Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
holky budete mít kapelu nebo dj? já jsem myslela, že i DJ, ale můj chce kapelu-já nevím o nikom :-|
Odpovědět
veve: pro nevěstu i ženicha? foto, foto :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sami: my budem mít na dvě hoďky kapelu, zbytek jen ntb. Nemám ráda ty kreativce za klávesama, takže klasické svatební dua jsme zamítli... Představa že tam někdo skřehotá Jede, jede mašinka...tak nás vezou oba :-D Ale určo se dá najít něco dobrého, jen to chce počmuchat a nachystat prkenici :( veve: pro ženicha chlupatý tanga? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chlupatý tanga pro ženicha? Tak to by asi svatební noc nebyla, protože já bych umřela smíchy:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Chlupaté tanga zamítl :-D klasika světlé boxerky, aby se mu prádlo nerýsovalo pod kalhotama... a já mám podprsenku s odnímatelnými ramínky, tanga, podvazkový pás a dvoje punčošky, vše krémové... My máme kamarádku, která je pověřená organizací odpoledne. Dostala výcuc našich oblíbených tanečních písniček za 50.-70. let a udělá nám z toho playlist. Na večer máme na hodinku a půl živou rockabilly kapelku, která to rozjede úplně úžasně... pařili jsme na ně u nás v klubu a jak jsem byla přiopilá, vyžebronila jsem na ně číslo. Prej je to první svatba, na které budou hrát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: to já taky, ale nezvládla jsem jaksi vymyslet nic, co má být sexy prádlo pro chlapa :-D veve: co je rockabilly?
Odpovědět
Profilova fotka
podle mě jsou bílé nízké boxerky prostě sexy :-D rockabilly je něco jako rock'n'roll, ta naše se jmenuje Twisted Rod a je z Prahy... poslechnout si je můžeš třeba tady: http://bandzone.cz/twistedrod zvláště ta první písnička je boží ;-)
Odpovědět
ifoun: netuším ale je to výborný nápad. Holky, já zase trochu naštvaná, včera jsem konečně našla web, kdy by měli mít většinu věcí, co sháním...zase polovina z toho nebyla na skladu, mě picne...jak to dopadlo i přes veškerou obranu? budu objednávat nejméně ze dvou míst... chjo, už abych to měla doma a byl klid...
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: podle mě lepší ze dvou míst, než několik dní hledat, kde mají všechno ;-) Já mám dnes tu zkoušku líčení a účesu, spala jsem 5 hodin, mám pytle pod očima jak strašidlo, to bude opravdu bomba :(
Odpovědět
ifoun: kosmetička si poradí, neboj :-) já mám na příští středu zkoušku šatů, ale svědková nemůže, tak je mi to líto, všechny přípravy si procházím sama, skoro se neangažuje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
maihai: jsem na ni zvědavá :) Já taky nemám zas toliko pomoci, ale to jsem věděla, že to tak bude, moje svědkyně má náročné povolání, takže prostě všechno se mnou nestíhá... Já s tebou klidně na zkoušku půjdu ;-)
Odpovědět
ifoun: to jsi zlatíčko :-D já to zkusím dnes ještě přehodit na úterý, to by prý mohla (maká se mnou v novinách, ale je ještě vytíženější než já, takže běs), tak uvidíme. Začínám se hrozně těšit a není den, kdy na tu svatbu nemyslím, fičí to rychle :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maithai: tak pak dej vědět :) Já si nedovedu představit, že by byl den, kdy bych si nevzpomenula, páč každý den něco řeším, hledám atd. A ta fireshow by se mi zrovna lííííbila....ale za devět tis. by mě odvezli :-|
Odpovědět
ifoun: to je aspon dobry test liceni...urcite to zvladne a aspon budes klidna, kdyz pred dnem D nebudes moct usnout ;-) Maithai: mam to stejne, neni na sklade a vcera jsem se divala na svatba-dekorace a maji slevy a vyprodeje...tak co pujde koupim tam...a ta stuha je moc dobra, ale jak pises neni na sklade...sice na to nespecham, ale byla bych klidnejsi kdyby to bylo doma, nez nevedela jestli to vubec bude...
Odpovědět
katka: přesně, nechci se týden před svatbou stresovat, že něco nemám, to už budu doma na Valachoch a shánět to tam je sebevražda. Zkusím ty stránky, co píšeš, už se v té záplavě webů začínám ztrácet...
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: čím hůř vypadáš dneska při zkoušce, tím líp:o) Vždyť si tu kosmetičku vyzkoušíš, jestli je schopná zamaskovat kruhy pod očima a další nedostatky. Já byla na zkoušce taky nedospalá jak prase (zkouška byla v 8 ráno v sobotu, kdy jsem zvyklá dospávat dluh z týdne) a dopadlo to dobře.. Kruhy pod očima mi zamaskovávala jako první:o))
Odpovědět
ahoj holky, tak začínám být trošku nervozní, že přijdu o 250 Kč a budu bez rukaviček ke kožíšku. Minulý týden ve středu jsem zaplatila přes účet paní, co tady na beremese prodávala krásné rukavičky a dodneska mi nepřišly ani rukavičky a na mail mi taky neodpověděla... to je ale pechanec ]-( ]-( :-( Co se týče kosmetička, tak jsem byla docela překvapená, že mi nedělala celý makeup, jen mi nalíčila oči, trochu šmrndla tváře a za 20 minut jsem odcházela :-| Líčení se povedlo, ale vzhledem k tomu, že mám docela viditelné jizvy po zánětu kůže na jedné tváři, netuším, jak mi to ve svatební den zalíčí. Asi se s ní domluvím ještě na jedné zkoušce, a to POŘÁDNÉ :-) Kolik jste dali vy za zkoušku? Já 250 Kč, a zdá se mi to dost, když si vezmu, že mi líčila jen oči :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: já dala za zkoušku 300 a líčila mě celou. Líčení v den svatby bude stát 500, ale to tam přidá fixátory, aby líčení vydrželo celý den (prý za to ručí)... S mojí pletí si myslím, že to stejně budu muset furt přepudrovávat a v deset večer si možná budu muset přelíčit oči, ale to už nevadí:o)) Jestli tě nenalíčila celou a máš jizvy, tak se s ní domluv ještě na jedný zkoušce a ať ti dá i korektory a make-up, že chceš vidět, jak to bude ve svatební den vypadat komplet. a pokud se ti neozve ta ženská, cos jí poslala prachy za rukavičky, kontaktuj adminy, když nic jinýho, tak tu ženkou bloknou, aby nemohla podvádět dál...
Odpovědět
kesynaz: to je ještě dobré, já mám celé líčení i se zkouškou za 999 a to je prý se slevou :-) je to ok, netrap se, ve svatební den se musí nevěsta líbit. domluv se sní co nejdřív a když to nepůjde, šla bych za někým jiným. A s tou paní je to teda zrada, snad se ženská ještě vzpamatuje a rukavičky dorazí, držím pěsti. Taky bych žalovala adminovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem :-) samikri, my budeme mít kapelu. Většina kamarádů neměla živou muziku a všichni se shodli, že ty svatby byly takový...no prostě nic moc. Tak jsme objednali a snad budeme spokojení. Jak se hosti trochu připijí, půjde to tancování samo :-D Zítra jedem na dovču na týden, takže plánování zatím se odkládá...budu tu mít asi hodně co dočítat. Jak jste se tu bavily o té kosmetičce, já si v životě malovala a maluju jen řasy, tak mám z toho trochu strach, ještě nevím, jestli se budu malovat sama nebo řeknu nějaké zkušené kamarádce nebo kosmetičce 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka005: jesetli nejsi zvyklá se malovat, nech to raději na kosmetičce a nelekej se, že to bude výrazný. Schválně si to zkus nafotit. Ono to výrazný líčení na fotkách trochu zanikne a vypadá to dobře. Mně se upřímně řečeno ty přirozený nevěsty, který nejsou vůbec nalíčený, moc nelíbí. nazdobený šaty, krásně učesaný, krásnej závoj, v ruce kytice a... neváraznej a zapadlej obličej. Kosmetičku akorát upozorni, že nejsi zvyklá se malovat, ona tě nalíčí decetněji, než třeba mě. Já jsem jí narovinu řekla, že se líčím denně (stíny, tvářenka, pudr), takže může přitlačit:o)
Odpovědět
civet: a přitlačila :-D ?
Odpovědět
no, ja se nejspis budu licit sama...jsem zvykla denne, navic se licim do divadla a na predstaveni, takze umim i pritlacit...na zadne zkousce jsem nebyla...a ani nevim ke komu, co jsem videla jak licily nevesty kolem me, tak se mit to nelibilo...baze a fixatory mam taky...jen se bojim, ze budu nervozni...toho jedineho.. :-) kdybych na nekoho dobreho narazila, tak se rada sverim, ale rozpatlany leskly stin si tak neumim rozpatlat po obliceji ani ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: no však jsi viděla fotky ze zkoušky, ne?:o)) Přitlačila, ale ne o moc víc než jsem zvyklá se líčit na večer. Ale výsledný efekt se povedl:o)) katka.k.: pokud se umíš profi a silněji nalíčit sama, tak je to ideální možnost. J8 byla připravená (kdybych u nás na malo městě nikoho nesehnala) si zaplatit nějakej polo-kurz v Praze, aby mě naučili se nalíčit na svatbu a líčila bych se v den D sama. Naštěstí jsme sehnala šikovnou kosmetičku. Navíc budu nervní a budou se mi klepat ruce, tak bude lepší, když tuhle práci někdo vezme za mě:o) Navíc, já si umím nalíčit oči, ale nějak si moc nevím rady a make-upem, v tomhle stále tápu a hledám, co by mi slušelo. Ta kosmetička mi zakryla beďary a jizvičky po nich líp, než to zvládám já:o)
Odpovědět
civet: je to tak, pokud se sezene dobra kosmeticka a jsi s ni spokojena, tak je to parada, je to jistota...zatim se mi ale nedari...o jedne jsem si myslela ze jo, vsichni mi ji doporucovaly, ale pak jsem nasla jeji prezentacni album a to jsem se vazne zarazila, ze tohle prezentuje jako svoji vizitku...a navic oni maji vyrobky, ktere stoji dost penez na porizeni...zalezi na uhlu pohledu, nekdo rekne, ze Ti to aspon zustane, ale je fakt, ze stejne se vodeodolny makeup ma pouzivat jen vyjimecne a ne stale a kolik tech vyjimecnych prilezitosti je ze...a to dobra kosmeticka ma... pak sjem zase narazila na jednu, ale mam haklivou plet i kdyz si sama kupuju makeup vybiram dlouho, dlouho mam na ruce, jestli me nezacne vysusovat, no a u ni kamaradka mela pocit, ze se pod makaupem "udusi" ze ho musela okamzite sundat..no a pak jsem ji nakonec licila ja...jenze se vazne bojim, ze budu tak nervozni, ze to sama sobe v ten den proste nedam...
Odpovědět
juchůůůůůů, rukavičky jsou doma!! Spadl mi kámen ze srdce. Ješte ke všemu mi jsou úplně parádně, takže když bude počasí na kožíšek, zahřejou se mi i ručičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: tak super, že to dorazilo :) Dáš foto? S tím líčením - já ho budu mít ještě dražší, ale holt v Praze se nedá nic dělat...mám doporučeno od fotografa, práce se mi dle fotek líbí, tak jsem dneska zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě s těma eshopama - já jsme objednávala ze dvou a i s dvojitým poštovným mě to vyšlo levnějc, než to objednat všechno z jednoho (stejně jsem nenašla žádný, kde by měli úplně všechno) základ klasika na svatbadekor doplňky a výmysly na dekorace-svatby
Odpovědět
veve_zlobidlo: a eshop na svatbadekor Ti funguje? mne ne...ani jednou jsem se tam nedostala...
Odpovědět
co jsem tak koukala, tak svatbadekor je docela drahý... hodně jsem objevila na svatebnim ráji stylové inspiraci. Vlizelíny zase mají hodně laciné na webu stuhy... jak píše veve-nedá se koupit vše na jednom místě. Já teď dekoraci a ubrousky koupila na webu lenea... :-) chce to čmuchat a trochu si to prokalkulovat a pak se dá nakoupit opravdu za dobré penízky. Něco mám i z bazárku tady odsud :-) ifoun: rukavičky zkusím vyfotit a dám do albíčka i s kožíškem :-) jen si ho nebudu oblékat, když nemám šaty, tak to vypadá strašácky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?