Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Myslela jsem, že na chir. ocel alergie není? Jinak s tím poškrábáním - nebude to o nic horší, než bílé zlato - to je poměrně měkký kov. Jinak ty stránky jsou super a i cena prstenu ocel - zlato - diamant za 4400 - to je skoro zadarmo. Díky za tip!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to jo ta cena je super! ale já se bojim, když to nemam vyzkoušený. já raději pořídím bílé zlato, fakt se bojim abych neměla alergii..a dají se sehnat snubáky za 8..z bílého zlata a pěkné ;-)
Odpovědět
Jo jinak já mám zásnubák z chir. oceli a jsem spokojená - a to jsem snob jako hrom :D.
Odpovědět
Taky jsem pro bílé zlato. Myslím, že v Diplomatu vybereme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) taky si myslím.. já už koukala i na stříbrné prstýnky a někde je dělají dokonalé!!! Jenže aby si pak drahý nemyslel, že na něm šetřím :-D
Odpovědět
My ještě uvidíme :)..............ale jak říkám, ocel mi opravdu nevadí, stejně jako titan a vydrží více než zlato :).
Odpovědět
nemate zac:-)) ja jsem z tech stranek byla docela nadsna:-) ja mam chirur. ocel docela rada a vypada dobre obvzlast na chlapovi se mi libi vic nez zlato. Ja teda zlute zlato ani nenosim a nic z nej nemam:-) a bile je silene drahe.:-( takze chirur. ocel = ideal:-))) pro nas 100%
Odpovědět
Když jsem se dívala na cca cenu prstenu na goldexu - bílé zlato, jeden diamant, tak byla cena cca 14.000,- za prsteny, které se mi líbily, na e-piercingu za 4.400,- - tam pak není co řešit, pokud na zlatu netrváte. Bílé zlato a ocel od sebe stejně nepoznáte a vsadím se, že za pár let bude ta ocel o něco méně změklá a rýhatá :). Lucik, ještě jednou díky za tip !!!
Odpovědět
no ja jsem tayk nadsena z cen:-)) uprimne kdo by nechtel usetrit nejaky ty korunky ze jo.:-)) i tak ta svatba spolkne dost:-))ale co je to jednou za zivot:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tam jde spíš o to, že pokud už máš zlato, tak stříbro nebo ocel bude vypat jinak, pokud to chceš nosit dohromady.. a já bych chtěla, nechci ten pěknej zásnubáček nenosit. :-|
Odpovědět
to je asi pravda no:-) nevim ja mam z bileho zlata prstynky dva a moc je nenosim respektive nemela jsem je na ruce asi rok ale co mam nausnice tak ty nosim porad:-) zalezi na kazdem:-))
Odpovědět
Dujinka: no nevím, nosím dohromady bílé zlato i ocel a žádný rozdíl nevidím :).
Odpovědět
Článek se načítá
Btw a kdo komu zkoumá detailně ozdoby na ruce :)?
Odpovědět
Profilova fotka
no já jen vím, že stříbro a bílé zlato vedle sebe pěkné není :-) a vím, že krystal a briliant také ne |-| a jestli nevidíš, tak by to byly skvělě ušetřené peníze. Já s tím nemám zkušenost a jen nechci aby se nám za pár let něco přihodilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já doufám, že detailně nám nikdo nebude zkoumat nic :-D jsou to naši přátelé a rodina..jednou a navždy zůstanou..
Odpovědět
ja nevim no myslim ze zalezi hlavne na kezde z vas a asi bych neresila jestli nekdo z okoli bude koukat na rozdil kdyz budes mit ruzne kovy:-))) ja jsem pro ocel protoze ji nosim a vim ze vypada dobre a jak jsem uz psala na priteli si ani neumim predstavit zlato ocel je takova muznejsi:-D
Odpovědět
ahoj, taky chceme mit svatbu v srpnu, v pruhonicich, ale jeste jsem nic nezarizovala :) tak se necham prekvapit terminem, kdy budou mit volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak letos se vdáváme :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak teda nas rok je tady, takze vam preju prijemne zarizovani, pevne nervy a ve vysledku nadhernou svatbu! :-) ;-)
Odpovědět
to je mazec my snad za 8 mesicu:-D
Odpovědět
Ahojda! Tak snad nám to všem půjde od ručky přesně podle našich představ. Já teď o víkendu budu dávat dohromady seznam písniček, které se nám líbí. A podle toho mi kamarád z docela známé kapely doporučí někoho na svatbu. Moc se mi do toho ale nechce
Odpovědět
je pisnicky to my vubec nevime ja se asi pristy tyden pujdu jen tak informativne podivat na saty.-))
Odpovědět
Snad ti nějaké padnou do oka
Odpovědět
snad ale mela jsem v planu je resit az nekdy v breznu ale vsichni mi rikaji ze uz mam ted ja nevim:-(
Odpovědět
Cauky, taky chci pozdravit vsechny, ktery to letos ceka. No jo, uz je to fakt letos. Je to super, moc se tesim. Jsem rada, ze je nas tolik. Tak at vsechno jde, tak jak si prejeme... ;-)
Odpovědět
Je pravda, že teď po Vánocích už bude větší zájem, ale na druhou stranu budou kolem března nové kolekce. Zkus někam zaskočit a třeba tě některé opravdu osloví.
Odpovědět
uvidime no ja jsem chtela jeste neco zhubnout.-( a takhle mam smulu a budu jak prasatko:-(
Odpovědět
S tím si nelam hlavu a teď se vydej jen tak na číhanou. Omrknout, jakou bys měla asi představu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tedy pokud jsem byla do teď klidná, tak už asi nejsem.....do šatů potřebuju taky shodit, žádné jsem si nezkoušela, prstýnky bych chtěla z chirurgické oceli, protože podle mě víc vydrží, je to těžší kov než zlato, ale vybrané žádné nemám a do toho ještě počasí...tak nám všem přeji, aby bylo jasno, slunečno a abychom měly úsměv na tváři :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak se hlasim k srpnovym nevestam.na stedry den jsem byla pozadana o ruku a termin doufam klapne 29.8.. jeste nic zarizeneho nemame, tak doufam, ze neni pozde :-) hlavne mam ted jine starosti a to se zkouskami a pak se statnicema takze zamluvime termin, misto hostiny, saty tak v breznu a ostatni musi pockat az po pulce cervna 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?