Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
delien: nabizi to hodne cestovek, ja to v akci nasla u Eximu :-) ale uz to nemaj :-| ale verim ze zas nekde bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my na svatební cestu pojedem tak maximálně na tu maltu :o)) Byli jsme loni na krásné dovolené, tak to můžeme brát jako takovou předsvatební. Na tu svatební pojedeme až budou penízky. Loni jsme za tu dovču dali spoustu peněz, ale opravdu to stálo za to. Na takovou dovolenku ale teď nebudou penízky... Jinak se teď stěhujeme, do toho škola, práce, polovička v tahu na rehabce a nějak nestíhám! Svatební přípavy jsou teď bohužel bokem. Chci si nechat ušít šatky na převlečení, ale zatím není čas tam zajet. Taky chceme vybrat látku pro družičky na šaty - no musíme to nějak vykoumat. Přece jen je pořád dost času do svatby.
Odpovědět
marsee: taky už to teď nějak nehrotím. Skoro vše už mám, takže teď to jde tak lážo-plážo. Ještě máme dostatek času :-) Osmého se chystáme do restaurace dojednat svatební menu a raut a ještě za farářem :-)
Odpovědět
jo holky my si vcera vybrali domecek to chcemza tri roky stavet, nizkoenergeticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ten co máte na střeše, nebo jiný?
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Jojo, já už taky skoro všechno mám, tak proč to hrotit :) Do restaurace bysme ale taky ještě jednou měli zajít...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že to tady teď nějak vázne (alespoň nemusím tolik dočítat) :o)) My jsme asi konečně sehnali pozemek, tak držte palečky, ať to všechno klapne :) Zrovna jsem přemísťovala věcičky na svatbu - teda je toho celkem dost :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak držím držím, ať to klapne :) a taky zjišťuju že už těch nasyslených věcí mám nějak moc - celou poličku a teď jsem ještě objednávala vlizelín a svatební myšky na auto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem na to přišla, ona má totiž dneska obsenci tak nejvíc ukecaná :-D :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, marsee: Zavidim devcata, to my asi bohuzel zustaneme v tom nasem krcalku. Drzim palecky at vam to vyjde:o) Ja ted vubec nestiham, mam toho nad hlavu - jak v praci, tak doma - ale penizky ted musim vydelavat jeste vic nez kdy jindy :o)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: To je fakt :o) No ale já mám teda taky pěknou řádku příspěvků. První týdny, co jsem se registrovala, jsem tu byla pečená vařená :o))
Odpovědět
cau holky ta do dnes mely byt doma prstynky od riedla a kde nic tu nic :-( ani nejsou odeslany no proste ticho :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Tak snad se brzy ozvou. Ale pro jistotu bych tam asi zavolala a zeptala, jak to s prstýnky vypadá.
Odpovědět
no holka co je mela dnes dostat volala a pry v patek nebo v pondeli :-( holky nemate nejaky tip na levne saty spolecenske? nejaky web?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Co je levné?
Odpovědět
martja: cim min tim lip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já na společenksé šaty za přijatelnou cenu narazila náhodou v Comtese, ale asi to byla náhoda, ptz jindy už se mi tam nic nelíbilo. Zkus tam ale mrknout, třeba na něco narazíš.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Eshop je zajímavý tento: http://www.in-obleceni.cz/elegantni-d... , mají tam více šatů, co jsou zajímavé. Některé jsou více odvážné, ale dají se tam najít pěkné kousky. Bohužel pro mne ne, ale na tebe tam určitě budou mít :o)
Odpovědět
no ja ty saty porad resim ohledne druzicek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ahaaa to já myslela, že chceš na sebe a převlečení :o)
Odpovědět
martja: no to potrebuji taky ale to asi nenajdu nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, fakt to tu poslední dobou nějak vázne. Já bych teď měla záludný dotaz. Původně to vypadalo, že nikam na svatební cestu nepojedeme, ale teď se čistě teoreticky jedna možnost rýsuje. Nevíte někdo jak je to s dokladama? Stihnu si udělat během měsíce po svatbě pas? Nebo se dá použít se starým jménem? (ten teda nemám, taky bych si ho musela nechat dělat)
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Kamaradka mi rikala,ze jela na stary. Pry i vse rezervovali pred svatbou, takze vsude udavali jeji rodne jmeno.
Odpovědět
Marsee: vvis ze ty tve saty na prevleceni sijou v cine a koupis je v milionu eschopech za stokrat nizsi cenu? http://www.moda-style.cz/moda-style/e... jo a mrkni tady do diskuse na Silhuete Fashion, jsou tam hruzostrasne zkusenosti s tim jak siji saty nebo ze je vubec nedodaji...tak pozor jinak holky nam do patku prifrci prstynky, dnes dorazily stuhy na oznamka :-)
Odpovědět
jo a mam posledn dva favority na druzicky...tak juknete :-) http://www.moda-style.cz/moda-style/e... http://www.moda-style.cz/moda-style/e...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: O diskuzi dávno vím a krom špatných zkušeností jsou tam i dobré. A jinak je mi celkem jedno, jestli jsou šaty z Číny nebo od jinud.
Odpovědět
a neprijde ti divna ta cena?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mě se šaty líbí, v salonu nebyl nejmenší problém, ale možná udělám pár opatření a normálně se paní majitelky na tyto věci zeptám. Ať pak kdyžtak nelítám na poslední chvíli.
Odpovědět
marsee: prave jako ja necetla tu diskusi celou ale posledni strany byly jen negativni a co bylo pozivitni bylo bezesporu napsane pani majitelkou a jejim muzem
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já už se do těch šatů zamilovala, ale nevylučuju, že až budu čas, nemrknu ještě pro jistotu jinam... Každopádně jí napíšu, ať mi vysvětlí ty "negativní" příspěvky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?