Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
ahojky , pripojuji se k vam protoze mame stejne tema:-)) chtela jsem se zeptat jestli nekdo vysiluje jak ja:-)
Odpovědět
ahojky holky kde jste??
Odpovědět
Luciku tak to to máte taky podobné datumy ale nakonec jsme šli do toho 1.8.09 pač tohle datum mě moc oslovilo a mojemu se taky líbí ale ještě nevíme jesli bude termín vůbec volny proto říkam kdyby něco tak zkusíme září no uvidíme :-)
Odpovědět
me drahe polovicce se libi 28.8 aby se mu to dobre pamatovala:-) ma totiz narozeniny:-) a me je to jedno jen aby bylo hezky:-) chce pak party na zahrade:-)
Odpovědět
Luci ja už jsem v hlavě trochu ve stresu bo mě můj požadal o ruku na vanoce pod stromečkem a od té doby na nic jiného nemyslím bo pořad uvažuji co je potřeba udělat jesli to stihnem vše zařídit šaty a cerepetičky kolem svatby a na svatbu jako blbustky na stoly svatební dort cukroví jediné co je jiste máme velice dobrého kamarada a spolupracovníka od přítele a jeho rodina peče nejlepší kolačky na svatbu a jsou vyhlašení a má super cenu a ty kolačky jsou užasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už nás je zase o tři víc ;-) odkud jste? :-)
Odpovědět
ja jsem ze Slaneho je to asi 20 km od prahy severovychodne
Odpovědět
severozapadne pardon:-D
Odpovědět
dujinko tak ja jsem z Příbora a díky za přivítaní :-) Luci taky jsme chtěli party na zahradě stavíme domeček a tak na jaře se stěhujem se na jaře ale nakonec jsme to zavrhly bo máme septik a asi 20 lidí nevíme jak by to blarala země bo máme vsak do země tak proto vyhrala restaurace tady v Příboře a cenny sou taky super a vím jaka tam je svaba bo kamoška se minuly rok vdávala a chodíme tam někdy v létě na pivko a vaří se tam doopravdy dobře
Odpovědět
petra123 : ja jsem prave uplne jak pako:-)) vymyslim koho pozvat a tak a pomalu to oznamujeme:-))
Odpovědět
luci tak o tom ví že jsme zasnoubeni hodně málo lidiček mohla bych to na ruce zpočítat rodiče o tom ještě neví tak zatím moc nepašíme a ja začnu hysterčit až tak v květnu jak se přestěhujem koupíme si auto bo nemam čím jezdit a pak to začne za měsíc budu mít vše oblítané a zařízene tomu věřím a pak se začnu už těšit ale jak jsem napslaa máme sice vybrané datum ale ještě nevíme co na matrivće nam řeknou jesli bude volno. obřad bude tady v Příboře chtěli jsme ve skanzenu v Rožnově pod radhoštěm ale tam nebylo v létě nebyl ani jeden térmín volny a ja se vdávat v změ nechci tak jsme stoho napadu oděšli a rozhodli jsme se na příbor na ten komunisticky založená budova no moc se mi nelíbí ale co nadělam budem to mít aspon všichni kousek :-D
Odpovědět
no my by jsem chteli na zahrade u meho dedy a septik se dobra pripominka:-))) vzhledem k tomu ze chcema naklady sŕazit na co nejmene tak restauraci zavrhujeme:-)) mame moooc kamaradu:-)))
Odpovědět
Článek se načítá
my taky ale stoho jsme už vyrostli pozveme jen nejbližší rodinku moc vekou nemáme a kamaradů máme taky kupu ale pozvem jen ty nejblišší chcem tam max 20 lidí víc ne to bude stačit.Taky máme strach o finance ale co zatím pracujeme oba a našetříme pár peněz a možna i rodiče něco přispějí tak doufám že to bude na pohodu a jak jsem řekla taky chci různé blbůstky co patří ke svatbě ale zas nemusím mít to nejdrašší a nejlepší jsme skromní a budem se snažit vše kupovat postuně at to pak není taková ránna :-)
Odpovědět
jojo my jsme taky chteli jen malo lidi:-) a nakonec jsme to spocitali a zjstili ze jsme na 50 lidech:-))) takze mazec:-) jinak ja jsem pro kazdou spatnost ale odmitam veci jako je chomout a okovy to nemusim a vsem to zakazuju:-)))
Odpovědět
taky na to nejsme ani nebudem jit s jednoho talíře zdá se nam to trapné okovy a tak taky nebudem dělat a nevím ani unašet se asi nenechám je to takovéé zastaralé chci svatbu kde se budem všichni bavit tancovat a uživat si ten den a ne že se bude hledat po městě asi jsem na to stara možna ten talíř to ještě přežijem ale nevím můj na to není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, vítám nováčky :-) a až dodělám večeři a odejde návštěva, budu dočítat a psát :-) jinak mě už konečně můj drahoušek řekl, že si musíme promluvit o tej svatbě, tak jsem zvědavá, co z něj konečně vypadne :-)
Odpovědět
ahoj holky, stala se mi také tak krásná věc požádání o ruku. Teď o Vánocích. Vůbec ale netuším, čím mám začít. Co si rozmyslet, kam zajít...chceme se vzít v létě - srpen možná i to září. schodli jsme se, že bude jen obřad, oběd s nejbližšími a pak k nám na zahradu. Ráda bych kdyby jste mi poradili. Nevím tedy, jestli jsem správně na téma...mám totiž za necelé 2měsíce rodit a jsem kapku nervozní a teď ještě naplánovat svatbu. Tak holky poraďte, pomožte....budu moc vděčná.
Odpovědět
eponine ahojky a díky za přivítaní a super pokec se skoromanžou ;-) mamul :tak to jsme dvě o vanocích pod stromečkem jsem byla požadana a nevím kde začít ale začnem datumem a pak to pujde asi samo :-)
Odpovědět
tak koukam ze chlapi nevedeli co k vanocum a tak zadali :-))) ja jsem na tom totiz uplne stejne jako vy:-)) :-)
Odpovědět
Luci je to pěkné hezčí den si vybrat neuměli ale ja myslela že mě požada na naše vyročí 9leté :-D překvapil hoch můj :-D jinak holky serfuji co se dá koupit na netu co se mi líbí a jak vše zkombinovat holky začínam asi panikařit kolik to bude běhání a shánění to bude masakr :-D
Odpovědět
tak jsem se zasmála, že byli ti naši chlapci nápadití :-D no doufám, že to samo půjde.. bydlíme na vesnici, ale obřad chceme mít buď v Kostelci nad Černými lesy nebo v Sázavském klášteře. Je to od nás na km na stejno. budeme mít náročný rok.... :-)
Odpovědět
Petra: prosím tě nestraš!!!!! já musím zvládnout ještě porod.... ;-)
Odpovědět
porod???tak to bude krásná svatba i mimiškem ;-) to ti zavidím ja chci taky snažíme se ale nejde nám to :-( tak pořad doufáme že nam to vyjde příští rok a je mi jedno jesli se budu vdávat těhotná ale hlavní bude že budu těhu :-o :-D a pokud to nevyjde tak doufám že to příjde hned po svatbě bože kež by :-N Já jsem z Příbora tedy jsem se přištěhovala z Frýdku Místku ale Přítel je odsud a obřad bude na naměstí na úřadě ale zkusím se ještě poptat kamarada na kostel jesli by nas neodali tam ale oba nejsme křťěni tak nevím jesli by to vyšlo
Odpovědět
Také bych se ráda vdávala v kostele, ale jak říkáš i my nejsme křtěni. Myslím, že to nejde... ale nevím na 100%. No u nás to bylo rychlé, hnedka na poprvé...říká se, že když na to moc myslíš, nejde to. Já na to myslela ustavičně a podívej :-D držím palečky, určitě se podaří!!!!! Bratr má 3měsíční dcerku a my bychom holčičku měli mít také, takže o družičky máme postaráno. :-D takže si domluvit termín..radši dva či tři, kdyby bylo obsazeno. myslíš, že už máme zajít hnedka v lednu zamluvit termín????
Odpovědět
doufám,že nevadí,že jsem se k vám přidala do diskuse... :-| jdu však spát. očka se klíží a malá sebou stále hází. brzy naviděnou. Dobrou
Odpovědět
Troufám si tvrdit, že pokud ani jeden z vás není křtěný, můžete na svatbu v kostele rovnou zapomenout! Leda by se jeden z vás nechal pokřtít, což je záležitost přípravy tak na cca rok? U nás to naštěstí jistím já, takže kostel bude a je i zamluvena konkrétní hodina. Od ledna budeme také půl roku chodit každý týden na přípravy.
Odpovědět
ahoj holky, to jsem rada, ze se rozrustame :-) ;-) gratuluju novym nevestinkam k zasnoubeni, chapu, ze toho mate plnou hlavu, ja jsem zasnoubena uz pul roku a taky na to myslim, kudy chodim. mamul, radim ti hlavne co nejdrive zamluvit termin pro obrad a vybrat misto na hostinu, pak fotografa a kapelu, ti byvaji v lete hodne dopredu zamluveni a postupne pak saty a to dalsi. nejdulezitejsi je ale termin a misto, to rozhodne. tak hodne stesti :-) ;-)
Odpovědět
Tak že svatba v kostele je ted pase co jste tady napsali škoda :-( byla by to krasná svatba :-) neva hold na uřadě to taky nebude špatné ;-)
Odpovědět
My jsme napřed měli restauraci a tím jsme měli vyřešeno i datum, protože jsme se ptali na 3 termíny a měli volný jen jeden :). Pak jsem zamluvila i fotografa a až naposledy místo obřadu :D. Mmch hodinu máme 11:00, to mi přijde optimální.
Odpovědět
Ahoj ženský :-) moc děkuji za rady. Trošku se mi starosti zužují. Termín tedy naplánujeme, pak tedy vybrat restauraci. Kapela se nás netýka, prt pak bychom měli mít oslavu u nás na zahradě. To samé je i se svatebními šaty. Máme kamaráda, který jich má spousty /získal od dlužníka,majitele salonu,místo peněz. Takže doufám, že se tam pro mě jedny také najdou. Musím ale nějaké to kilčo zhubnout..těhotenství je strašně náročné :-N člověk si myslí, že cestou do ledničky něco schodí, ale .... x-) Přítel si asi oblek koupí. Přece jen se doma společenské šaty neztratí. Co bych ale nechtěla promarnit, je fotograf. Myslím, že fotky jsou na celý život. Měli by tedy být pěkné, na které se budeme rádi dívat i po pár letech soužití. Co si o tom myslíte????? A co říkáte na pozvánky??? Mají cenu, když máme jen ty nejbližsí???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?