Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Já se teď chystám na výrobu oznámení, už je mám promyšlené, jen musím koupit barvu do tiskárny a rozmyslet se, na jaký papír to spáchám :-D
Odpovědět
je tak tohle ted taky resime, oznamo si chceme delat sami z rutnych spolecnych fotek a prave premyslime, na jaky to vytisknout papir. tiskarnu mame jistou, to neni problem, akorat ten papir...ja delam ty jmenovky ke stolu na takove vlnite ctvrtky s nalepenym silnejsim papirem, ktery ale stoji 5 Kc A4. tak shanim levnejsi variantu :-)
Odpovědět
No jo, tak snad přítel něco vymyslí. Tiskárnu máme naštěstí skvělou naší. Fotky vytisknuté na ní vypadají lépe než, když si je necháme někde vyvolat. Takže snoubence zaúkuluju, v pátek jedeme do Prahy, tak bude shánět.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím o radu. Kytičky pro maminky se mi nějak stále nedaří vymyslet. Odmítám karafiát, gerberu a růže. Prosím, poradí mi někdo? Děkuji
Odpovědět
berkutka: pivoňka, amarylis, kala
Odpovědět
berkutka : a z čeho budeš mít kytici ty?jinak úžasně vypadá jedna slenečnice, třeba v takovém tom kornoutku a ozdobená něčím zeleným...
Odpovědět
tak jsem dneska obehla ctyri galanterie a az v poslednim meli stuzky v te sirce a moji barve a i krasne koralky, vsechno dohromady me stalo 86,- Kc, no nekup to. tak se hned vrham na vyvazky, mam radost. az neco budu mit vytvoreneho, hodim fotecku :-) ;-)
Odpovědět
konvi, mas k tem vyvazkam i nejake ozdobne spendliky nebo pouzijes normalni? na ty jsem totiz uplne zapomnela, jak jsem byla v euforii, ze jsem konecne sehnala stuzky :-)
Odpovědět
Super, že jsi to sehnala. Já použiju špendlíky úplně obyčejné a dám je tak aby nebyly vůbec vidět. Nechci, aby pak s ozdobným špendlíkem byly přeplácané. Tak ať ti to jde od ruky
Odpovědět
uz mam hotove dva a je to super. taky uvazuju, ze dam normalni anebo zaviraci, at to lip drzi. jeste tam asi budu pridavat myrtu, uvidim, jak to bude vypadat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni79 : Ahoj, díky za radu. Pivoňka se mi moc nezdá, potřebuje vodu a tak by se mohlo stát, že dlouho nevydrží. Amarylis se mi zdá jako fajn nápad. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
jirinkaa : Ahoj, já budu mít žluté růže. Ten den bych byla ráda, kdyby tam ruže už nikdo neměl. Jakou kytici budeš mít Ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenajs.d : Ahoj, obdivuji tvou zručnost. Musím říct, že já tak šikovné ruce nemám. Těším se na ukázku.
Odpovědět
holky tak ukazka je v albu, bohuzel mi tam sla nahrat jen jedna fotka, ostatni byly moc velke. jeste budu vyrabet ty vetsi vyvazky pro rodice a svedky, pak taky vlozim foto ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs.d: Nádherné vývazky, děkuji za inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo jsi fakt moc šikovná... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: vyvazky jsou fakt pekny, taky se na ne nekdy chystam, zatim je ale cas holky k tem kytkam? maminky maji vzdycky jinou kytku nez nevesta?? ja budu mit s nejvetsi pravdepodobnosti ruze, tak jsem myslela, ze by meli treba jen 1 nebo 3??? jak to vidite
Odpovědět
holky a nakonec to vubec nebylo tak tezke, jak jsem se obavala a jeste me to bavi. inspirovala me konvalininka, tak dik patri i ji. co se tyce kytek, tak ja to byla dneska predbezne domlouvat a taky myslim, ze by maminky a svedkyne mohly mit stejne kytky jako ja, akorat malinke. ja budu mit kombinaci vinovych a kremovych ruzi a mamky a svedkyne taky ruze, ale jen treba tri...a zenich korsaz. taky mi slecna kvetinarka rikala, ze svedkyne treba muzou mit taky neco podobneho jako korsaz. tak jeste uvidim. :-) ;-)
Odpovědět
Leni, moc hezké, jsi šikula a vidíš, že to stačí jen sešít. Já budu mít také kytici růží a pro maminky, svědkyni a družičky každou 3 růže v podobném stylu jako moje kytička.
Odpovědět
Pindruzka: nekde jsem cetla, ze maminky by mely mit kyticku ve stejne barve jako nevesta, ale jiny druh. Ja budu mit ruzovo-bile ruzicky a maminky ruzove gerbery.
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs.d krásné, mě to taky čeká
Odpovědět
berkutka : já jse zase četla,že kytice pro maminky/svědkyně by měla bý podobná,ale menší než má nevěsta. Já mám ráda, když je vše tak jakoby slazené, takže naše maminky budou mít určo to samé co já, jen právě třeba ten jeden květ...V jednoduchosti je síla :-) Já asi budu mít vínové gerbery. Miluju je, jen nevím,jestli to nebude moct tmavé...aby to nepůsobila tak nějak ponurým dojmem. lenajs.d : šikulka!jsou moc pěkné! Už se strašně těším, až je taky budu dělat. Taky přemýšlím nad spínacím špendlíkem...určitě do nich budu chtít myrtu
Odpovědět
dobre rano holky, ja prave ted premyslim, jak do tech vyvazku doplnit tu myrtu a jestli pouzit normalni spendlik nebo zaviraci. u pritele doma jim myrta roste na zahrade, tak ho asi poprosim, at mi kousek priveze a vyzkousim to na tech hotovych vyvazcich ;-) :-)
Odpovědět
lenajs.d jeee tak pak urcite hod info,jaky zpusob je nelepsi ;-)
Odpovědět
Tak na upevnění myrty jsem taky zvědavá, čekám na info. Jinak v pátek jdu do salonu zkusit ke svým zamluveným šatům bokty. Kdyby měly moc velký podpatek, tak abych se na sv. veletrhu příští neděli mrkla po jiných. Taky zkusím nějaké modely a hlavně chci vyzkoušet, jaký typ závoje se mi bude hodit. Tak se těším
Odpovědět
Profilova fotka
jirinkaa : Ahoj, já si přeji, aby má kytice z růží byly jediné růže na svatbě. Není v tom žádné pravidlo, ale mé přání. Ano, barvu bych ráda stejnou. Žluté růže pro mne a žluté ...... pro maminky. Amarylis?????? Zatím opravdu nevím.
Odpovědět
berkutka : jasny,kdyz mas tohle prani,tak to ti musi byt splneno! :-) Tak se zkus poradit v kvetinarstvi
Odpovědět
Profilova fotka
jirinkaa : Určitě tam zajdu a taky prolistuji net. Snad něco vymyslím. Doufám........ :-)
Odpovědět
Ahoj holky já sice ještě nevím jestli se budu vdávat v srpnu protože jsme teprve začli vše řešit ale zaujalo mě to tady tak se přidávám konvalinka:máš nádhrené prstýnky v albu taky se mi líbí Rýdl ale tyhle jsou nádherné, můžeš mi prosím poslat taky výrobce, stránku a nějaký cenový odhad jestli máš? Já měla vysněné šaty Levante z andělského studia ale když jsem koukala do tvého alba tak to asi není ono..no musím tam osobně..nevíš jestli bude andělské dávat v diplomatu taky slevu -a to ji dávají jen tam nebu ti dají kupon? moc děkuju nejsem v tom ještě tak zběhlá..a jaký byl tvůj dojem z andělského?
Odpovědět
Ahoooooj! Holky tak je to tu!!!!! V noci na PA jsem dostala prstýnek!!!! :-D Takže teď začne plánování s sto šest! :-) Už jsem stihla i juknout na šaty! Ale s tím kloboukem to bude asi horší, nic moc nemají :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?