Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
civet: mně bohužel nabízeli příšerné kožichy v adině, tak uvidím. Raději už mám svoji štolu. Já jsem zvědavá, zda tam nasoukám ty svoje čtyřky. Mám je menší po hubnutí, ale ne tolik. Jdu tam i s družičkou, tak se nám za ty peníze budou doufám věnovat déle. No písnu, mám taky obavy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: máme to obě na Praze 7. Ale lepší jednání na Praze 4 se mi zdá.
Odpovědět
Profilova fotka
if, na praze 7. Když jsem tam volala ptala se, jak dlouho ta zkouška bude trvat, jestli hodinu, tak se mi paní začla smát, že ani náhodou, že max. 20 minut a že tam má i další nevěsty:o( Mě to trochu otrávilo.. No já spoléhám n ato, že míry mám stejné jako v květnu, tak ty šaty nebude potřeba nijak upravovat.. že se na sebe jen podívám, jak vypadám se závojem, zkontroluju délku vzhledem k podpatkům a ukecám je n abolerko a půjdu dom. Přítel má jít ještě na zkoušku žaketu (zatím není objednaný) a tam těch úprav bude potřeba víc, tak chci vidět, jak to za 20 minut stihnou - potřebuje přešít knoflík u žaketu, popustit kalhoty (byly zabraný na menšího chlapa) a zúžit vestičku.
Odpovědět
Profilova fotka
Že bych došla otravovat a očumovat, mám to o dvě ulice z domu :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
maky, já byla zkoušet i na Praze 4, ale bylo to v pátek, tak tam byla asi brigádnice, a lepší jednání mi přišlo v těch Holeškách... No mě je to jedno, já se nedám, už při půjčování jsem se nedala a ptala se na to samý furt dokola než mi paní neodpověděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
if: je možný, že tam se mnou nikdo nepůjde, tak bych ti dala vědět a mohl aby ses stavit. Jdu ve čtvrtek v pět:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Oka, tak jestli budeš chtít, tak s radostí dorazím :) Mám ve čtvrtek času dost a domů kousek :) A taky bych ráda viděla, jak to probíhá jinde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla jen na Praze 7, ale na Praze 4 se mnou komunikovali emailem a bylo to v pohodě. Na Praze 7 jsem byla taky v pátek a byla jsem tam snad 2 hodiny. Nejvíc to poto s bolérkem, prý nemají, navlékli kožich a to byla hrůza. Mám strach z toho přehozu přes sebe. Mám být chladno, i když slunečno a k těm mým šatům se nic moc nehodí. Mám alespoň rukavičky na zahřátí.
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky, to jsem se vás chtěla zeptat. Sháním takový ty kulatý papírový "podtácky" - často se to dává v hospodě pod šálky s kávou, nebo v cukrárnách pod zákusky. Kulatý, asi 7 cm v průměru. Nevíte, kde by se to dalo sehnat? Ptala jsem se v domácích potřebách - nemají, mají jen velký pod dort, ptala jsem se v papírnictví - nemají, mají jen krabice na dorty. Pokud máte někdo zkušenosti v hospodách, kde to nakupují do těch hospod? Nebo aspoň, jak se to oficiálně jmenuje?
Odpovědět
Profilova fotka
civet: viděla jsem něco v dm drogerii, mají toho tam dost a za slušné ceny. Viz celofán spar 39,90, dm 19,90Kč ve stejné šířce a velikosti. Jinak mi kupujeme podtácky v makru, ale tam se asi nedostaneš.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: http://honey.cz/index.php?detail=W72409 Jmenuje se to rozetka.
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, vy jste zlatý!!!! Díky moc! V DM bych to nehledala, skočím tam ještě dneska:o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tvé přání je nám rozkazem :-D
Odpovědět
civ: myslím, že se tomu říká rozetky... u nás to mají v papíráku :-)
Odpovědět
... tak koukám, že už je to pořešené :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
civet: mrkni i na odkaz i ifouna. V DM někde něco mají, někde zase něco jiného a podobného. Já tam třeba koupila i šáňo ubrousky a pak i s růžičkama, který zase už nemají. Super je i papírnictví na budějovické přímo v obchodním domě. Tam mají i obyč svatební ubrousky a všechno tam koupím. Ubrousky tam mají třeba za 32 Kč svatební, na e shopu za 68,-Kč. Ty rozdíly fakt už nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, a je to doma.... nemoc jak šlak!!! Ani nemůžu mluvit, takže nevyřizuju žádné telefonáty :-| a to jsem si myslela, že jsem si na rozlučce jenom vyřvala hlasivky... houby hlasivky, nachlazení je to! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
veve: no, tak asi je to fakt infekční přes naše fórum, já teda už skoro zdravá, pomohla ta Echinacea (se zinkem a C v tabletkách), ale radši to budu chroupat dál - preventivně. A ještě mi doktorka doporučila Selen. Tak, veve, zalez do pelechu a leč se, ať to stihneš poléčit.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, asi to fórum je fakt nakažlivé. Já to měla taky, v sobotu jsme uklízeli sýpku a já málem padla. Cpu se vitamínama, hlavně vit.B, kvůli oparu. Echinaceu taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maky: já mám na ty opary doporučený ten Selen a Echi, v tabletkách Selenu jsou i pivovarské kvasnice, takže počítám, že je tam i B :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: ta echinacea je v kapkách? můžu se zeptat kdo to vyrábí? Poslední dobou mám pocit, že to jde s mojí imunitou z kopce ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vrátila ze solárka a z města a paní mi řekla, že už ty opálené plavky asi doladit nestihnu :-D ... tak uvidíme, budu to aspoň zkoušet každý den ;-) jdu lepit cukroví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: je to tabletka (já nemám ráda ty přeslazené sirupy), vyrábí to GS (celým jménem je to GS Echinacea Forte 600, 30 tablet za 72 káčé. anna: proč bys nestihla? Já teprve zabarvovat půjdu, zítra poprvé. Se mi moc nechce teda...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem opalená podle trička a se solárkem mám smůlu byla jsem tam jednou a udělalo se mě tam tak špatně že to radši riskovat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: tak nějaký samoopalovák (jemný), ne? Ještě se dělají ty "nástřiky", ale s tím nemám vůbec zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
if: uvidím já nemám zkušenost ani se samoopalovákem tak se bojím abych si to nenatřela nějak blbě a u nás to snad ani nikde nedělají v tom zapadákově
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: tuším loreal (a určo i další) dělají tělový krém "s kapkou" samoopalováku, ten jsem měla a fakt to šlo jemně..tak prostě párkát zkusit. A ideálně kouknout po ne úplně obyč značce :)
Odpovědět
Profilova fotka
if. tak to po něčem juknu děkuji za radu
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, měla jsem teď fofr v práci. If: brala jsem biosyl-to je selen s vit.B. Musím koupit nový-už došel a echinaceu. Rozpustím i vit C-stejně ho vyčůrám, když jej předávkuju. Už se neopaluju, jsem opálená ze sena. Hlavně vych strašně zpihovatěla. Mám pigment, kdy se mi po sluníčku na ramenou a mezi lopatkama dělají tmavší pihy. Mám plavky se střihem se zavazováním za krkem a úplně stejné mám šaty. Na opálení jsem vůbec nemyslela :-D Jmenovky mám roztříhané a udělali jsme dnes jízdní zasedací pořádek. Vyšlo nám 15 aut. Tak mám co dělat na kapoty :-S No a teď zobu svatební cukroví na nervy. Je toho nějak hodně :-( Zatím mám teda v sobě jen dva kousky :-D -na dietku
Odpovědět
Profilova fotka
já beru echinaceu kapky - if, opravdu to neni preslazeny sirup naopak, je to pekne hnusny, hořky, je v tom teda alkohol, takze se pak nema ridit, ale fakt to pomaha - značka Dr.Theiss, znám to tedy už asi 10 let a osvědčilo se mi to ... jinak s tim opalením to nejak neresim, take mam videt pruhy od tilka a hlavne od tricka, protoze na jare na dovce jsem si hodne spalila ruce, ale jen po rukavy a uz se to proste pres leto nesrovnalo, ale stejne ma byt zima, takze budu mit bolerko a asi jeste pres sebe teplej pléd, takže až v restauraci se asi svleknu a tam uz nebude tak svetlo jako venku, ani zadny profi fotky :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?