Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Můj se zatím také kupodivu zapojuje, je to milý
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak hlasim, ze uz mam saty, nadherny, presne takovy jaky jsem chtela, princeznovsky. tohle byla moje 4. pujcovna a myslela jsem ze si uz asi nevyberu,ale tohle jsou fakt oni,takze jsem nadsena.jo a jedna perlicka, staly sice 8tis, ale meli tam kolo stesti a vytocila jsem si pujceni zdarma :-D :-D :-D takze jsem nadsena jeste vic :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se ani neda smajlikama vyjadrit hihi, proste jsme si to dnesni dopoledne s moji sestrou a budouci svagrovou neskutecne uzily
Odpovědět
HEZKY!!!GRATULUJU!!!To je supeeeeeeeer :-) :-D Já se teď vrátila z veletrhu.Sehnala jsem tam kontakt prý na dobré kloboučnictví,tak mám taky radost.Už jsem se začínala bát,že se budu muset klobouku vzdát. A koupila jsem si tam šperky (teď budu mít problém se udržet a nenosit je :-N )A taky košíčky na výslužky a nějakou dekoraci,takže můžu začít zdobit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to taky gratuluju,vzdycky kdyz se neco podari sehnat tak je to radost se v tom zacinam vyzivat ;-) tady v salonu taky meli nejaky klobouky, ale je fakt, ze toho moc neni
Odpovědět
Taky se hlásím s úspěšnými úlovky z veletrhu. Největší radost mám z prstýnků. Ty co mám v albíčku jsme zadali s malou úpravou do výroby Lukáši Rýdlovi. Měl tam tedy pořádně plno, ale byl velice milý a se vším nám poradil. Takže jsme se zbavili rizika objednávat je přes internet, akorát musíme tento týden vymyslet, co si tam necháme vyrýt. Pak se nám podařilo ukořistit pánskou košili perfektního střihu. Přítel má velký ramena, jinak je štíhlý, takže většina košilí ho táhne v ramenou nebo na něm plandá. Tahle skvěle padla. No a pro sebe jsem si koupila bílý podvazek a upravila jsem si ho podle sebe. Takže lov by úspěšný, i přes to obrovské množství lidí, co tam bylo. Uf
Odpovědět
Profilova fotka
maja.mr Ahoj, Koukám, že nejen já doma nesmím mluvit o svatbě...... :-) Tak nějak ta svatba ty chlapy moc nebere,co ????? Tak já nevím, chtějí si nás vzít nebo ne??????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se vdávám 29.srpna 09. Mám zamluvené místo obřadu(zámek Kynžvart), hostiny, fotografku, svatební šaty a kapelu. Jsem tak mnohem klidnější a hlavně se na ten den hrozně těším a přípravy mě zatím baví. Třeba fotografka kterou jsem si vybrala, měla již zamluvené na srpen 3 svatby, tak jsem měla štěstí že se to nekrylo s tím mým datumem. Myslím si že je na přípravy dost častu, ale místo svatby, hostiny a fotograf je určitě lepší zamluvit už teď, než pak být zklamaná, že to co člověk chtěl je již zamluvené. :-( A jestli se vám někdo směje ( jako mě zejména muži...) tak si myslete své, protože člověk se přeci vdává, jednou maximálně 2- 3 za život ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje rec, kazdej ze tu svatbu nejak zeru apod, ale pokud to chce mit clovek aspon malinko podle svych predstav, tak nektery veci jsou nutny zaridit brzy
Odpovědět
berkutka: alespoň u nás doma je to tak, že si mne chce vzít, ale je mu naprosto šumák, jestli mi bude kytka ladit s ubrousky :D. Ale ono na tom něco je - ten jeden den je jen jeden den, před námi jsou tisíce dalších dní ............. tak nějak už mne to přestalo brát. Pro mne je důležité, abychom si to všichni užili, aby byl kvalitní fotograf, kapela a jídlo a ono se to celé nějak vyvrbí :).
Odpovědět
Tak mě můj budoucí manžel řekl: zařiď si to jak chceš a pak mi řekni kdy a kam mám přijít a kolik to bude stát a já možná přijdu. :-D :-D :-D . Takže u nás asi tak. ;-) Naštěstí moc zařizování nemám, protože bude všechno na jednom místě a dost věcí nám zařídí kamarádi. Ale matrika je už zaplacená, fotograf Kamil Saliba objednán a teď už se jenom rozhodnout jestli kapelu nebo DJ a pak něco sehnat. A nakonec šaty a prstýnky, ale to až budu mít náladu. :-)
Odpovědět
leni79: taktak netřeba to hrotit :). Na prstýnky je času dost a šaty? V létě stejně navážejí nové kolekce, takže bude z čeho vybírat :D.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já mám asi doma raritu, nemůžu nic zařídit bez přítele, kromě prstýnku ( který prý nosit nebude), což jsem se stím smířila. Dělá karate 3x do týdne a už ho vidím jak si bude prstýnek pořad sundavat a nandavat až ho někde nechá. On je prostě takový, hlavu má děravou, tak mu to odpustím. A co vy jaký máte na nošení prstýnku u mužů názor? Já jsem si chtěla sladit jeho plastron s kytkou ( růžová) a on si odmítá vzít růžový , takže musím to vymyslet jinak. Ach, jo. Myslím že si to nechce vzít aby nevypadal před kamaráda za teplouše.( podle něj to nosí jenom oni)haha. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heleku: Moje drahá polovička taky nebude nosit prstýnek, od dětství mu prstýnky vadí, protože kůže pod nimi nedýchá, tak z toho má ekzémy...náramek a řetízek mu nevadí....taky jsem mu to odpustila a smířila se s tím...není to to nejpodstatnější.... ;-) a co se týče barvy, musíš umět chlapa zpracovat....mně se vždycky líbilo, když měli chlapi světle růžové tričko nebo košili v létě, když jsou opálení a kor když jsou tmaví....přítel se taky cukal, pak si ho oblékl a samozřejmě kamoši pokřikovali, že je jak teplej, až na to, že toho co nejvíc pokřikoval, jsme potom spolu potkali ještě ve víc výrazné růžové :-D Od té doby přítel naštěstí na všechny kašle... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky vše zařizuji sama, přítel je hodně pracovně vytížený, přes týden bydlí pár nocí v ostravě kde má kancelář jinak je na cestách, do toho začínáme stavět takže vyřizování kolem stavby je taky na mě, a do toho ještě 14 měsíční dcera která neustále vyžaduje pozornostl. teď spí :-) ale musím říct že to zvládám, já jsem takový ten typ, co strašně rád něco zařizuje, začala jsem včera vývazky, dělám sobě i kámošce SN, organizuju třídní sraz, nechávám mamce nacenit v různých firmách kuchyň. kdybych se něščím nebavila tak se asi unudím, když jsem na té MD. na svatbu už mám dá se říct většinu, už jen takové to doladění. ale musím říct, že miláček zajistil kapelu, jsou to totiž kamarádi a bez nich by se prý neženil, tak jsem ho tlačila ať to zarezervuje co nejdřív, co kdyby už neměli volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak ctu o prstynkach, tak to muj nosi prstynky a dokonce chtel zvlastni s necym cernym, aby se hodil k hodinkam - :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky! Tak můj přítel zatím říká, že prstýnek bude nosit, tak uvidíme. No a hlavně jsem mu vysvětlila, že snubáky na chlapech jsou podle mě doopravdu přitažlivé. Tedy alespoň mně se to líbí. No a do růžové košile nebo kravaty bych ho nenutila. Sladěni budete vypadat perfektně i tak, pokud bude mít muž jen růžovou korsáž. Černý oblek, bílá košile, vyšívaná bílá kravata třeba i svestičkou + korsáž dorůžova vypadá opravdu moc hezky. A je to takový kompromis.
Odpovědět
Špatně jsem to přečetla, takže on odmítá i růžovou korsáž? Pak bych zvolila bílou a sladěni budete vypadat určitě
Odpovědět
Profilova fotka
No já mu nechávám ušít anglický žaket, kalhoty jsou šedé, sako je černé, vestička je vyšívaná v trochu světlejší šedé než ty kalhoty,košile bílá no a plastron ( což je něco jako krátka kravata do vějíře)jsem chtěla aby měl růžový, aby to nějak vyniklo a rozsvítilo celkový dojem. Ale ten plastrón bude stříbro šedý jako ta vestička a korsáž bude nejspíš růžová kala. Myslím že to přežije, i když je ce se týče svateb trochu mimo, myslel si že kala je pohřební kytka a je jen bílá :-D Jinak kdo by si chtěl nechat ušít třeba oblek tak mrkněte na firmu Abeso na net, šijí všechno možné za lidové ceny.Neviděla jsem ještě jejich práci ale věřím ji , tenhle týdeni mi mají poslat vzorníky látek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče snubáků na chlapech, mě se to taky líbí a myslím si že až půjdem někam do společnosti, tak ho přemluvím ať si ho vezme tam, příležitostně, ale samozřejmě ho nutit nebudu. Jinak já budu mít šaty bílé, romantické a bílý závoj se třpytivým lemováním.Výšivka je také třpytivá s kamínků od Swarovského.Samozřejmě jsem si musela vybrat v půjčovně nový model a skoro nejdražší šaty, ale můžu za to že mám dobrý vkus? :-D No na svatbě budeme lord a lady Holkovi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No je jiné chtít nosit prstýnek a jiné mít z nošení zdravotní problémy...Je pravda, že je pěkné, když ho ty naše drahé polovičky nosí, ale když to nejde, tak to nejde...Nelámu nic přes koleno...Pro mě je mnohem důležitější, aby nám to i po svatbě klapalo ;-) prstýnek neprstýnek :-D A když vyrazíme někam do společnosti, tak to tu chvilku vydrží :-) heleku: sladit to můžeš i jinými barvami než je ta růžová....ale možná, kdyby jsi zkusila příteli vysvětlit, že se mu nikdo smát nebude a povyprávěla mu náš příběh, třeba by pochopil, že na růžové nic není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No byli jsme s kamarády (4 páry) na valentýnské večeři a tohle téma se tam právě probíralo (růžové doplňky, kravaty a košile) a všichni chlapi tam měli jednotný názor že růžovou nikdy! No a taky můj přítel byl za svědka kamarádovi, který měl růžovou košili a kravatu a jeho snoubenka růžové šaty a první co bylo když jsme k němu přišli tak se mu smáli, no prostě puberťáci. Jen my ženské partnerky ocenily to sladění. Chlapi to prostě berou jinak, jako kdyby jsme jim brali mužnost nebo co. No neplatí to pro všechny chlapi ale pro toho mého a jeho okolí určitě. Tak ho trápit nebudu, škoda slušela by mu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
můj říkal že ho nějaký čas nosit bude a pak se uvidí, jednu dobu nosil stříbrný tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě, že je na světě tolik barev,že? ;-) Však nemusí být růžová, já taky pořád nevím, jestli nakonec bude, teď mě láká lososová...takže asi tak no :-D Krásných pastelových barev je spousta..a hlavně, každému se líbí trošičku něco jiného, hlavně, když je to sladěné komplet...pak je jedno, co je to za barvičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já se taky vdávám v srpnu 2009
Odpovědět
Já mám taky velice ráda pastelové barvičky, ale přítelovo oblíbenou barvou je červená, tak jsme se rozhodli pro tu. Aby něco bylo také podle něho. Vítej Jarusch
Odpovědět
Profilova fotka
heleku: koukam ze to mame dost podobne, ja toho svyho taky do ruzovy asi nenavlecu, ale co nadelam. taky by si v ruzovy pripadal jako teplej, no desny, pritom jak by to vypadalo pekne.ale videla jsem spoustu fotek - černy oblek + bila kosile + vesticka a plastron v barve bud cerne jako oblek nebo trribrne apod a vypadalo to taky moc hezky, takze pokud ji nebude mit tak se nic nedeje, ale je fakt, ze v lete by mu to v ni seklo ;-) saty mam takovy princeznovsky + chci ruze do ruzova (barvu si pojedu sama vybrat),no libi si mi teda lila, ale nevim jak snadno bych shanela barvu kytky, takze asi ruzova, uvidime,ono asi bude lepsi kdyz bude neutralni a ja pak pri vyberu kytky nebudu nicim limitovana, takhle by mel ruzovou kosili, me by se zalibila jna barva kytek (jak se tak znam :-D a uz by byl problem
Odpovědět
Profilova fotka
lollia : Ahoj, chci si tě vzít. To je zadím asi poslední velká snaha z jejich strany. Zbytek se asi nějak zařídí sám....... :-D No já je chápu, tedy malinko. Líbilo by se mi , kdyby alespoň trochu předstírali zájem. No, ale nic není dokonalé a tak doufám, že svatební den bude mít je malé nenápadné vady, kterých si nikdo nevšimne. P.
Odpovědět
Profilova fotka
pindruzka: máš pravdu že když bude mít na sobě jen kombinaci černo šedo stříbrné, tak pak je velký prostor pro výběr kytice, a na klopě tu růžovou korsáž snad přežije! Je pravda že růžových tónů je hodně a třeba u těch kal je problém, že nikdy nevíš jaké barvy budou mít na skladě, protože kaly jsou odstínově nevyzpytatelné. Třeba ségra chtěla na svatbu takové ty tmavě fialové až do černa a ty jim dovezli světle fialové a hned ta kytka vypadala jinak. Ono sladit kravatu nebo plastron s kytkou aby ty barvy odstínově seděli není sranda no a kytku ti ukážou v den svatby takže už je pozdě... Ale ty chceš růže a ty jsou odstínově stálé, takže se bát nemusíš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no chci ruze, spis mi nic jineho nezbyde, libila by se mi totiz takova michana kytka z tulipanu, lila-ruzova-bila, ale shanej si na konci leta tulipany :-| takze to vypada na ty ruze. je pravda ze ty kaly jsou nevyzpytatelny.ale ja se bojim jednoho, ze kdyz si kytky pojedu vybrat nejspis sama, tak pak narazim na neco co se mi bude libit vic a pak shanej si na rychlo novou vesticku s kravatou :-D to by me ten muj asi dal hihi, lepsi bude kdyz bude neutralni
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?