Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

24. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 1. října 2010
    Na golfYacht v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
 hani: já to měla (nevím, jakou značku), ale prostě mi to přišlo moc sladký. A navíc stjně každý den řídím, tak bych to ani nemohla.
Já mám vidět tílko i ve výstřihu, to by vypadalo škaredě, tak to holt musím zamaskovat emoticon
21. zář 2010 ve 13:37  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
Registrovala se 8. března 2010 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 2. října 2010
    V kostele Panny Marie Vítězné v Řepíně, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Jej, já ty sladký sirupy zase strašně ráda emoticon
21. zář 2010 ve 13:40  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 59 přátel. Region Sokolov.
    V Panenském Týnci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 59 přátel. Region Sokolov.
 no, tak ja si jdu vzit vitaminy.... skoromanza mi vcera privezl z mesta nejake tabletky s Vincentkou, ale ty jsou taaaaak hnusneeeeee :(((

holky, nevidely jste nektera dort na nuz, ale s nerezovou rukojeti? zatim nachazim jenom s plastovou anebo drevenou (i kdyz bych to mohla nastrikat?).... dostala jsem od babi stribrnou nadhernou lopatku na dort, ale nemam k tomu nuz :(
21. zář 2010 ve 14:10  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
Registrovala se 26. července 2010 na beremese.cz. Přidala 550 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 my si ted udelali radost...v ramci snizovani rozpoctu a usetrenych penizku jsme se rozhodli si jednorazove fotoaparaty poridit a na stoly je dat...objednali jsme jich 10... uz se tesim jak s nima budou lidi blbnout a na fotky z nich emoticon
21. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
 katko, to je uzasny napad emoticon))

a ja mam PUNTIKOVANY podvazek emoticon emoticon emoticon
21. zář 2010 ve 14:54  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 veve: coooo? kde?...ja jsem podvazek nechtela...ale puntiky jsou puntiky... emoticon

jinak na ty fotaky jsem dosla tak,ani by me to jinak nenapadlo, ze jsem zpivala na jedne svatbe a videla jak s nima lidi blbli... emoticon
21. zář 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dzejnysek (30 r.)
7
Registrovala se 8. března 2006 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 1 album. Má 37 přátel.
    Jablonné v Podještědí zámek Nový Falkenburg, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
dzejnysek (30 r.)
7
Registrovala se 8. března 2006 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 1 album. Má 37 přátel.
 Holky, já už z toho všeho stresu z vyřizování kolem svatby mám 3 dny zpoždění od MS emoticon(
21. zář 2010 v 15:17  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 No, tak třeba budete oslavovat dvě věci najednou emoticon Hele, to nehroť, kup test a uvidíš emoticon Já mám doma furt jeden v záloze, bo zatím jaksi tímto směrem nejsem ready, takže mě jakékoliv zpoždění dost stresuje emoticon
21. zář 2010 v 15:21  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 dzejnysek: pekne dve deci cerveneho vina...nebo klidne vic ( v tom pripade si udelej pred tim tehotensky test at mas klidne svedomi)...ma to dvoji ucinek...odbourava stres...a cervene vino podporuje cervene krvinky a menstruace by se mela dostavit...to stejne o nem ale plati i negativne kdyz uz menstruace je, cervenemu bych se doporucovala vyhnout... emoticon aspon u me to funguje dokonale...
21. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dzejnysek (30 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
dzejnysek (30 r.)
7
 katka.k: diky za tip emoticon urcite to zkusim.. dnes to jeste nebudu hrotit.. ale zitra zkusim jak test tak i vino.. teda to by mi jeste schazelo byt tehu.. uz takhle toho mam az nad hlavu.. ale stejnak to bude jen tim predsvatebnim stresem.. mivam i nocni mury aneb jak se da pokazit svatba na 1000 zpusobu emoticon uz aby bylo po vsem.. sice se strasne moc tesim, ale tyhle pripravy.. to je fuska emoticon
21. zář 2010 v 15:45  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
 ifoun: díky za info, stejně v lékárně měly jenom kapky, člověk by si říkal že ve velkoměstě to bude lepší a nic emoticon
já taky začínám mít pěkný stresy, kromě toho na mě něco leze a na obličeji se mi udělaly úplně neuvěřitelný věci emoticon to mít na svatbu, tak nevím emoticon
21. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
Registrovala se 22. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
Registrovala se 22. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Region Jihlava.
 tahle diskuse je asi opravdu virtuálně nakažlivá. Já dnes přestávám mluvit emoticon chraptím, jako bych měla rozlučku už za sebou emoticon
21. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annamarieveronika (29 r.)
Aroma Flora - Zakázková Floristika
Anna PRO

Květy a dekorace - Region Plzeň
27

“Milé nevěsty. Přidáno nové fotoalbum - Odstíny fialové a růžové. Nechte se inspirovat! Krásný den A.V.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

“Milé nevěsty. Přidáno nové fotoalbum - Odstíny fialové a růžové. Nechte se inspirovat! Krásný den A.V.”
(Před 1 rokem)

Ifoun: K tomu solárku emoticon
Já jsem si myslela, že když půjdu tak dvakrát max. třikrát tak to bude v pohodě, paní mi, ale řekla, že je to prý krátká doba to stihnout do příštího týdne ... (moc tomu nevěřím) emoticon
Dnes jsem tam byla na 5 minut a vzhledem k tomu, že mám z léta opravdu dobrý základ, tak si myslím, že to v pohodě zvládnu emoticon
je to vertikální turbosolárium, opaluje to rychleji než normální solárka, já bych do toho horizontálního nemohla, připadám si tam jak v rakvi, tady jen stojím a nemusím se na nic lepit emoticon , je to pohodlný, příjemný a ani tam není vedro, hezky to tam větrají. emoticon
21. zář 2010 ve 20:01  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 anna: tak to jsi narazila na dobré solárko, protože já znám hic i z vertikálu. Zítra potřebuju jít poprvé, ale do jiného "salonu", páč jsme se přestěhovali (v práci), tak musím něco objevit...
21. zář 2010 ve 20:04  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

Já jezdím na Prahu 10 na Koh-i-noor, do salonu - Solární sprchy-chi, emoticon ... možná se trochu pletu v názvu, ale je to hned kousek od tramvajové zastávky a je to tam fajn.
Minuta za 17 korun.
21. zář 2010 ve 20:10  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 Jojo, tam jsem určo jednou v solárku byla, ale to už je sto let emoticon Tam byli příjemní.
21. zář 2010 ve 20:11  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Hlásím se po zkoušce šatů, kterou ještě teď rozdýchávám. Mám úplně jiné šaty, znovu na zkoušku v pondělí a až to zjistí civet, tak jí klepne. Ona jde do adiny ve čtvrtek tuším.No, jako měnit šaty skoro týden před svatbou-tak je to odvaz.Ještě že barvu mám stejnou.
Pro civet mám ale dobrou zprávu, nějaké přehozy tam mají. A jdu prodávat tu svojí štólu, je mi k ničemu.Tak nabízím, barva ivory.
21. zář 2010 ve 20:15  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

Makyska: a proč máš jiné šaty? emoticon Tý jo tak to bych taky asi blbě rozdýchávala, já tam jdu až příští středu ... a rovnou si je budu brát, tak snad bude vše v pohodě.
21. zář 2010 ve 20:17  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 maky: a proč jiné šaty? Týden před svatbou...to by mě kleplo emoticon Já budu mít ty mé jako první, talže aspoň vím, že mi je nikdo nesejme, ufuf.
21. zář 2010 ve 20:17  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 makyska: a proč jsi ty šaty změnila? nebo je měly zničený? to se vůbec nedvím, že to ještě rozdýcháváš, já bych byla asi na prášky
21. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Zhubla jsem o 5kg a bylo to znát na šatech. Problém byl ten, co vybrat jiného a nakonec mám šaty ze 46 na 48! Musí je zabrat o 4 cm, protože jsem je měla stáhnuté nadoraz. Proto zase znovu na zkoušku. Navíc zaplatím půjčovné o 1600kč víc.Nemůžu to nějak přebrat a jsem z toho nějaká přešlá. Uvidím v pondělí.
21. zář 2010 ve 20:24  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

Maky: tak to je pěkný... emoticon Tak pevné nervy, určitě to bude v pohodě! ale myslím, že to, že jsi zhubla je zase dobrý ... lepší než kdyby jsi třeba přibrala. Mě říkala paní v salonu kde mám šaty, že většinou nevěsty tak dvě kila průměrně přiberou. emoticon
21. zář 2010 ve 20:27  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 Maky: ale tak aspoň můžeš mít radost ze zhubnutí (teda pokud to bylo chtěné), ne? emoticon Jinak je teda dobré, žes o tolik zhubla a máš větší číslo... Já se děsím přebírání ve středu, od finální zkoušky mám zase půl kilo dole, takže jestli to tak půjde, tak budou málo zmenšené a budou je předělávat na poslední chvíli :(
21. zář 2010 ve 20:27  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

Já mám domluvenou zkoušku a přebírání na ten den co si je jedu vyzvednout, mám je totiž až z Plzně, tak doufám, že to paní bude mít jednoduché, jen zkrátit a to bude vše emoticon
no uvidíme... já mám teď starost s tím dortem emoticon ... padlo mi to na poslední chvíli, takže teď nemám žádný.
Zítra si jedeme s panem farářem do kostela projít co a jak ... emoticon na to se těším
21. zář 2010 ve 20:31  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 Dort se dá sehnat dobře, ne? Určo je v Pze spousta osvědčených cukráren emoticon
21. zář 2010 ve 20:32  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

No já s nimi moc zkušeností nemám ... emoticon
dostala jsem tip od známého na dorty-domu.cz, pracuje tam jeho tchýně a prý jsou výborné... tak mi možná dá trochu slevu, na jejich stránkách jsme se nechali inspirovat ... ale dort stojí 6 tisíc ... emoticon to je jako naše prstýnky emoticon
No uvidím .. emoticon
21. zář 2010 ve 20:34  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 anna: tak to je docela mazec, ne? emoticon A to jsem myslela, že mám pekelně drahý dort....
21. zář 2010 ve 20:36  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Mně to taky mozek nebere, že jsem zhubla a mám větší číslo. Cítím se líp, ale dnešek to byl tedy fór.
V Praze se seženou cukrárny, známá je na kulaťáku na rohu, kousek od Kafkovy. Mají dorty vyvěšené venku. Ségra odtamtud měla a byl nejen nádherný, ale i vynikající.
Kde máš animaryveru emoticon svatbu, v kterém kostele?
21. zář 2010 ve 20:37  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.aa.b (34 r.)
Registrovala se 28. ledna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Má 17 přátel. Středočeský kraj, Česká republika.
  • Svatba byla 29. října 2010
fotoportrét
fotoportrét
m.aa.b (34 r.)
Registrovala se 28. ledna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Má 17 přátel. Středočeský kraj, Česká republika.
  • Svatba byla 29. října 2010
 Ahojky holky mám otázku i když trochu mimo témá - vybrala jsem si krásný prstýnek kombinace (jak já si myslela žluté a bílé zlato) jenže ve zlatnictví byla celkem tma, a já až doma zjistila že to bílé zlato není bílé ( na tom prstýnku který měli ve zlatnictví na zkoušení bylo to jakože bíle jen pokrajích a já mám tu kombinaci obráceně tak to na těch pruzích ani moc vidět nebylo), mám raději bílé zlato a mrzí mě to i proto, že ted nám nepůjdou k sobě přítel bude mít jen z oceli páč ho kvůli práci ani nosit nemůže tak jsme usoudili že pro něj nemá cenu kupovat zlatý. No a já ted přemýšlím zda se mám vydat do zlatnictví a nechat si ho předělat? Do svatby máme měsíc a kousek tak snad by se to i stihlo, ted jsem na něj čekala přesně měsíc. Jinak je prstýnek moc hezký ale mě to celkem trápí co by jste udělali vy? díky a přeji vám at se vám vydaří svatbičky přesně podle vašich představ emoticon
21. zář 2010 ve 20:38  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

To teda :-/
A za kolik ho máš ty?
Já to s ní zkusím domluvit a když to nepůjde, tak vezmu fotku a budu obcházet cukrárny emoticon
21. zář 2010 ve 20:38  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš