Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, o řascáh přemýšlím právě teď.. Strašně moc se mi líbí, když jsou ve vnějších koutcích nalepené malinké stříbrné kamínky... Bohužel moje vizážistka tohle nedělá, tak nevím, jestli do toho mám jít sama (koupit lepidlo, kamínky a nějak si to tam plácnout) :-(
Odpovědět
kesynaz: urcite bych doporucovala si to vyzkouset predem...rasy budes mit o dost tezsi...mela jsem rychle unavene oci...byla to pro me zatez...nekde jsem cetla, ze by nemela pouzivat nevetsa moc silne nanosy rasenky, ze kazda vaha navic v tento pro ni narocni den na divani (dojeti, foceni, atd.) je znat...a psali ze se maji radeji kombinovat dve dohromady, ze to opticky prodlouzi a zhusti..napr...cerna a na konce hneda...vyzkousela jsem to a ...fakt.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: Byla jsem u Radky Rybové.. v Liberci... studio Tocco na Nerudově náměstí... nad restaurací Neptun... Je moc šikovná a milá. Líčí za 600 kč (200 zkouška a zbytek v den svatby).. dokonce jezdí za zákaznicema i domů.. Má takový obrovský kufr :-))) Doporučuji! I když lepit kamínky na řasy neumí, což mě dost mrzí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dzej: to druhé líčení ti moc sluší!
Odpovědět
katka: já nikdy nalepené řasy neměla, takže absolutně netuším, jaké to má výhody a nevýhody. Mám svoje řasy poměrně dlouhé, ale když mi je nalíčila kosmetička, tak jsem měla pocit, že žádné nemám. Sice říkala, že mi udělá ještě jednu vrstvu v den svatby, ale mám strach, že to nebude ono. Proto jsem začala uvažovat o nalepení... Je pravdou, že jsem po porodu hodně citlivá, že bych mohla odmočit nalepené řasy a nebo všechnu řasenku, jak budu bééékat... Nebudete tomu věřit, ale jednou si takhle jedu s malým s kočárkem, potkáme úplně cizí svatbní kolonu, troubili o život... mě to tak dojalo, že jsem měla ve vteřině slzy v očích.... Řekla jsem si, že jsem debil :-D
Odpovědět
kesynaz: tak ja si asi pujdu udelat tehotensky test :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D člověk je těma změna hormonů tak "zdegenerovanej" že brečí i kvůli škaradému pohledu :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: v klidu, mě dojme i svatba ve filmu.. natož když jsem na svatbě nějaké kámošky, tak se mi taky derou do očí slzy.. no o teprve když slyším písničky, které nám budou hrát na obřadu.. to je pak hotová potopa :-)))) neee, vážně... to chce v den svatby buď panáka kořalky nebo nějaké lehčí sedativa... :-)) do nalepených řas bych šla, ale zkus si to dřív než v den svatby.. ať si vyzkoušíš ten pocit, abys pak nebyla nesvá, že máš na sobě něco cizího ;-)
Odpovědět
dzej: ta sedativa jsou dobrý nápad :-D abych ale pak nevypadala jak zhulenec :-D
Odpovědět
ano ano..neco ciziho... :-D ja kdyz jsem je mela poprve, tak jsem si pripadala, ze jsem paranoidni...stale jsem mela pocit, ze na me neco pristava :-D :-D :-D
Odpovědět
kesynaz: nebo uplne apaticka... :-D nezapojena nevesta...
Odpovědět
holky, tak jsem si teď objednala druhou zkoušku líčení, budeme diskutovat i nad těmi nalepenými přistávacími dráhami :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D že si dovoluji odbočovat od tématu.. ale jak to budete mít s organizací? kdo bude mít co na starost??
Odpovědět
u nás nikdo nic... budu si to kočírovat sama s druhým :-)
Odpovědět
kesy: tak držím pěsti. Já taky přemýšelala nad prodloužením řas, ale už se chodím trochu přiopálit a nechci ze sebe dělat někoho úplně jiného, než jsem...
Odpovědět
maithai: myslím si, že mi to kosmetička vymluví :-) opálená jsem na štěstí od léta, stačili mi 2 dny a jsem jak černoch. Novinkou ale je, že mám tetování na lopatce a bude krásně na svatbě vidět :-)
Odpovědět
kesy: u mě to není novinka, ale dvouletá záležitost, babičky jsem na to připravila, ostatní, ať si trhnou :-)
Odpovědět
mai: mám tetování teprve měsíc a zatím o něm ví asi jen 10 lidiček z nejbližších, málokdo ho viděl :-) Babičce by se to asi nelíbilo, tak snad se v nebíčku nezlobí :-) Jinak jak píšeš, ať si ostatní trhnou. Taky to tak beru. Je to moje tělo, moje věc :-) A co máš za ozdobu a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Tetování snad už nikdo neřeší, dkyž nemá člověk kérku přes půl hlavy a zad ;-) Já řasy taky řeším - hlavně kvůli tomu, abych nemusela mt řasenku, kdybych se dojala sama nad sebou :-D Mám koupený voucher na to permanentní prodloužení, ale bojím, bojím, tak chci porkonzultovat dneska... kdyžtak si nechám lípnout ty klasické a permanentní až na svatebku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dzejnysek: my mame jednu kamaradku s pritelem na organizaci obradu a obeda, druhou kamaradku s kamaradem na organizace odpoledne...
Odpovědět
Já mám u kosmetičky domluvenou trvalo na řasy, aby byly pěkně natočené. Tak jsem na to zvědavá, jak to bude vypadat. Nemáte s tím některá zkušenost??
Odpovědět
holky, prstýnky jsou doma a nemůžu se na ně vynadívat :-) jako nevěsta jsem dostala dáreček - řasenku od Diora a ještě máme slevu 10 % na další nákup :-) jsem happy, prstýnky jsou fakt krásný!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juuu, tak já už jsem nalíčená a nakadeřená :) A jsem moooc psokojená, dámy jsou příjemné a moc šikovné. Jdu se prohrabat fotkama :)
Odpovědět
ifoun: tak šup sem fotečky !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co ifoun, obě dvě fotečky sem, ty taky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tam :)
Odpovědět
Profilova fotka
Aááááááááááááááááááách!!! Krasavica :)
Odpovědět
já tam prstýnky taky šupla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: tvarem jsou moc hezké (s tou linkou), ale co je to za barvu? To je kombinace? Na té fotce je odlesk nažloutlého stolu, tak to nedokážu poznat :) My na podobné taky koukali x-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: asi zrudnu až za ušima |-| ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?