? Myslela jsem, že všichni maj stejný.
Odpovědět
Profilova fotka
white: My mame velke pro rodinu a svedky, male pro ostatni. Ale nemusi to tak byt samozrejme byt, muzou byt stejne.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: aháááá, tak to potom jo. A to se to dává všem, co se přijdou podívat na obřad nebo pouze pozvaným? Budem to mít totiž tak, že na obřad kdokoliv (máme ho v 1), pak s rodinou a od 17h jsou pozvaní kamarádi. Tak nevím, komu všemu to budem dávat - jestli jen té rodině a svdkům, nebo i těm, co přijdou na obřad a následě after party...?
Odpovědět
Profilova fotka
white: my jim prave vyvazky dame (ty male pro ty na raut), aby je poznali z restaurace, ze k nam patri. Protoze pro ostatni bude zavrena.
Odpovědět
prstynky http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: krásné!
Odpovědět
dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hokýýýýý mám v albu polotovar šatiček!!! :o) Juchůůůůů! :o) Tedy i bolérka a závoje :o) Vše bude ještě dozdobené aplikacemi a modrými kamínky a šev mezi "sukní" a vrškem bude maskován.... Ale já se tak na ně těším!!!! :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jsou super a moc ti prstýnek sluší! :o) Btw ty nechty jsou taky zajímavý :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?