Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
marsee: zkus to no, ja tu treba zazila ze kdyz jsem napsala nazor na kameramana tak mi pak vyhrozoval soudy a chodil do diskuse psat si pozitivni prispevky takze zacinam byt dost opatrna na vyber kazde firmy...nejednou jsem se nasrala a spalila...nemluve o vyhozenych dvou tisicich za sal...ale jako nabizeji je ty saty v kazdem druhem eshopu za lepsi ceny taky nevim
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ty na převlečení bych ale určo chtěla od nich, ptz byly ušité pěkně a padly mi, ale spíš bych měla z té diskuze strach, aby šaty potom byly v pořádku a měli je!! No uvidím, teď máme jiné starosti, potom třeba ještě navštívím nějaký salon.
Odpovědět
marsee: no ja bych se bal az enebudou vubec a nebo treba v den svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ještě to tak... No možná se ale opravdu vypravím do Kleinodu :o) Pokud ale budou jiné šaty, chci stejný typ...
Odpovědět
tka ja nasla pani co mi saty na druzicky usije do tackua pro deti do petikila..hej tak ted ve me hldoa brouk :-D usila by me ty me za krk vysnene
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je ok.
Odpovědět
no ted nevim jeslti ty levne za 400,- z ciny nebo od ni usit
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to nevím, asi podle toho, kolik hodláš investovat.
Odpovědět
marsee: druzicky si to plati samy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak silně uvažuji nad tím, že si šatky zamluvím někde jinde, tak možná bude velká změna... Musím na to ale koukat pozitivně - všechno zlé je pro něco dobré. Dneska prostuduju smlouvu a zjistím, zda mám nárok na vrácení zálohy nebo ne. Jinak pozemek máme na dva měsíce rezervovaný, tak snad už by to mělo definitivně klapnout :-) Tento víkend se taky kompletně přestěhujeme a bude zase více pohody a nálady na svatební noviny, vyřízení oznámka, teď asi těch šatů, ... Taky už pomalu začínám chytat bronz, abych nebyla bílá jako stěna :-D na výletu s dětma jsem si připekla hrudník a nos 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak já vzhledem k bílým šatům nehodlám tělo vystavovat slunci příliš, akorát mám strach že třeba na kole se blbě opálím :-S proč budeš měnit salon?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: to je pravda, nedávno jsme byli v Průhonicích na čumendu, a jako z dálnice je u zahrady strašný hluk, je to ošklivé :-S my naštěstí máme zámek a tam je klídeček, krásné okolí, všichni jsou tam takoví odpočatí.Viděli jsme tam tři svatby, u jedné jsme stály na obřadě vzadu. Teda byl to zvláštní pocit stát tam a říkat si že za pár měsíců tam takhle budem stát my....chtělo se mi brečet :-D asi svou svatbu prořvu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hanuu: taky jsem svatební cestu zařizovala v už v lednu (kvůli slevě:) )a paní říkala, že můžu jet klidně na starý pas. To prý nikdo neřeší.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja, purblanca: Díky za info. No já mám trochu problém, že právě nemám ani staré doklady. Říkala jsem si, že už je to zbytečné a udělám si až z novým jménem, ale asi si teda pas budu muset udělat. marsee1: A už jsi teda konfrontovala paní majitelku nebo jsi jen pročetla negativní zkušenosti, že chceš měnit salón?
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: tak já bych to vyřídit nestihla, jedeme týden po svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: no my asi měsíc nebo měsíc a kousek, ale zase to ještě není jisté, tak asi zatím počkám.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já se právě do bílých šatů chci opálit, líbí se mi to, ale každopádně to nebudu nijak přehánět. hanuu: Projela jsem snad celý internet a hledala reference na salon a shodli jsme se doma, že pokud si vyberu šaty jinde, tady tyto zruším. Tak nějak mě zkušenosti jiných dost odradily a nerada bych dopadla jako mnoho nevěst. Líbí se mi šaty Maggie Sottero, tak se pojedu podívat do salonu. Je to sice dražší záležitost, ale reference jsou zcela jiné. Kouknu se asi všude možně jinde, každopádně si prvně najdu reference. Stavím se k tomu stylem - všechno zlé je k něčemu dobré... třeba nakonec vyberu ještě krásnější šatečky.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: právě, když je to pak přehnané tak to působí spíše hrozně ;-) Hezčí je být snědá do slonové kosti, šampaň a podobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já ani nemívám moc tmavý odstín pleti, když se opálím (je to pořád přirozené). Zase ale do těch bílých šatů nechci být jak stěna. Zítra by mi měly dorazit nové plavečky - letos budou bez ramínek, abych neměla potom do šatů bílé pruhy na hrudníku nebo na ramenech.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to jo, stejěnse ale obávám že opáleným rukávům a výstřihům triček se ani letos neubráním :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tož jsem holky přišla mrknout co je nového :-) v neděli odjíždím na 10 pryč a budu bez netu (nevím jak to vydržím :-D ) tak moc nepište ať nemusím moc dočítat :-D :-D :-D marsee: haha, přiznej se, že se na ten maraton zoušení šatů znova těšíš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se tu dnes zaregistrovala. Svatbu máme též v září, 18.9.2010, v Převoě na zámku. Už pomalu sháníte věci?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No ač jsem se toho nejdřív bála, tak musím říct, že se těším :o) Sice to jsou další prašule, ale pořád si řikáme, že radši víc peněz za dražší šaty třeba, než nervy na pochodu! Jojo, ale fakt se těším, že vlezu do dalších šatiček :o) manzelinka: No v tomhle případě to jistí solárko. Já si takhle taky už párkrát doopalovala výstřihy apod. white_tie: Zdravím :o) Já už tak nějak všechno skoro mám, ale teda budu hledat jiné šatičky. Taky nám chybí oznámko a šaty pro družičky.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: teda, ty se nezdáš, já si furt říkám, že je času dost, už teda začínám pomalu shánět, ale jak ty daleko teda nejsem. Šaty už mám zarezervovaný, v pondělí objednám prstýnky, místo na hostinu máme též, hudbu taky, seznam hostů sestavenej, na oznámení koukám teď, cukrářku už máme též domluvenou. Místo taky, Ale zbytek teda vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: No tak to toho máš taky dost :o) Já si především dekoraci pořídila včas, abych měla v létě volno a nemusela se tím zabývat. Prstýnky a oblečení pro ženicha jsme pořídili z většiny na veletrhu. Teď ještě ty šaty zařídit, objednat oznámko, obléknout družičky, vybrat hudbu na obřad a došetřit prašule :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Tak penízky naštěstí moc neřeším, vše kromě hostiny zaplatí moji a přítelovi rodiče, na nás je už jen hostina : ) No já právě jsem na mateřské, takže n a to mám času dost, přes den vybírám, odpoledne konzultuju s přítelem či mamkou a večer objednávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Tak to máš fajn. My si vše platíme sami, ale na hostinu nám možná něco přispějí rodiče - uvidíme. Od přítelovo mamky jsme dostali penízky na pronájem pokoje na svatební noc ;-) Máte mimi, to je pěkné :-) My se zrovna stěhujeme, do toho běháme kolem pozemku (chceme stavět), k tomu chodíme do práce a do školy, no je toho hodně, tak jsem ráda, že jsme svatbu začali připravovat včas. Především kvůli financím, ptz jsem původně nečekala, že bude rozpočet tak vysoký...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: a kolik budete mít lidí? Já jsem právě čekala, že nás to bude stát víc, nakonec jsem docela příjemně překvapená : )
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: No pořád váháme, kolik lidí pozvat na hostinu, ale nejmíň 30 a nejvíc 36, potom večer nás bude do 40.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tle: Vítej též mezi námi :o) Ale jak jsi psala, máš už většinu zařízenou :o) Nám chybí zařítdit dort a minizákusky, probrat s květinářkou kytku a květinovou výzdobu, vybrat hudbu na obřad, koupit moje boty a přítelovo košili, dovyrobit oznámka s pozvánkama na oběd či raut, vývazky a objednat dvě věci na výzdobu sálu. Šatky se šijí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?