Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
teeeda tak to mas skoro hotovo:-)) my nemame nic jen vime ze by jsme radi svatbu na zamku v Libochovicich a ze prstynky chceme z chirirgicke oceli i zasnubni mam z oceli.:-) do Diplomatu si jedu pro inspiraci:-))) ale reknu vam ze zacinam mit nejak ze vseho strach:-(
Odpovědět
lucik: z čeho máš strach? Že to nebude perfektní? Holky kliiiid, svatba má být hezká pohodová záležitost a ne strašák :). Já mám zařízených jen pár věcí, šaty budu řešit bůhví kdy protože mám po operaci kolene a mám berle a ortézu a budu je mít ještě tak měsíc, dva? Tím pádem ještě knedlím, takže šaty budou celkově zábava :D.
Odpovědět
a tak vdavam se poprve a doufam ze naposledy:-)) a chtela bych aby byla perfektni:-)) jo tak je to mi te docela lito:-( ja jsem rikala ze musim zhubnout tak 8 kg a vzhledem k tomu ze me desite se satama tak se bojim ze trosku nestiham.:-)
Odpovědět
Já si vždycky ze srandy říkám, že svatba je dvakrát, třikrát za život :)). Já se nakonec rozhodla, že si nechám šaty ušít, abych je mohla řešit až v dubnu :).
Odpovědět
noo to je taky reseni a myslim ze docela dobry:-)) no uvidime ja to necham asi osudu:-)) uvidime nebudu mesic zr.t a ono to pujde samo:-D
Odpovědět
Tak to bych potřebovala tak měsíce 2 :D.
Odpovědět
:-D no nevim jsem dneska oprasila rotoped vyhnala z nej pavouky a jdu do boje proti spekum: ;-)
Odpovědět
Také plánuju za 2 týdny rotoped, to už by mělo jít a pak je ze mne Twiggy :D .
Odpovědět
Profilova fotka
to já se zas bojím abych se v létě do těch šatů vešla a nepřibrala jsem! :-D Jenže rotoped není můj kamarád ;-)
Odpovědět
ja ho taky nesnasim:-( ale musim se prekonat :-) koukala jsem na prstynky z chirurgicke oceli a vyber teda nic moc:-( nevite o nejakych strankach??
Odpovědět
Dívala jsi se na goldex.cz?
Odpovědět
myslim ze jo kouknu se jeste jednou:-)
Odpovědět
Článek se načítá
jojo tak divala tam maji tak asi nejvetsi vyber:-)) ale na prstynky je myslim hromada casu.
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě, já čekám na nějakou parádní slevu :-D zase je určitě fakt, že prstýnky budeš nosit když se zadaří celý život. Taky jsem na tu chirur. ocel koukala, ale mě se vždycky líbí ty nejdražší:( a utratit bych chtěla max. 15tis
Odpovědět
A tak za 15. si myslim ze se daji sehnat i moc hezke prstynky:-)) my se snazime stahnout rozpocet na co nejmene takze chirur. ocel je pro nas reseni nehlede na to ze i kdyby jsme chteli utracet tak bych si ji vybrala prostoze ji nosim uz min 2 roky :-)) takze nemusim mit pocit ze me to bude mrzet.:-)) ja jsme rikala ze na cem si zakladam jsou saty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě:) no 15 je taky už hrozně moc, to je nejzašší strop :-D Samozřejmě bych byla ráda pořídila levněji..chceme hlavně úplně obyčejné, tak snad v tom Diplomatu, min. rok tam měli takový výběr..
Odpovědět
jeee to ja bych potrebovala tak 3 moznosti protoze jinak budu vahat tyden:-D
Odpovědět
Holky tak u nas jsou svatby jen v nějaky vyznamny den třeba 7.7 atd...jsem ve městě pomalu každy den a naposledy tady snad moje kamoška a ta se vdavala v září tak nevím od té doby snad tady nejsou svatby :-D
Odpovědět
ja pracuju v centru Kladna a krasne vidim na radnici a musim rict ze svatby tam byli kazdy patek a v zime coz me dost prekvapilo:-))) o lete ani nemluvim:-)))
Odpovědět
jj v létě je tu taky více svateb no uvidíme jak dopdnu na matrice :-)
Odpovědět
no ja zacinam mit docela strach aby meli volno v datum ktery by jsme chtei:-(
Odpovědět
když nebude hold nic se nedá dělat vyberem jiné :-D
Odpovědět
to je jasny:-D ja jsem nasla super stranky na prstynky jsem z nich unesena takze bych rekla ze jednú vec jsem vyresila bala jsem se ze nebudu moct najit nejake hezke a uz se nebojim naopak si nemuzu vybrat:-D
Odpovědět
Lucik: kde jsi na ně narazila :)?
Odpovědět
Lucik: Tak se nám s tou stránkou pochlub, prosíííím
Odpovědět
je to na www.e-piercing.cz je to chirur. ocel a fakt bych si tam vybrala bez problemu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky a je to hypoalergenní, když je to chirur. ocel? Já mam většinou alergii..a nemůže časem zčernat? :-)
Odpovědět
jee tak to nevim ale moje kamaradka ma taky problemy s alergii a chirur. maji taky a nic:-)) a ja ji mam asi 2 roky mozna dele nosim ji kazdy den a je porad stejna jen poskrabana:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ale to já mam poškrábanej už i zasnubák :-D :-D já můžu stříbro, ale chirur. ocel nevim..to by chtělo nosit chvíli. Začne mě svědit pokožka a rudne to místo :-S
Odpovědět
Já myslím, že chirurgickou ocel alergici právě můžou.Mě ale na ní odrazuje právě to, že se víc poškrábe. Četla jsem to tu na nějaké diskusi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?