Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
katka: docela mě nakrklo, že od začátku, co s nimi jednáme, vím o 50-60 lidech, ale uspořádat stoly je napadlo až teď a zjistili, že se to tam nevejde :-( Uvidíme, jak to dopadne. Ale začínám se smiřovat s myšlenkou, že bude raut na ochoze :-|
Odpovědět
to jsou teda radosti :-| umi potesit...
Odpovědět
katka: tak snad už se nic jiného do soboty nevyvrbí ]-(
Odpovědět
budu drzet palce aby ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem nasypala do alba pár fotek od svatebních hostů, na fotky od Zuzky si budeme holt muset počkat. Nevadí, aspoň se budeme víc těšit:o)) Kesy: tak to ti vůbec nezávidím:o( Takovýhle problémy 5 dní před svatbou jsou na zabití. Ten ochoz nemá zábradlí, nebo proč se bojíš, že by mohl někdo spadnout?
Odpovědět
civ: ochoz zábradlí má, ale bojím se, že někdo sletí ze schodů... kor když bude nacamranej :-) Podle návrhu z restaurace bohužel jinou možnost s rautem na ochoze nemáme... :-( Budeme mít premiéru, ještě na ochoze raut nedělali... http://www.hotel-uhrabenky.cz/galerie - je to třetí prohlídka na prvním řádku, mrkněte na prostory :-)
Odpovědět
civ: fotky paráda, cítím z nich naprostou pohodu a spokojenost :-)
Odpovědět
ahojky holky, taky se hlásím, měli jsme nádhernou veselou valašskou svatbu!!! podrobnosti příště, nemáme čas, odjíždíme na Slovensko...
Odpovědět
Profilova fotka
civ: měli jste to krásné :) ... my měli podobný dort, také v podzimním stylu, jen hranatý :) ... jinak zatím taky nemáme profi fotky, budou dokonce až za asi 10 dní (holt s nama bude hodně práce s retušováním :) ) a neprofi zatím nemáme ... tak snad sem za pár dní něco taky přidám, před chvílí jsme teprve přijeli zpět do Phy a zítra už do práce, tak jsem zvědavá, ted totiž žádnou změnu moc necítím, ale zítra to bude něco ... hlavně to nové jméno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
civ: fotky pěkné, vypadá to, že jste si všechny svatbu užily, to je dobře :-) jsem ráda, že máš ze Zuzky dobrý pocit, jsem moc zvědavá na profi fotky :-) kesynaz: to je teda pěkně neřjemný, s tou restaurací, ale Telč je krásná, tam bych se vdávala hned :-) to budete mít úplně luxusn fotky ;-) třeba to bude naopak a lidi budou pít míň právě proto, aby nespadli ;-) u nás to pořád komplikuje přítelova rodina, ale snažím se to neřešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani, si nestěžuj, že za 10 dní budete mít profi fotky. My si na kompletní práci počkáme 5 týdnů:o/ Zuzka toho bohužel teď má hodně a dodělává ještě fotky ze sezony. Holt fotila teď každý pátek a sobotu.. My zítra razíme taktéž směr Slovensko, třeba se tam s Mai potkáme někde na výletě:o) Po příjezdu se budu těšit na fotky někoho dalšího:o)) a každopádně holkám, co mají svatbu v sobotu a v pátek přeju hodně štěstí, ať jim všechno klapne, nejsou žádný komplikace a tu svatbu si fakt užijte na maximum. A samozřejmě přeju tak krásný počasí jako bylo na ten náš víkend:o)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: Zuzka mi sedla hlavně proto, že je mi její povaha celkem blízká a sympatická. S ničím se moc nemaže (ale není sprostá nebo drzá, to ne) a v některých situacích mi připomínala mě samotnou (ehm, doufám, že to tady nečte a neděsí se:o))). Většinu dne jsem o ní vůbec nevěděla. Kdybych měla usuzovat jen z toho, kdy jsem o ní věděla, že fotí, tak by nám dodala tak max. 100 fotek, možná ani to ne. Prostě většinu dne máš pocit, že snad ani nefotí a někam se vypařila. Ale vzhledem k tomu, že jsem pár jejích alb viděla, tak jsem si jistá, že fotila jak divá všechno možný, jen byla prostě nenápadná. A tak to má být. A s přítelovou rodinou držím pěsti, ať daj pokoj a nepruděj. Já jsem na svatbě lidi extra nevnímala, skoro jsem se s nikým nestihla pořádně pobavit, furt jsem pobíhala.. Tak třeba budou sice držkovat na svatbě, ale ty to ani nebudeš vnímat a váš den si užiješ:o))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
civet: díky za podporu, já myslím, že na svatbě držkovat nebudou, pač jich tam vůbec nebudou :-D ale jak už tu bylo jednou řečeno to není můj problém ale jejich popř. drahého :-) já myslím, že budeš mít hezký fotky, u Zuzky jsem ještě žádný ošklivý neviděla, a máte pěkné i ty neprofi ;-) jinak souhlasím, nemůžeš být u všeho, takže těžko můžeš sledovat, kdy fotí popř. nefotí fotografka :-) tak si moc užij svatební cestu, stejně jako maithai a já tu budu netrpělivě očekávat nové fotky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
civ: no my budem mít koncem příštího týdne zatím jen náhled na fotky, odkud si vybereme, co chceme i vyvolat a tak ... pak se teprve bude pokracovat v praci :) ... Holky, snazte se hlavne si to fakt nezkazit nikym z ostatnich ... me se to parkrat nepovedlo a mrzi me to, ale nakonec od zacatku obeda az do konce zabavy uz to potom bylo v pohode :D
Odpovědět
Profilova fotka
hani: ono je těžký se od toho oprostit, ale já doufám, že to taky zvládnu |-| co se vlastně stalo u vás? Jinak na proi fotky se čeká obecně, aspoň pokud jde o aspoň trochu lepšího fotografa, takže s tím taky počítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale, uces byl krasny, ale nez jsem dojela zpet k nasim, tak se pulka rozpadla a pak behem dne to vlastne vsechno povolilo a padaly mi z nej sponky :(, potom zenichovi rodice prijeli se zpozdenim 30 minut, kvuli moji uz tchyni, tkera se samozrejme nestihala oblect, takze se jelo pozde, museli jsme jet rychleji a kvuli tomu nam porad odpadavala z auta jedna prisavky z kytkama a museli jsme zastavovat ... na obrad jsme prijeli na poslendi chvili, no nakonec se to stihlo, pak mi i oddavajici zkomolil rodne prijmeni, pro otazce, zda si me pritel bere, ostatni z toho byli na vetvi, pak jsme se asi 45 minut fotili, takze hoste se mohli jit projit , svitilo slunicko, bylo chladno, ale na slunicko prijemne, ale oni misto toho okupovali prostor pred restauraci, mrzli a brblali, ze budou vsichni nemocni atd. atd. ... (nekteri uz maji rymu) .. no ale potom se to vsechno snad zvladlo, mozna nas nekteri pomluvi, ale cert to vem :)
Odpovědět
Profilova fotka
na to kašli, hani, to čekání je sice nepříjemné, ale ke svatbě to patří, my většinou taky čekali na focení a přežili jsme, tak přežijou i jiní ;-) s tím zpožděním to je už horší, ale když jste to stihli, tak je to ok. My máme vždy tak min. půl hodiny zpoždění tak jsem na nás zvědavá ;-) Ale aspoň budete mít na co vzpomínat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: krásné fotečky moc tě to slušelo kesynaz: tak už se nám to blíží viď teda stím rautem je to nepřijemné to jsou fakt hovada já byla dneska na zkoušce svatebního učesu ale zapoměla jsem foták ale mám blond melír a dotoho pár hnédých proužků. Jinak podprsenku jsem nakonec sehnala takže se v šatech cítím zase o trochu lépe. Jinak snad vše už máme ted jsem dodělala jmenovky a ty jsem vázala na organzové pytlíčky s bonbony jen mě trochu trápí prstýnky měli být 30.9 a stále nejsou :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
civ: krasna nevesta, hezke fotky...jeste jednou moc gratuluju kesy: ta restaurace vypada moc hezky, ty schody jsou sice neprijemne, ale je to porad v jednom prostoru, vypada to uplne v pohode :) beztak by tam porad nekdo chodil a pozoroval ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím, že s přípravami končím. Včera jsem měla zkoušku líčení, dopadla dokonale, nikdo mě nepozná :-D objednala jsem kytky, nakonec i ty myrtičky, přišlo mě to na 3000 a to jsem ještě zvolila levnější variantu...ale kytka krásná, snad se bude líbit. Takže na 30.10. mám domluvené vše včetně kytek, hostina taky domluvená, detaily doladěné, už nevím, co bych měla nakupovat, teď mě čeká jen zkouška šatů ale ta je 25.10., takže si beru na čtráct dní cvolno :-D
Odpovědět
lulinka: parada, tak to ma byt :) my uz vsechno dulezite mame, skoro vsechno zarizene, ale jste ne vsechno jeste chybi: jmenovky, napojovy listek, objezdit rodinu a rozdat oznameni a pozvanky, urcit mista zastavek autobusu, tim padem i cas a kdo kde bude nastupovat a pak to lidem dat vedet, jeste nemam zkousku liceni ani ucesu za sebou, pripravy na fare, domluvit presne muzikanty kdo kdy hrat ale uz jsme od vcera oba komplet obleceni a obuti :)
Odpovědět
a obr svica, to je teprve vsechno pred nama :-| ale party bude snad stat za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My nakonec rozlučku mít nebudeme. Nevyšlo nám to finančně. Ale přítele to nějak nemrzí a mě taky ne. Jinak nás čeká na faře už jen organizační hodinka, co se bude číst, hrát apod. ;-) Jinak rozvoz výslužek apod. se fakt plánuje až těsně před svatbou, bude mi to zařizování chybět :-N
Odpovědět
mne to asi chybet nebude :) ale prijde mi, ze pak budu mit hodne casu a taky pokazde kdyz si vzpomenu co je treba jeste udelat a nebo se podivam do diare, spolehlive to pusobi jako prevence proti zacpe :-D
Odpovědět
ninu, katka: ve středu jedeme do restaurace a budeme zkoušet jiná uspořádání stolů, aby se tam vešla ještě kapela a parket na tanec. Budeme mít taky asi 5 kočárků, tak potřebujeme i místo okolo :-) Raut asi opravdu bude v patře. Ono to asi nakonec bude fajn, ale proudění 60 lidí, to bude mazec :-D My se dnes konečně domluvily na autech, kdo s jakým pojede, takže mám další starost z hlavy pryč. Ještě musím vytisknout svatební noviny, nažehlit chlapům košile, koupit si kalhotky a hotovo. Čtvrtek a pátek bude chaos, čtvrtek kompletace výslužek a pátek výzdoba hostiny. Ve středu ještě budeme řešit obřad venku, jestli ho vůbec venku uděláme.... Uteče to ani nemrknem. Ninu: držím pěstičky, ať v sobotu vše proběhne v pohodě a hlavně ať se ukáže to sluníčko ;-)
Odpovědět
luli: já udělala rozlučku nakonec jen s budoucí švagrovou a jednou známou, protože kamarádky jsou odstěhované do dálek a přijedou až na svatbu. Taky mě to nějak netrápí. Ale je pravda, že jsem to zapila při té decentnosti jak se patří :-D Přítel to rozjel ve velkém. Má rozlučky 2. Jednu v Jihlavě a druhou v rodné vesničce - ta ho teda čeká po svatbě, jelikož to před svatbou nestihl :-D
Odpovědět
ach jo, holky, |-| ja jsem z toho uplne spatna kolik neprejicnych lidi se ted vyrojilo...
Odpovědět
katka: nemysli na ně, mysli na vše svatební, jen ne na ně ;-)
Odpovědět
no jo, ale to jsou takove jobovky...necekas...zvednes telefon, ze nekoho pozves nebo ze jestli je doma ze dovezeme oznameni a z druhe strany "facka"...
Odpovědět
Profilova fotka
katka: přesně nemysli na ně podle mě jsou to ubožáci když tě tohle dělají kesy:také držím pěstičky at je v sobotu vše dokonalá taky jsem zvědavá jak to zvládne malej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?