Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: takže nakonec jsi přeci jen zvolila sotterky?:o) Prsteny se mi pánský i dámský líbí víc, co jste vybrali, než cos původně chtěla. mai: budeš dávat fotky ze zkoušky včetně závoje, doplňků a tak? A jdeš tam nakonec sama, nebo jak?
Odpovědět
civet: jdu tam nakonec sma :-( a foťák jsem nechala doma, mám jen botky...
Odpovědět
Profilova fotka
mai: tak škoda:o/ Nedá se nic dělat, ať jsou šaty OK a připadáš si v nich jako princezna:o)
Odpovědět
děkuju, mám z toho trochu scvrklý žaludek...
Odpovědět
maithai: at to dobre dopadne, at se citis v satech jeste lip nez kdyz jsi si je vybrala... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: bude to v pohodě, také jsem to včera zvládla (byĺo to šup šup, ladí, neladí a už jsem běžela domů :) ) a jinak jsem zapomněla foťák stejně jako ty :( ... ale za 14 dní tam jdu ještě jednou na poslendí zkoušku, takže už tam budu jak doma :-D ... ať to dopadne úplně nejlíp !
Odpovědět
Ahojda, můžu se přidat? Přítel mně požádal o víkendu o ruku, tak bychom to chtěli stihnout ještě v říjnu :-|
Odpovědět
Ahoj... tak hlásím záloha na šaty zaplacena, na zkoušku i s botkama, doplňkama, atd... jdu 5.října x-) cestou sem ještě koupila drahému košili do obleku (on si jí teda už včera vybral :-D )
Odpovědět
danuses: vítej ;-) a kdy v říjnu?
Odpovědět
ahoj danuses: tak to je parada, gratuluji k zasnoubeni :-)
Odpovědět
ohledně toho počasí: 1-16.říjen - jasno až polojasno, denní teploty 18-25 stupňů 17-31.říjen - převážně oblačno s deštěm a mlhou, denní teploty 14-20 stupňů já chci sluníííčko :-N :-D
Odpovědět
samikri: mazeeeeec...ja mam teda na konci...ale na teplotu ziram... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
sami: to počasí mě vážně potšilo, děkuju!!! Dneska nemůžu vyhrát nad špatnou a zachmuřenou náladou, ale tohle je dobrá zbraň! :-)
Odpovědět
:-) 23.říjjna prostě musí být 25 stupňů se sluníčkrm, si to jdu zařídit :-p nevíte kam? :-N :-D :-D
Odpovědět
civet: jaké vlastně máte oznamko?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsečm byla v salonu definitivně vyhráli šaty č.2 co mám v albu zaplacené a i tam měli bolerko - kožíšek kdyby bylo hnusně ale mám nějakou depresy jsem jak sněhová koule ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
super jasno až polojasno jsme spokojena x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám dotaz je tu některá stejně korpulentní jako já???? Jakou máte podprsenku pod šaty a co kalhotky budete mít stahovací????
Odpovědět
ninus: kožíšek je super, asi se budu muset taky po nějakém poohlédnout x-) :-N :-D šatky sou pěkné a sluší ti ;-) záleží jak šaty dobře prsa drží, vím že pod některé podprsenka opravdu nutná není a na stahovací kalhotky se vyprdi, akorát se v nich budeš potit, radši se poohlídni po nějakém sexy prádélku ;-) já taky nejsem žádná vyhublina, no a? každý to o mě ví, a co mojemu chlapovi se líbím, a každý ať si škubne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: vazne ti to moc slusi! a ze si pripadas jako koblizek v kozisku, to vubec neres..... podle me ti to slusi i s koziskem, a az budes mit na krku neco trpytiveho, to teprve uvidis, jak to k sobe pasuje :) danuses: ahoj :) vitam te mezi rijnovky :-D
Odpovědět
ahojky vsem, byla jsem tady jen dvakrat a pak uz mi konverzace utekla :-D ale musim se podelit o radost. Riskla jsem objednat saty z E Bay a vcera mi prisly. Jsou uzasne a snad jeste hezci nez na obrazku. Sice jiz na EBay psali, ze je nemaji, ale nakonec byli tak moc hodni a usili mi je. Holky a za par korun!!!! Shodou okolnosti jsem vcera navstivila svatebni salon Adina a nestacila jsem koukat, podobne saty a za trojnasobek. Ke vsemu tam prijela bila dodavka s rusky mluvicim panem, ktera byla az po strechu natlacena satama a uz to jelo ...... No, to je jedno, kazdopadne, muj prodavajici ma sama pozitivni hodnoceni a ja to jen mohu potvrdit.
Odpovědět
mafi: a co nějaká fotečka?
Odpovědět
samikri: no, to se budu muset tomu dopracovat, ale moc s tim neumim
Odpovědět
s čím? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mafi: my chceme fotoooooooooooooo 8-)
Odpovědět
jeee, ja se zvladnu vyfotit, ale jsem antitalent na vkladani fotek, hlavne ani nevim jak vytvorit album.....nekamenujte me :-(
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: tak jak dopadla zkouška?
Odpovědět
Profilova fotka
Samikri a veve moc děkuji ono asi až budu mít i vlasy učesané a naličená budu se cítít jinak. Bohužel pod tyhle šaty podprsenka nutná je zkoušela jsem to i bez ní a s prsou jsem měla prsa náboženský :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: mám samodržící podprsenku (ve správné velikosti, to je poměrně důležité) od wonderbry - Není to pushapka, je jen vyztužená. Zítra jdeme na svatbu kamarádce, tak hodlám provést zátěžový test, jestli vydrží i poskakování. Podrpsenku doporučuju vyzkoušet. Já jich zkoušela snad 20 než jsem našla takovou, která by mi sedla a nedělala hnusnej tvar prsou. Případně můžeš objednat od astratexu víc kousků a poslat zpět to, co nebude sedět. Já takhle udělala nákup za 1200 a všechno vrátila, protože to prostě nesedělo. Poslali peníze zpět, tak pohoda. A stahovací prádlo budu mít, ale jen na oblast spodního břicha. Ony mě šaty samotný docela stahujou, ale na úrovni toho spodního břicha přechází ten pevný korzet do jemné látky a to břicho se tam rýsuje. Tak jsem koupila kalhotky do pasu se stahováním právě na tom břiše. Uvidíme, jak to bude vypadat v šatech. Zatím to vypadá, že to fungovat bude, místo hrbolu na břiše tam mam souvislej přechod a vypadá to OK.
Odpovědět
tak holky, drzim se vasich rad...jsem rebel :-D kolem zakusku se toci svet maminek...tak jsem to vcera s nima probrala...pak jsem si v soukromi zanadavala...a dneska objednavam...takze si menim, co se mi nelibi...beztak si toho na talirku nevsimnou, prdlajs si pamatujou co mi nadiktovaly, ze je toho krapet min, protoze to prepalily ( to jsem se radila i s tou cukrarkou, ze je to moc) a nejake zakusky jsem vymenila, zmenila napln kolacku (resp.odebrala tvarohovych a misto toho orechove) nemelo smysl se dohadovat...ja je mam rada a vim o hodne lidech co taky a nejake ja bych chtela nemelo smysl...maji dobry pocit a uvidi to az v den svatby a to uz bude pozdeeeee :-D 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?