Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Dobrý ránko holky... Děkuji za komentáře k líčení. Líčím se dnes a denně, takže už vím, co si můžu dovolit a co ne. Černou linku zkusím, to je dobrý nápad, ale bojím se toho, že to už bude moc tvrdé. Dělám si linky "celý život" jen hnědou :-) Stíny mám několika značek. Nejdu po značce, ale po barvě ;-) Takže Avon, Miss Sporty, i úplně obyč :-) Svatební noviny už máme hotové, jen je natisknout. To bude největší pakec. Oznámení už je rozeslané, předané :-) Máme také zamluvenou kapelu - rockovou, na celý večer. Moc se na ně těším. Zahrajou i Včelku Máju a další pro malé :-) Hrajou i v zahraničí, zkušeností mají plno. Jsem moc happy, bude to úplně něco jiného, než klasika duo s piankem a harmonikou ;-) :-D
Odpovědět
if: ty bys ani řasy prodlužovat nemusela, oči máš dokonalé se vším všudy! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: Najdi si na youtube nějaký video, jak se líčí kouřový stíny a mrkni, jak dělaj tu linku. Většinou nakreslí linku a pak jí trochu rozšmudlají štětcem (takový jako je nahoře nebo uprostřed: http://i40.tinypic.com/2j5cnqu.jpg ). Mně to kosmetička dělala taky, ona právě ta link anení tak výrazná, ale i tak hezky orámuje ty oči a na horním víčku je to krásný. Černá by se ti s tmavě hnědýma stínama neměla bít.. Případně se to dá namalovat i tak, že štětcem ošmrdáš hrot tužky a tím štětečkem pak nakreslíš linku (ale první způsob se mi zdá jednodušší). If: co chceš prodlužovat? Vždyť máš krásně dlouhý řasy. To si s nima nebrnkáš o brýle už teď? Protože já jo a musím podle toho vybírat i optiku:o))
Odpovědět
civ: tak to budu muset koupit štěteček, protože takový žádný nemám :-( ;-) díky, díky, určitě nakoupím a vyzkouším. Taky si myslím, že je jednodušší první způsob :-) S brýlemi mám stejný problém :-) Když si občas nějaké obroučky kupuji, tak ne každé mi sedí tak, abych řasami nešmejkala po sklíčkách :-D Co mám malýho, tak už brýle skoro nenosím, protože "vadí". Byl to hrozný magnet pro jeho ručičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: jen dej bacha na to, že malování štětcema je silně návykový:o) Já mám aktuálně štětce na skoro všechno (pudr, tvářenku, stíny, linky, zvažuju na rtěnku, ale moc jí nepoužívám, tak by to bylo trochu plýtvání) a nemůžu si to vynachválit. Je to asi o 90% hezčí nalíčení a jednodušší je i ten systém, kterým to nanášíš:o) Můžeš zkusit tu linku rozšmrdlat i vatovým tamponkem (takovým tím, co si většina lidí čistí uši). Tím by to taky mohlo jít, ale tím štětcem je to přesnější.
Odpovědět
civ: já mám na líčení očí jen dva molitanový, jeden na světlý stíny, druhý na tmavý :-D :-D :-D štětečkem jsem to nikdy nezkoušela. Štětce mám jen na pudr a tváře... Asi jsem kosmetický barbar :-D Je pravda, že štečkem se dá líčit krásně do ztracena, že tím molitanem je líčení takové ostřejší v místech, kde končí stíny... vždy jsem přejela hotově nalíčené oko štetcem na pudr a dílo bylo dokonáno.
Odpovědět
ifoun: taky jsem si ve slevách chtěla voucher na prodlužování řa na svatbu koupit, ale volala jsem tam a byli absolutně zacpaní a už by mě do svatby nestihli, tak jsem se na to vykvákla a voucher si nakonec nekupovala. I když možná škoda, bylo by to zajímavé, mít jednou v životě mrkačky jak panenka. :-) civet: nad svatebníma novinama taky ještě pořád uvažuju, myslím, že vzhledem k mé profesi bych to měla za večer hotové, ale zatím se mi do toho nechce, mám toho pokrk v práci :-D holky, my jsme taky pokročili. Díky Civet jsem se vypravila do mojeparty obchůdku ve Strašnicích a většinu věcí mám - bublifuky, jmenovky, organzu na stůl i auta, čelenky pro družičky i krásný puntikovaný tyl na autko a na ozdobení věnečku na dveře :-) A bez poštovného. Chystám se do ikei na svíčky a podtácky a podnos pod prstýnky, pak už chybí jen brk a kniha hostů - to vyřeším v papírnictví a stuhy na olemování dortu - což je problém, protože chci saténky v určité barvě a zatím nesehnatelné. Pak bude možná čas na ty noviny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: i štětcema se dá líčit "ostře" - stačí nakoupit ten správný štětec:o) Nic si z toho nedělej, ona i kosmetička, co mě líčí na svatbu, používá ty molitany. Já si holt zvykla na štětce a je to pro mě lepší. navíc používám i bázi pod stíny a těma molitanama se bojím, že bych jí setřela. A taky štětce používám teprve rok a půl:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: a jaké kupuješ štětce? Značku...chtěla bych něco na tvářenku a tak, ale nemám s tím moc zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: všechno mám syntetiku ze Sephory (tu jejich značku). Můžu doma opsat čísla štětců, aby ses v tom líp orientovala. Se štětcema na oči, tvářenku i pudr jsem spokojená. Trochu to po tom roce a půl pelichá, ale když jsem to nakupovala, tak holt jsem nechtěla investovat do dražších štětců s přírodníma štětinama. Čekám, že to vydrží ještě tak rok, dva, pak přejdu na přírodní štětiny..
Odpovědět
Profilova fotka
A přírodní mají i v Sephoře? A kolik je cena plus mínus umělina a příroda?
Odpovědět
Profilova fotka
to strašně záleží na značce. I v Sephoře mají přírodní štětce (ale jiných značek), ale na začátek doporučuju začít s umělinou, ona na naučení stačí a kdyby tě to s nima nebavilo, tak to není taková trága to vyhodit. Stětce na oči stojí kolem 180 za jeden, na pudr stál myslím 450 a tvářenkovej asi 350. Za přírodní si přičti tak 100% ceny. A hlavně je lepší si ozkoušet, který štětce ti vyhovujou. Já koupila jeden užší na stíny a vůbec ho nakonec nepoužívám. Na oči mám v podstatě jen dva - jeden na oční bázi, druhej na stíny (poměrně širokej, ale namalu tím všechno). Kamarádka má jen na oči asi 4 štětce a používá všechny.
Odpovědět
Článek se načítá
civ: tak jsem si koupila v drogerce štěteček, černé oční stíny a hned na rychlo zkusila vytvořit kouř :-D šupla jsem fotku do albíčka Inspirace.... V pátek jdu ke kosmetičce na druhou zkoušku, tak jí řeknu, ať mi zkusí udělat nějaké hezké kouřové stíny v kombinaci s tou zlatohnědou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šmarja, to je docela věda...
Odpovědět
Ještě jsem dodat k těm štetečkům, že je to tedy pěkná pálka, to jsem si nemyslela. Předpokládala jsem, že za jeden bych dala cca do 200 Kč :-o Já si v drogerii koupila 3 na cenu asi 50 Kč :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: strašná věda, ale stačí si pustit pár videí na youtube a porovat s čím a jak se malujou a člověk toho hodně pochytí. Já už jsem na štětce naverbovala i kolegyni z práce a nemůže si to vynachválit. kesynaz: to líčení do kouřova je super!!!! Jako o 100% lepší než to původní. nevím, jesti je to jen světlem, ale vypadá to moc pěkně. A ta cena štětců v drogerii... No já mám taky pár štětců za podobný ceny, uznávám, že na tu linku to stačí. Ostatní jsem vyházela, protože ve srovnání s těma ze sephory fakt nemůžou obstát. Blbě se s nima stíny nanáší, jsou hrozně bodavý, maj tlustý štětiny a tak.. Já se s těma obyč. štětcema fakt nedokázala namalovat:o/ Měla jsem i štětec na tvářenku, debilně úzkej a dělal mi akorát šmouhu, vypadala jsem jak prodejná děva.. Štetec na pudr jsem měla z Oriflame, dlouho vyhovoval... dokud jsem nepořídila ten ze Sephory. Ač umělý vlákno, tak se to prostě nedá srovnat, ty štětinky jsou mnohem měkčí a líp střižený...
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: super!!! civet" hmmm, tenthle týden vyrazím do Sephory, vizážistka mi od nich i poradila stíny, které jsou fajné, tak to vezmu najednou ;-)
Odpovědět
kesy: ještě o tisíc procent lepší, a to už jsem myslela, že to nejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A teď vám dám, dámy, dost těžký úkol: kde v Pze sehnat hezkou kabelku pro mamku jako dárek k 60. narozkám, nic divokého (viz věk), cena kolem 3000, spíš nějakou známější značku. Mám obstarat dárek taťkovi pro mamku, tak chci, aby pozanala, že tatík pro ni chtěl něco "lepčejšího".
Odpovědět
kesynaz: paraaaada, moc moc hezkeeee...opravdu moc. no, myslim, ze ani k te kosmeticce nemusis chodit... ;-)
Odpovědět
holky díky! mám prcka u bábí, tak zkouším :-D ještě jsem udělala jeden pokus, jak bych to opravdu chtěla... zlatohnědá + kouř :-) dala jsem také do alba Inspirace... pro porovnání jsem udělala koláž ze všech třech pokusů :-) Ptám se, není to na nevěstu už moc tvrdé???
Odpovědět
Profilova fotka
Kesy: to poslední z té trojice mi připadá nejlepší....
Odpovědět
veve: v tom se cítím úplně nejlíp :-) asi už jsem rozhodnutá. V pátek se nechám tak nechám nalíčit od kosmetičky, zvědavostí to do pátku nevydržím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: vyber to, v čem se cítíš ty, nás přei jen klamou fotky. Ale mně se ta trojka taky líbí moc, dvojka a trojka.
Odpovědět
kesy: mě asi dvojka, ale já miluju studené barvičky, trojka ti sluší moc moc, rozhodni podle sebe, každopádně budeš krásná :-)
Odpovědět
Holky, jsem "teplouš", snědá pokožka, fototyp 3, takže jedině teplé odstíny :-) na zlatou jsem v líčení zvyklá, dělá mi i zelená kukadla, takže jsem rozhodnutá. V tom se cítím jako ryba ve vodě. Díky za rady a tipy! Až přijdu od kosmetičky, tak hned přidám foto. Ve čtvrtek jdu na první zkouškou účesu, moc moc se těším. Koupila jsem si 50 cm dlouhý příčes a jsem hrozně zvědavá, jestli mi tedy vykouzlí ten antický cop :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: mě se líbí nejvíc dvojka, ale trojka je ještě slavnostnější a tobě sluší :) a kosmetičku bych v tvém případě opravdu neřešila :)
Odpovědět
kesy: tak nakonec s příčesem? :-) budu držet pěsti, dívala jsem se na fotečky tipů..asi to bude něco podobného, že?
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: ve trojce mi přijdeš taková unavená, dvojka se mi líbí víc. Jinak to, jak jsi psala, že máš fototyp 3, snědá pokožka, že k tobě jdou jen teplé odstíny, na to jsi přišla jak? Barevný typ přece nesouvisí s fototypem. Naopak většina fototypů 4 jsou léto nebo zima a to jsou studené typy a sluší jim studené odstíny. Já budu asi ten morous, kterýmu se nelíbí názor většiny, ale fakt mi přijde, že ti sedí spíš to druhý nalíčení (víc do studena), přijdeš mi na tý fotce o trochu mladší a živější. Ta bronzová tě dělá starší... Já jsem bývávala fototyp 4, čím jsem starší, tím víc mám s opálením problémy, takže jsem teď tak 3 a jsem čím dál víc přesvědčenější, že jsem zima (sluší mi výrazné, studené barvy, teplej typ nejsem, v teplých odstínech barev vypadám tak nějak neživě, obyčejně). Každopádně na studeném typu pleti se shodlo už víc lidí, jen se neví, jestli jsem zima nebo léto (a na tom rozlišení u odborníků jsem ještě nebyla).
Odpovědět
civet: a fototypem naprosto souhlas, jsem čtverka, ale zimní typ, sluší mi studené, hnědou nesnesu, poprvé mě teď kosmetička nalíčila mocca odstínem a jo...ale denně nosím studené kouřové, šedé, stříbřité odstíny...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?