Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem moc spokojená :) Teď už hezky druhý den odpočíváme, dostali jsme dneska jako další dárek vítězství hafáka v dostihu, takže dokonalý víkend :) Podrobnosti určo budou, zatím máme neprofi fotky, kousek videa a čekáme, co se objeví dál :)
Odpovědět
Profilova fotka
a ukážeš aspoň pár těch neprofi? jsem celá zvědavá, jak to u vás probíhalo, jestli vše bylo jak jsi plánovala apod. Já už bych tak chtěla to mít za sebou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen rychle zdravím a hlásím, že nám se svatební den opravdu, ale opravdu vyvedl jak malovaný. Teplo, svítilo slunce, všichni se bavili, spousta lidí prohlašuje, že to byla nejlepší svatba, na které byli. Zuzana jako fotografka nezklamala, dost mi sedla její povaha a na fotky se těším, ale vzhledem k zaneprázdněnosti nebudou ani ukázky dřív než o víkendu, tak musíme počkat. Já se zkusím zítra napsat něco víc, dneska nestíháme, do Prahy jsme dojeli až v sedm večer, poslední dvě noci jsem pořádně nespala a poslední dva jen lítala a lítala. Ale stálo to za to!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já taky jen v rychlosti. Ráno jsem myslela, že bude celý den inverze a zima, ale přesně 10 minut před obřadem se najednou sluníčko objevilo na obloze, takze na focení bylo pěkně, dokonce to hřálo, jen ostatní hosté docela během těch 45ti minut vymrzli, protože je nepustili do restaurace dřív, než jsme dorazili my (přestože to bylo domluveno jinak, ale co už). Oddávající mi zkomolil příjmení, tak jsem ho opravila, matrikářka zkomolila příjmení mojí svědkyně, do toho po nádvovří pobíhal můj malý synovec a chytal bubliny ... no bude to asi veselé video z našeho obřadu :) ... trošku se bohužel ztratila ta vážnost vstupu do manželství, ale tímhle byl i netradiční obřad :-N ... zítra máme ještě hodně dozařizování a potom sem snad napíšu i víc ...
Odpovědět
velke gratulace novomanzelkam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mně je smutno, mám pocit, že se na naši svatbu snad ani nikdo netěší. Včera mi moje maminka řekla, že si stejně myslí, že jsme měli mít jen obřad a tečka, že takhle přijdeme zbytečně o peníze, pořád se něco komplikuje, nikdo z rodiny mi neřekl, že se na naši svatbu těší, kromě mojí sestry, která je svědek, všichni mluví jen o penězích, takhle jsem si to před svojí svatbou opravdu nepředstavovala. Je mi z toho hrozně smutno, na to jak jsem byla minulý týden šťastná to ze mě pěkně rychle spadlo, člověk se snaží, zažizuje, ale stejně... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky pořád poslouchám, jak jsem strašně mladá (je mi 21), že bychom neměli hned mít dítě, že jsme mohli počkat (na co?)...ach jo :-(
Odpovědět
lulinka: dneska je nejaky spatny den...vcera jsme rozvazeli oznameni, vsem se moc libilo, v rodine byla dobra nalada a dneska na me cekal rano mail od kamardky ze na me louceni se svobodou neprijde, protoze jsem ji zklamala, za rok jsem se ji neomluvila, ze na svicu neprijde, ze ji bude ignoravta a abych laskave ignorovala pak jeji...ty jo, byla to pecka mezi oci, docela silne me to zasahlo, pritom ja nevim o co jde, udelala nejou blbost ona, ja jsem to prijala a snazila se ji chapat a nakonec po roce jsem ta spatna ja...pekne....clovek zira, ale uplne me to rozbrecelo a ja si jen rikam, co me s tou svatbou jeste ceka a co vyplave na povrch...vcera mi rekl ze neprijde na svatbu dedecek ( je hodne moc stary ) a pak teta ( strejda umrel asi 2 mesice)...kolem svatby jsou vzdycky velke emoce, skoda ze lidi nedokazou byt disciplonovani a nemyslet stale jen na sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
Mluvíš mi z duše, já chápu, že jsou třeba všichni nervní, ale přece jen tam jsou kvůli nám dvoum a asi neví, jak člověku je, když tohle musí poslouchat. Já si vždycky hrozně přála velkou svatbu (i když 50 lidí pro mě velká svatba tedy není) a musí kolem toho furt něco být. Nejdřív jsme poslouchali, jak jsem mladá, že studuju, pak že když nepozveme toho a toho, tak tam neuvidíme ty a ty, teď že snad nebudeme mít hned děti ( i když já jsem hrozně rodinný typ) :-D , všechno se to nějak bortí :-( Je mi z toho smutno a to jsem se už hrozně těšila ;-(
Odpovědět
To vůbec neřeš, je to jenom váš den a ostatním je do něj prdlajs. U nás byly před svatbou taky různý tlaky, ale včas jsme je usadili a pak už je neposlouchali. Svatbu jsme si krásně užili, já teda určitě, a ti naši morousové se jak se zdálo taky výborně bavili. Takže si nedělej starosti a jedním uchem dovnitř a druhým ven ;-) . A děti? Tyx jsou přece vždycky radost, ať v mládí nebo ve stáří, co by za ně někteří dali... :-)
Odpovědět
ja verim tomu, ze to proste ve spravny okamzik hodime za hlavu...je to velky meznik v nasem zivote a ted se ukaze kdo dulezity v nasem zivote je a pujde jim s nama dal...ale mrzi a rozhodi to teda hodne, protoze clovek je stastny, hodne silne to proziva a pak jakkoliv takova vec dokaze zabolet 2x vic... ona si navic bereme mou rodinu a jsme ve stejnem malomeste...takze se potkavat budeme muset..ach jo..taky mi je nanic....
Odpovědět
ale jinak jsem o vikendu koupila puncosky, puntikovane satenove kalhotky, 2 podprsenky...jedna je korzetova cerna....sedi mi uplne skvele, ale bohuzel ji nemeli v telove nebo bile, vezmu ji sebou na zkousku a jestli nepujde videt, jdu v ni...jeste jsem koupila bilou ale u ni bude potreba mit asi gelove raminka ( na satech mam taky uzke raminka) ale i tak jsem tam nic mit nechtela...uvidime...tu co jsem objednala pres net tak vratim... a mame nadherne oznameni a k nim jsme koupili dokonale obalky...tak aspon nejake radosti...i kdyz nastavajici muz je tou nejvetsi radosti a oporou :)
Odpovědět
Článek se načítá
denn: udelej nam radost a popis nam vas den :) at se mame na co tesit...
Odpovědět
Profilova fotka
Já podprdu mít nebudu...mám hodně silný korzet a paní říkala, že není třeba ;-) Já jdu teď objednat kytky a pak na zkoušku líčení, tak snad si udělám radost. ;-) Tak ahoj večer 8-)
Odpovědět
tak at Ti vsechno dobre dopande...a uzijes si to, hlavne zadne dalsi starosti a nemile veci... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vyprdnete se na ublížené kamarádky, remcající příbuzné a myslete na sebe. Zjsitila jsem, že jediná možnost je být tak nějak sobec a starat se halvně sám o sebe. Ono to dopadne, nebojte ;-)
Odpovědět
if: ja se tak ani nebojim toho, ze by nejak pokazila rozlucku nebo svatbu (snad), ale celkove se z toho citim na prd a ze to z ni vypadlo az ted a odpovedela mi to a napsala na pozvanku...celkove ta kupa zlosti a nechala to az na ted, aby mi to ublizilo...
Odpovědět
Profilova fotka
katka: ja vím, ale prostě to neřeš, stejně tomu nepomůžeš, kdo chce být uražený, jeho škoda. Užij si rozlučku s ostatníma a nenech si zkazit pocity :) Pokud má někdo žaludek ti něco takového napsat jako reakci na pozvání na rozlučku, tak bych se s ním fakt nezdržovala...
Odpovědět
to mas pravdu,to clovek musi byt citove nevyvinuty a neomaleny aby tohle napsal... =-)
Odpovědět
Určitě, jen mi teď nechce malej spolupracovat, takže jakmile ho uspím, tak vám písnu. Bylo to bezva a strašně rychle to uteklo a to i když jsme šli spát až ráno :-) .
Odpovědět
Lulinko, taky je mi 21 a studuju. S přítelem jsme spolu 6 let, tak už to tak trochu všichni čekali, i když doufali, že dostuduju ještě svobodná a bezdětná(to doufají pořád). Taky jsem rodinný typ a dítě bych chtěla hned, akorát z toho mám sama strach, že bych to nezvládala se školou, tak uvidíme, jak se to vyvrbí...Vím, že hrozně zamrzí, když rodina a nejbližší nestojí při tobě, ale zkus se nad to povznést a užívat si přípravy na svatbu v co největším klidu. Mně teda zatím nikdo nic nevyčítá, ale moje i přítelova maminka všechno přehání (cukroví, jídlo atd.), mě to strašně štve, ale snažím se to neposlouchat a neřešit, stejně s nimi nehnu, a raději si řeším svoje věci a užívám si to. Vždyť to bude největší den v našem životě, který bude jen jednou, tak si ho přece nenecháme zkazit ostatními. Je přece jen a jen náš!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, holky :-) koukám, že je veselo všude, nejen u nás :-) já se už snažím nestresovat ale některý lidi mě fakt neskutečně iritujou, docela mě to mrzí, protože místo abych se těšila, tak už si fakt přeju aby bylo po všem :-| já trochu chápu, že se v 21 někomu zdáte mladý, ale vždy je to o tom konkrétním člověku a nikdo by to rozhodnutí neměl zpochybnňovat. Já teda v 21 tvrdila, že se nevdám nikdy :-D
Odpovědět
presne tak...podle me je lepsi se vzit v 21 nez mit prechozeny vztah....po urcite dobe ( a to je u kazdeho jinak dlouha) kdyz dva citi, ze by se ten vztah mel nekam posunout, tak je svatba logickym krokem...a prijde mi teda, ze je lepsi mit svatbu kdy si lidi uvedomuji ze chteji byt spolu a proto se berou, nez aby to byl opravdu jen logicky krok, tak se teda bereme nejsme nejmladsi....na jednu stranu se neustale dokola opakuje jak jsou mladi dneska nezodpovedni a kdyz se chteji vzit a byt ke vztahu a sobe navzajem zodpovedni, tak jim to taky vadi :-D my treba budeme mit kratce pred svatbou teprve prvni vyroci..... jen ze nez jsme spolu zacali chodit, to taky trvalo. znali jsme se dlouho, pak se nejaky cas nevideli...pak za mnou neustale jezdil a chodili jsme ven a opravdu dobre jsme se poznavali a pak kdyz uz jsme spolu zacali chodit, jsme vedeli, ze to je vazny vztah...vsechno jde jak na dratkach, clovek pozna ze nasel a je s nekym vyjimecnym a citi se s nim vyjimecne.... ale to druzi nevidi a nechteji videt a ty reci, to ani nebudu komentovat, zvlastni je, ze pro nas ty nejblizsi, to nikoho neprekvapilo, moje sestry ani mamku (coz je teda hodne co rict) ...ale kolik "cizich" lidi to museji neustale komentovat...to rozum zustava stat...nejvic me bavi, ze ja tohle vazne nemusim a k nikomu se nevyjadruju, ale vsichni nam to museji vykladat, jak kdyby nas jejich nazor nejak zajimal...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo měla a mám to samé, teď před svatbou se to zase nějak vyvrbilo, naštěstí přítel stojí při mně, ale občas mě taky hrozně mrzí, že někdo naši svatbu bere jako katastrofu, přitom je to krásná věc:) já se na to mladá necítím, ale všem tak připadám, poslechla jsem si toho opravdu už hodně. Nicméně jsme se dostali až sem a je mi líto, že se nemohu zavděčit všem. Náš pan farář nám na přípravě řekl, že teď už pro mě má být nejdůležitější můj manžel a je to tak správně:)
Odpovědět
jj to je hezke, to rekl opravdu moc hezky... je to tak... ;-) nikdo do nas nemuze videt a svatba je o dvou lidech a pokud se pro to Ti dva dospeli lide rozhoudnou tak je to rozumu vic nez dost :-D
Odpovědět
Zdravím již vdané paní ;-) a samozřejmě i zatím svobodné slečny :-) Svatba se neskutečně blíží a já začínám chytat takovou tu poslední předsvatební paniku :-D Jelikož se budu líčit sama doma, zkouším to o 106 a ruce mě stále vedou k jednomu... takže ohledně barviček je rozhodnuto. Zbývají vytisknout svatební noviny, koupit krabičky na výslužky a může se jet zdobit vše, co ke svatbě patří... stoly, auta, svatebčani :-) Vám holky, které máte splíny z reakcí a myšlenek svého okolí, opravdu to nemá smysl řešit a nechat si tím otrávit váš den. Je to jen o vás dvou a pokud se to dotyčným nelíbí, ať nechodí nebo ať remcají, ale jen se tí schazují. Udělejte si to přesně podle sebe, ať jste šťastní hlavně vy a na svatební den můžete vzpomínat jen a jen hezky.
Odpovědět
tak super, 5 dní před svatbou nám restaurace oznámila, že máme moc hostů :-D že naše uspořádní do U + večerní raut + kapela a parket na tančení se nevejde do jednoho prostoru :-D
Odpovědět
kesy: fiiiiha, parada a co ted s tim? navrhli nejake reseni? :-o
Odpovědět
katka: pošlou návrh na mail, jenže chtějí dát raut na patro na ochoz. Mám strach, že jak se bude po celý den pít, aby někdo neslítl ze schodů...
Odpovědět
jejda, no to je teda neprijemne....ja jsem to taky mela v hlave jinak a rekli nam, ze to nepujde, ale nastesti se to vymyslelo velmi rozumne a taky nam to teda rekli hned... tak snad poslou neco rozumneho...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?