Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
cutce: Chci tam zakomponovat i úvodní hudbu z Fantomase :-) S přítelem máme strašně rádi filmovou hudbu.
Odpovědět
Profilova fotka
me se strasne lipi hapka motiv panny - slysela jsi to, to je naprosto uzasna pisen a taky Lasko ma ja stunu :-)
Odpovědět
cutce: Jo, to je nádherný, to taky strašně žeru a hrozně moc se mi líbil film Mamma mia. Hrozně mě to dojímalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tak ten ja nenavidim. Byla jsem totiz pred 3 lety na muzikalu a ten byla naprosto uzasnej
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak musím uznat...že finiš svatebních příprav je MAZEC!! 4 dny před svatbou mi volal úplně nový provozní restaurace, kde máme hostinu....že o žádné svatbě teď v sobotu neví, tak že tam máme tedy dojet, ať se nějak domluvíme....no já byla na vývrat ]-( :-( Fakt jsem myslela, že zkolabuji...naštěstí, jsme to vše dnes opět doladili, tak pevně věřím, že to v sobotu klapne ;-) Dnes jsem si vyzvedla šaty a jelikož byl frmol v půčovně, tak jsem popadla vak s šatama a jela k našim. Mamka mě přemluvila, ať jí je ukážu a když jsem otevřela vak, tak jsem málem omdlela. Měla jsem tam úplně jiné šaty a asi o 4 čísla větší než moje velikost :-. Ihned jsem volala paní do půjčovny, že mi dala jiné šaty a ta mě ještě víc vytočila, když mi oznámila, že jsem je měla takto objednané a že ty, co mám mít má na příští týden..... :-( No hrůza!! Naštěstí se po 10 minutového hovoru vše vyjasnilo a já si jela pro ty "moje šaty" znovu, paní prostě popletla 3 nevěsty dohromady! Ach jo... takže se opravdu nenudím... Holky, zatím se měj a snad se ještě zítra objevím... Taylorka: Myslím na TEBE a držím palečky, ať vše zvládneš na 1*, vše klapne a jsi spokojená... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, to je teda asi fakt na nervy co? Ale aspoň si to vybereš teď a svatební den bude perfektní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lidi. já jsem úplně na mrtvici, ty finální přípravy jsou dost krůtý, mám nějak pocit, že vše připravuju sama.... a ještě mi hlásí na sobotu zimu a déšť :-( a samozřejmě po oběde v restauraci máme nachystanou zahradní párty... sice plachtu přes dvorek, ale jestli přijde vítr, jsme prostě nahraný, chjo. Všichni hosti přijeli už dnes, pěkně se přiopily a já byla na suchu...že prej musim řídit...to je fakt pech :-( už ať je o týden dýl, popravdě už se skoro ani netěšim, jenom samej stres, spát nemám kdy...no aspoň že mi pustili dneska odpoledne mamku domů z nemocnice, byla tam skoro 14 dní...takže žádnou velkou pomoc jsem nemohla očekávat, přítel pořád v práci a já se mám zbláznit. Chjo... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Inkana klid, ono to nějak dopadne...moje máti má zlomený kotník, přítel je už půl roku přes týden v práci a domů jezdí jen na víkend, mně se udělal opar a když se začal hojit, tak mi další vyrašil nad i pod rtem, na čele mám dva viditelné pupínky, přivezla jsem auto ze servisu a dělá bordel pořád a navíc mi nějak dochází prachy a nevím, jak to utáhnu...nehledě na to, že mi chybí jmenovky, část dekorace na stůl, nedošla mi čokofontána, takže nevím, jestli objednat čokoládu, nebo ne, a to jsem ještě chtěla dělat etikety na víno a svatební noviny :-D Nepomáhá mi nikdo...ale ono se to poddá ;-)
Odpovědět
luciena: Já vůbec nevím, jestli to všechno stihnu, etikety na svat. pivo nemám nalepené, nemám dozdobené cukroví, svatební kniha není hotová a bryndák taky ne. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já vás úplně obdivuju. Já bych takové množství věcí asi nezvládla ( etikety na vína, svatební noviny atd.) Hlavně aby tu práci vaši svatebčané ocenili, protože si to zasloužíte. Tak přeji pevné nervy.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se teď na chvilku urvala ;-) Od rána je celkem "hoňka"..ale nehtíky mám už udělané, rozvezenou část cukroví po svatebčanech a tu další mám už skvěle naplánovanou 8-) Ale ještě musíme zajet do restaurace s cukrovím, dorty a alkoholem a pak ještě vyzvednout auta, ve kterých pojedeme ;-) Večer si už dám jen sprchu a celkovou hygienu těla :-D Pevně věřím, že se počasí aspoň trošku umoudří a nebude pršet...trošku chladnější počasí mi ovšem vůbec vadit nebude, ba naopak. Jak jsme jezdili s tím cukrovím, tak musím říct, že to tedy pěkně "teče" v takovém parnu... :-D Možná se ještě ozvu...zatím se mějte a zítra na mě myslete..
Odpovědět
Článek se načítá
zdenula: Držím palečky a přeji ideální počasí a žádné stresy ;-) verusa: Děkuju za všechny nevěsty :-)
Odpovědět
Holky, jak to tak čtu, zjišťuju, že jsem asi vyváděla úplně stejně :-) teď zpětně mi to příjde úsměvný, každopádně plně vám rozumím a držím vám palečky, aby se vše podařilo a z vlastní zkušenosti radím: nenechte si to nikým v žádným případě zkazit!!!!! je to váš den a ať si všichni ostatní slušně řečeno políbí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jachm: copak mně to taky přijde úsměvný, ale člověk se tomu neubrání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy zítřejší, hodně štěstí a pevné nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mi zase trvalo než jsem se pročetla až sem :-D Všem nevěstinkám tohoto víkendu přeji, ať Vám vše vyjde dle představ a všecičko nEJ do společného budoucího života ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Počasí se snad umoudřilo,ale myslela jsem v noci na všechny dnešní nevěsty,když lilo...Teď už bude jen líp. Držím palečky a přeju krásný svatební den a hodně štěstí ve společném životě!Mě to čeká v pondělí... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj lidi, už jsem paní. Byla to naprostá paráda, vše vyšlo jak mělo,obřad krátký, ale krásný,obídek v restauraci taky super, výzdoba krásná, dort šel na dračku a všem se oc líbil + teta k našemu třípatráku z cukrárny přivezla ještě dalších 8 dortů a ve čer tam byl už jen jeden....takže všem chutnalo pařba do 3 do rána, svatební noc taky byla a už mám doma fotky papírový on našeho nejlepšího fotografa na světě, který se opravdu vyznamenal, až bude čas, tak dodám, jedu likvidovat k rodičům bordel :-) A dostali sjme opravdu nádherný a hodnotný dary, vubec jsem to od spousty lidí nečekala, stačilo mi aby přišli a třeba koupili nebo vyrobili jen něco vtipného, ale vetšinou bylo něco vtipného a něco hodnotného věcného či v obálce :-) No nádhera Doufám, nže se všem dalším nevěstám taky vydařilo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky paní a nevěsty :-D Hlásím se do klubu vdaných paní. Bylo to neskutečně nádherný a úžasný. Při obřadu byli všichni moc dojatí a jedna teta mě hrozně rozbrečela jak byla dojatá,takže i na kapesníčky došlo. Manžel při obřadu byl tak naměkko,to bylo strašně krásný. Ani mě a ani jemu nešel nasadit prstýnek,jak jsme byli nervozní. Tak to byla sranda, no.Nakonec se ale podařilo. :-) Venku panovalo šílený dusno,sluníčko svítilo a pařilo,ale pak se zatáhlo,akorát jsme nafotili fotky s perfektním fotografem a při příjezdu k restauraci už poprchávalo. Ale nám to nevadilo,naopak. Všichni byli tak upachtěný, že to přišlo vhod. Dostali jsme hodně obálek s korunkama,jelikož jsme si věcný dary nepřáli. Ale pár se jich tam taky našlo. Dort byl vynikající,ještě teď dojídáme. Nejvíc na odbyt šla kýta na grilu,řízečky a chlebíčky. No a samozřejmě alkohol :-D Měli jsme živou kapelu a hrála suprově,všichni byli odvázaný a tancovalo se až do 4 do rána. Všechno jsem chtěla naplno prožít a vnímat každou chvilku,bohužel se mi spousta věcí prostě vykouřila z hlavy,tím stresem. Fakt jsem byla vyklepaná,hlavně při příchodu do obřadní síně,kdy mě taťka předával manželovi. V tu chvilku se mě i jemu už rosily oči. Byla to taková nádherná chvíle,že se to ani popsat nedá. Jo a kytička se květinářce vážně povedla. Však uvidíte holky. Večer zkusím naházet pár amaterských foteček,ty od profi fotografa až za týden. Hezký zbytek dne přeju. pa pa :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nové novomanželky, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-)))))
Odpovědět
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, tak trochu nestiham docitat. Uz mame za sebou i svatebni cestu a nejak rychle nam to uteklo. Bylo to uzasny. Jinak vsem co uz jste taky vdany gratuluju, preju hodne stesti, zdravi a lasky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, amatérské fotečky jsem naházela do alba,tak můžete juknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, gratulace veliká, už jsou z vás vdané paní :-) Tay - stráášně moc ti to slušelo, s manžílkem vypadáte jako super dvojka :-) Přeju hodně štěstí a pohodové manželství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, velká gratulace všem mladým paním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tay: Krása!!!Byli jste kouzelní všichni :-) Moc Vám to slušelo...
Odpovědět
Profilova fotka
Tay pááánejo tobě to sluuuuušíííííííííí, krásná nevěsta, waw :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuju holky,těším se na fotky od profi fotografa. :-) luci: závidím ti, že to máš ještě před sebou. Všechno vnímej naplno,protože se to už nikdy nebude opakovat. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tay: i já se těším na fotky od profi fotografa ;-) Fakt doufám, že to budu všechno vnímat, začala jsem se hrozně těšit. Včera jsme byli naposledy u pana faráře, už přímo v kostele, říkal nám, jak máme jít, kam si stoupnout, co kdy dělat atd. A budu si sama číst první čtení, na což se fakt těším, jen doufám, že se nějak nezakoktám, nebo tam nebudu nervózně kuňkat :-D Pan farář mi půjčil domů knihu a dal mi na výběr asi ze 20 textů, tak jsem si to doma pročítala a myslím, že mám vybráno...Je to moc krásný text, tak ještě taky doufám, že se u toho nerozbulím :-D Budu si to doma trénovat... Ale jsem teď i trošku rozladěná - chtěla jsem si od jedné nevěsty odsud z beremka koupit po její svatbě čokofontánu, tak jsme se domluvily, že mi ji pak prodá. Po svatbě mi ale napsala, že dostala zákaz ji prodat, ale že když už mi ji slíbila, tak mi ji aspoň půjčí na mou svatbu a že mi to pošle, až se vrátí ze svatební cesty. Nic mi ale nepřišlo, tak jsem jí napsala, co se děje, a 17.8. mi napsala, že to posílá, tudíž do středy (min. týden) bych to měla mít doma...nicméně fontánka stále nikde, takže už s tím ani nepočítám :-( Ještě že jsem si prozřetelně nenakoupila čokoládu, nevím co bych s ní teď dělala...ale moc jsem se na to těšila, že to bude takové sladké překvápko pro hosty...no a ovoce jsem si objednala, to ale tak neřeším, to dám na stoly...Ikdyby mi teď ta fontánka přece jen dorazila, pochybuju, že stihnu objednat tu čokoládu...tak to mi tak trošku kazí ten můj poslední týden, musela jsem to ze sebe vydolovat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?