Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
hani: já to měla (nevím, jakou značku), ale prostě mi to přišlo moc sladký. A navíc stjně každý den řídím, tak bych to ani nemohla. Já mám vidět tílko i ve výstřihu, to by vypadalo škaredě, tak to holt musím zamaskovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jej, já ty sladký sirupy zase strašně ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak ja si jdu vzit vitaminy.... skoromanza mi vcera privezl z mesta nejake tabletky s Vincentkou, ale ty jsou taaaaak hnusneeeeee :((( holky, nevidely jste nektera dort na nuz, ale s nerezovou rukojeti? zatim nachazim jenom s plastovou anebo drevenou (i kdyz bych to mohla nastrikat?).... dostala jsem od babi stribrnou nadhernou lopatku na dort, ale nemam k tomu nuz :(
Odpovědět
my si ted udelali radost...v ramci snizovani rozpoctu a usetrenych penizku jsme se rozhodli si jednorazove fotoaparaty poridit a na stoly je dat...objednali jsme jich 10... uz se tesim jak s nima budou lidi blbnout a na fotky z nich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katko, to je uzasny napad :))) a ja mam PUNTIKOVANY podvazek :-D :-D :-D
Odpovědět
veve: coooo? kde?...ja jsem podvazek nechtela...ale puntiky jsou puntiky... :-D jinak na ty fotaky jsem dosla tak,ani by me to jinak nenapadlo, ze jsem zpivala na jedne svatbe a videla jak s nima lidi blbli... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já už z toho všeho stresu z vyřizování kolem svatby mám 3 dny zpoždění od MS :-((
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak třeba budete oslavovat dvě věci najednou 8-) Hele, to nehroť, kup test a uvidíš :-) Já mám doma furt jeden v záloze, bo zatím jaksi tímto směrem nejsem ready, takže mě jakékoliv zpoždění dost stresuje :-(
Odpovědět
dzejnysek: pekne dve deci cerveneho vina...nebo klidne vic ( v tom pripade si udelej pred tim tehotensky test at mas klidne svedomi)...ma to dvoji ucinek...odbourava stres...a cervene vino podporuje cervene krvinky a menstruace by se mela dostavit...to stejne o nem ale plati i negativne kdyz uz menstruace je, cervenemu bych se doporucovala vyhnout... ;-) aspon u me to funguje dokonale...
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: diky za tip ;-) urcite to zkusim.. dnes to jeste nebudu hrotit.. ale zitra zkusim jak test tak i vino.. teda to by mi jeste schazelo byt tehu.. uz takhle toho mam az nad hlavu.. ale stejnak to bude jen tim predsvatebnim stresem.. mivam i nocni mury aneb jak se da pokazit svatba na 1000 zpusobu :-D uz aby bylo po vsem.. sice se strasne moc tesim, ale tyhle pripravy.. to je fuska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: díky za info, stejně v lékárně měly jenom kapky, člověk by si říkal že ve velkoměstě to bude lepší a nic :-| já taky začínám mít pěkný stresy, kromě toho na mě něco leze a na obličeji se mi udělaly úplně neuvěřitelný věci ]-( to mít na svatbu, tak nevím :-(
Odpovědět
tahle diskuse je asi opravdu virtuálně nakažlivá. Já dnes přestávám mluvit :-D chraptím, jako bych měla rozlučku už za sebou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ifoun: K tomu solárku :-) Já jsem si myslela, že když půjdu tak dvakrát max. třikrát tak to bude v pohodě, paní mi, ale řekla, že je to prý krátká doba to stihnout do příštího týdne ... (moc tomu nevěřím) 8-) Dnes jsem tam byla na 5 minut a vzhledem k tomu, že mám z léta opravdu dobrý základ, tak si myslím, že to v pohodě zvládnu :-) je to vertikální turbosolárium, opaluje to rychleji než normální solárka, já bych do toho horizontálního nemohla, připadám si tam jak v rakvi, tady jen stojím a nemusím se na nic lepit |-| , je to pohodlný, příjemný a ani tam není vedro, hezky to tam větrají. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anna: tak to jsi narazila na dobré solárko, protože já znám hic i z vertikálu. Zítra potřebuju jít poprvé, ale do jiného "salonu", páč jsme se přestěhovali (v práci), tak musím něco objevit...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jezdím na Prahu 10 na Koh-i-noor, do salonu - Solární sprchy-chi, :-) ... možná se trochu pletu v názvu, ale je to hned kousek od tramvajové zastávky a je to tam fajn. Minuta za 17 korun.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, tam jsem určo jednou v solárku byla, ale to už je sto let :) Tam byli příjemní.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se po zkoušce šatů, kterou ještě teď rozdýchávám. Mám úplně jiné šaty, znovu na zkoušku v pondělí a až to zjistí civet, tak jí klepne. Ona jde do adiny ve čtvrtek tuším.No, jako měnit šaty skoro týden před svatbou-tak je to odvaz.Ještě že barvu mám stejnou. Pro civet mám ale dobrou zprávu, nějaké přehozy tam mají. A jdu prodávat tu svojí štólu, je mi k ničemu.Tak nabízím, barva ivory.
Odpovědět
Profilova fotka
Makyska: a proč máš jiné šaty? :-o Tý jo tak to bych taky asi blbě rozdýchávala, já tam jdu až příští středu ... a rovnou si je budu brát, tak snad bude vše v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
maky: a proč jiné šaty? Týden před svatbou...to by mě kleplo :-N Já budu mít ty mé jako první, talže aspoň vím, že mi je nikdo nesejme, ufuf.
Odpovědět
Profilova fotka
makyska: a proč jsi ty šaty změnila? nebo je měly zničený? to se vůbec nedvím, že to ještě rozdýcháváš, já bych byla asi na prášky
Odpovědět
Profilova fotka
Zhubla jsem o 5kg a bylo to znát na šatech. Problém byl ten, co vybrat jiného a nakonec mám šaty ze 46 na 48! Musí je zabrat o 4 cm, protože jsem je měla stáhnuté nadoraz. Proto zase znovu na zkoušku. Navíc zaplatím půjčovné o 1600kč víc.Nemůžu to nějak přebrat a jsem z toho nějaká přešlá. Uvidím v pondělí.
Odpovědět
Profilova fotka
Maky: tak to je pěkný... :-S Tak pevné nervy, určitě to bude v pohodě! ale myslím, že to, že jsi zhubla je zase dobrý ... lepší než kdyby jsi třeba přibrala. Mě říkala paní v salonu kde mám šaty, že většinou nevěsty tak dvě kila průměrně přiberou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maky: ale tak aspoň můžeš mít radost ze zhubnutí (teda pokud to bylo chtěné), ne? 8-) Jinak je teda dobré, žes o tolik zhubla a máš větší číslo... Já se děsím přebírání ve středu, od finální zkoušky mám zase půl kilo dole, takže jestli to tak půjde, tak budou málo zmenšené a budou je předělávat na poslední chvíli :(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám domluvenou zkoušku a přebírání na ten den co si je jedu vyzvednout, mám je totiž až z Plzně, tak doufám, že to paní bude mít jednoduché, jen zkrátit a to bude vše :-) no uvidíme... já mám teď starost s tím dortem :-( ... padlo mi to na poslední chvíli, takže teď nemám žádný. Zítra si jedeme s panem farářem do kostela projít co a jak ... :-) na to se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Dort se dá sehnat dobře, ne? Určo je v Pze spousta osvědčených cukráren :)
Odpovědět
Profilova fotka
No já s nimi moc zkušeností nemám ... :-) dostala jsem tip od známého na dorty-domu.cz, pracuje tam jeho tchýně a prý jsou výborné... tak mi možná dá trochu slevu, na jejich stránkách jsme se nechali inspirovat ... ale dort stojí 6 tisíc ... :-D to je jako naše prstýnky :-D No uvidím .. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anna: tak to je docela mazec, ne? =-) A to jsem myslela, že mám pekelně drahý dort....
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to taky mozek nebere, že jsem zhubla a mám větší číslo. Cítím se líp, ale dnešek to byl tedy fór. V Praze se seženou cukrárny, známá je na kulaťáku na rohu, kousek od Kafkovy. Mají dorty vyvěšené venku. Ségra odtamtud měla a byl nejen nádherný, ale i vynikající. Kde máš animaryveru :-D svatbu, v kterém kostele?
Odpovědět
Ahojky holky mám otázku i když trochu mimo témá - vybrala jsem si krásný prstýnek kombinace (jak já si myslela žluté a bílé zlato) jenže ve zlatnictví byla celkem tma, a já až doma zjistila že to bílé zlato není bílé ( na tom prstýnku který měli ve zlatnictví na zkoušení bylo to jakože bíle jen pokrajích a já mám tu kombinaci obráceně tak to na těch pruzích ani moc vidět nebylo), mám raději bílé zlato a mrzí mě to i proto, že ted nám nepůjdou k sobě přítel bude mít jen z oceli páč ho kvůli práci ani nosit nemůže tak jsme usoudili že pro něj nemá cenu kupovat zlatý. No a já ted přemýšlím zda se mám vydat do zlatnictví a nechat si ho předělat? Do svatby máme měsíc a kousek tak snad by se to i stihlo, ted jsem na něj čekala přesně měsíc. Jinak je prstýnek moc hezký ale mě to celkem trápí co by jste udělali vy? díky a přeji vám at se vám vydaří svatbičky přesně podle vašich představ x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To teda :-/ A za kolik ho máš ty? Já to s ní zkusím domluvit a když to nepůjde, tak vezmu fotku a budu obcházet cukrárny :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?