Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
no jo, asi to tak budu muset taky udelat...myslela jsem ze usetrim na postovnem a asi nic...navic na kazdem portale stoji neco vic neco min, vsude je to jine... :-)
Odpovědět
katka: právě, včra jsem z toho vypěnila a v rámci úspory nervů jsem se vzdala. Nicméně právě jsem si objednala organzu a tyl a dekorační věci na auto a stůl na stuhy tečka cz - tam mají tento matroš zdá se dobrý...uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: taky budu mít čočky, já brýle nosím dost sporadicky.. Ač každej říká, že si na ně zvyknu, tak jsem si nezvykla (a to brýle nosím 8 let), neuvěřitelně mě rozčilujou, když je mám na nose. Na svatbě bych se z brýlí asi zbláznila.. A stejně jako pár lidí (i ty) se shoduju s faktem, že brýle se ladí k nevěstě velmi těžko. Navíc jsem přesvědčená, že mě to sluší bez brýlí víc než s nima, tak není o čem přemýšlet ifoun: Mně naštěstí nebudou koukat prsty z boty, tak nepotřebuju pedikůru kvůli nehtům, ale spíš kvůli těm patám a zrohovatělý kůži:o/ Snažím se o ty nohy starat, ale zapomínám a domácí škrabky na některý místa už prostě nestačí. Každopádně kontakt na pražskou pedikérku můžeš poslat do IP. Díky:o)
Odpovědět
maithai: velke velkeeeee velkeeeeee obrovskeeeeee diky.... x-) uf, teda na suhy cz jsem nasla uuuuplne vsechno a za paradni cenu, opravdu moc dekuju....to je paradaaaaaa :-)
Odpovědět
katka. tak to jsem opravdu moc ráda :-) mě tam chybí bublifuky, ale to už je detail, seženu na mojeparty, jak mi radila civet
Odpovědět
holky jak je to s ubrouskama? chtela bych je na stul do talirku, normalne klasicky, jen do spicky, max misto dvou ctyri "obloucky" a kdyz je rozmer 33x33 cm, to budou mit jakoze na vysku 33 cm? nevite? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: ty jo, takové detaily jsem vůbec neřešila, jen jsme si včera domluvila, že stoly budou založené látkovým ubrouskem a příbory + skleničky, jak to tam přesně dají, jak to bude vysoké...to už je mimo moje možnosti řešení...
Odpovědět
ifoun: taky tak... kati, nestresuj se takovýma detailama, potřebuješ to, aby na sebe lidi viděli?
Odpovědět
no, me to napadlo ze jsem si vybrala jedny ubrousky a maji je ve vsech trech velikostech...a nevim ktere objednat...takze premyslim, kdyz musim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ted narazila na obchod, kde nakonec asi koupim bublifuky, protoze mi tam ty "dortiky" prisly bezkonkurencne nejlevnejsi a jeste si tam dokoupim organzu. je to "svatba-eshop tecka cz" , jestli se chcete mrknout. Nejsou tedy z Prahy, ale stejne bych tam nesla osobne.
Odpovědět
nejradeji bych se o tabuli vubec nestarala, ale jsou to nasi znami a vsechno mame celkem za kamaradske ceny a nedavaji nam nejakou celkovou sumu, restaurace si jinak zapocte ubrousky samozrejme do celkovych nakladu, ale my mame za nakupku...a tudiz je jedno jestli mi pripoctou cenu za ubrousky a nebo si je koupim sama a nejak me provozni i poprosila, at si je koupim, ze jestli ale nechci, ze se postara... :-)
Odpovědět
hani: díky, zkusím se s nima domluvit, mimo ikeu sháním jen toto, takže oceňuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. civet: já si zas nikdy pořádně nezvykla na čočky, snesu je venku, ale v interiérech je to už horší. A jak už nosím brýle dlouho tak mám i pocit že mi sluší víc, ale určitě ne ke svatebním šatům ;-) já čočky nosím hodně málo, a přítel mě bez brýlí skoro nezná, vždyycky říká, že je to pro něj nezvyk, tak aby si mě pak bez těch brýlí vůbec vzal :-) ifoun: já bych ten kontakt na pedikérku taky brala
Odpovědět
ahoj holky, vidím, že je řeč o čočkách. Nosila jsem je, nebo spíš víc nenosila. Na brýle jsem zvyklá. Mám jedny bez obrouček a přemýslím, že na fotkách obřadu to přežiju a na focení jen nás si je sundám. Něco snad uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena: já už bych bez nich asi neviděla nic. To by nedopadlo dobře :-)
Odpovědět
nnell: pokud nebudou chtít, abych svižným krokem šla ze schodů (a je tam dlouhý točitý schodiště), mohla bych to zvládnout. Kvůli jednomu dnu by pro mě byla čoček škoda :-) spíš je mi líto fotografky :-) domlouvila jsem se s ní, že pošlu pár fotek, jak bych si to představovala ale já jsem na fotky hodně náročná :-) ty máš určitě Zuzku, že? Dlouho měla na náš termín volno, ale přece jen je to strašně daleko 8-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak patřím mezi krátkozraké... Nosím tedy pořád čočky, jsem na ně hodně zvyklá, občas brýle. Pokud bych byla ale ten opačný případ, určitě bych si na svatbu pořídila čočky. Mně osobně se nevěsty s brýlemí nelíbí, nějak mi brýle ke svatebním šatům neladí :-) ... můj názor. Jde samozřejmě o pohodlí každé z vás, jak to každá cítí...
Odpovědět
kesynaz: souhlasím, proto je na focení sundám :-) připadne mi to pro mě jako nejideálnější řešení :-)
Odpovědět
katka: uvedený rozměr ubrousku je braný při lozložený, takže když ho máš složený, tak to dělá půlku :-) Já jsem se rozhodla udělat z ubrousku takové kapsy, do kterých uložím příbor, že to vypadá, jako by byl uložený v posteli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lena80: jj,máme jí, už se taky na ty fotkly těším ;-) kesynaz: já jsem taky na svatbu pro variantu bez brýlí, moc mi k nevěstě nejdou, ale už jsem viděla i fotky, kde se mi na nevěstě líbily :-)
Odpovědět
uvidíme ;-) budete tady potom mít svatební alba? Já jsem album příprav nedělala, ale prohlížím těch ostatních :-) Svatební určitě vytvořím :-|
Odpovědět
kesynaz: dekuji :-)
Odpovědět
nell: je pravda, že pokud je šikovná vizážistka a propracuje se dobře líčení, účes a šaty, brýle jsou ozdobou, ale já většinou viděla "nepovedené brýlaté nevěsty". Osobně bych se bála si brýle vzít právě kvůli tomu, že se to nedokáže sladit a budu vypadat jak tydýt :-)
Odpovědět
Já jsem určitě nějaké fotky ze svatby dám. Máme Zuzku, tak se ráda pochlubím ;-) Moc se na ti těšíme. Je to skvělý člověk!
Odpovědět
kesynaz: divam se do Tveho alba priprav a mame uplne stejne prstynky :-) jen cast co je leskla mame taky z bileho zlata ;-) vcera nam dosly a jsou nadherne :-)
Odpovědět
katka: včera jsem ho měla poprvé na prstě. Už je nachystaný ve zlatvnictví pro zaplacení. Máme ho celý lesklý, kombinace přesně jak je na fotce v albu. Nechali jsme si vyrýt jméno a datum... je kouzelný, krásný, jednoduchý, na prstě se krásně problýskává, jak má jemné zábrusy po obvodu a mezi žlutým a bílým pruhem. Jsem fakt happy, že jsem vybrali práve tento :-) A od koho ho máte. My od Benetu.
Odpovědět
Vcera jsem se taky s nim tesila na prste, ani jsem si v obchode nevsimla ze zabrus mezi problyskuje...ale vypada to paradne...takova "blbost" a jak to dela ten prstynek krasny :) my jsme nechali cast matnou a lesklou vymenili za bile zlato a ryti vevnitr ma hodne jemny vkusny font pisma...v nabidce byl jeste s kaminkem, ale chtela jsem bez....a protoze mam pidi prst a nastavajici taky, tak to vyslo o tisicovku levneji...mame je z Velkych Bilovic ze zlatnictvi, je to v jedne z vesnic kolem, ale jezdi tam snad cely kraj :-D ani ale nevim od jakeho dodavatele to je, maji jich tam opravdu hodne, takze jsem to uz pak ani nestihala vnimat :-)
Odpovědět
katka: my prošli snad asi 500 vzorů a bylo vybráno docela rychle. Věděli jsme, že chceme něco jednoduchého, já si prosadila kombinaci bílo-žlutou :-) Mám hubený prsty a prstýnky se mi protáčí, takže jsem ani kamínek mít neměla. Vlastně jsem ho ani nechtěla. Mám zásnubák s kamínkem a chci ho nosit společně se snubním na jednom prstě, takže už parádu mít budu :-) Dali jsme za prstýnky 12 tis. (velikost máme 61 a 51).
Odpovědět
kesynaz: mam hodne jednoduchy zasnubni, krouzek s kaminkem a ten aby se neprotacel je na druhe strane lehce zuzeny...ale to u snubniho ee a taky bych mela skoro dva stejne a chteli jsme neco jednoducheho...velikost mame 49 a 59 a vysly nas presne: 10950 :-)
Odpovědět
katka: to jsem ráda, že prstýnky nemáme nijak předražené ;-) Každopádně se už těším na fotky ze svatby ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?