Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: moje vlasy nejsou bohužel umaštěné ani po týdnu nemytí :-D Mám je strašně suché :-( To nalíčení řeším kvůli tomu, že budu mít najednou zkoušku účesu i líčení. Dámy spolupracují.
Odpovědět
ifoun: já bych prvně nalíčila a pak učesala... :-) Moje kosmetička líčí v leže, takže jsem ani nemohla špekulovat, jestli půjdu prvně na líčení a pak na účes nebo naopak :-) S účesem by se mi hodně blbě leželo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: v leže? =-) Tak to je teda hustý, to bych asi usla 8-)
Odpovědět
budu mít možnost si ráno v den svatby ještě přispat :-D :-D
Odpovědět
mohla jsi jim do toho zazpívat po telefonu, ifoun :-) s těma vláskama jsem si to taky myslela, ale paní mi je umývala - nebo aspoň namáčela hned, ještě jsme to natáčely na natáčky, a říkala, že mi je bude před svatbou rovnou mýt, tak nevím - asi co komu víc vyhovuje...
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska nám přišlo zkušební oznamko, můj se těšil víc než já :-D no a výsledek? není to nějak ono :-S teda mojemu se moc líbilo, jen já jsem asi moc náročná :-D :-D ale vzhledem k tomu, že už není čas na zkoušení dalšího a taky vzhledem k tomu,že oznamko stejně každý dřív nebo později hodí do koše, tak na to prdííím :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: to by se asi nevzali, kdybych tam zapěla :-D Vlasy mi asi natáčet nebudou, mám je kudrnaté, i když to naštěstí úspěně maskuju :-D sami: a kde ho máš? Co konkrétně není ono? Já taky nebyla spokojená, tak se dělalo jinde a jsem moc ráda...
Odpovědět
Ifoun: ten druhy uces je nadherny...teda vlastne oba...ale jsi krasne stihlounka a drobna, ten druhy by byl paradni...presne jak pise kesynaz..krasne Ti protahne siji...ale zkusila ybch oboje, sama uvidis v cem se sobe budes libit vic a to je ve vysledku prave to nejdulezitejsi... hmmm liceni v leze...dobre...u nas by to myslim vypadalo nejak tak, ze by maminka oznamila, ze spim nahore a az skonci,at me vzbudi...parada...to zavidim...ja se nejspis budu licit sama a v leze to asi neklapne..jen by me zajimalo, jaky to ma vyznam to liceni v leze... ;-)
Odpovědět
Dobré ranko říjnovky, tady v Brně leje a leje, tak jen doufám, že takhle nebudeme mít na svatbách. Tak pohledný parketář už nás doma opustil, švadlena se činí ( proč má člověk pocit na 1.zkoušce šatů že se šije pytel) a chlap si ujasnil jak to bude s autama na přesuny. Na nás docela pokrok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: účesu se neboj, vlasy máš podle mě dostatečně dlouhý a navíc hustý, tenhle účes by šel i s kratšíma vlasama:o)
Odpovědět
civet: sem to včera říkala, ne? bude kočka :-) A na tebe jsem taky zvědavá!
Odpovědět
Dobré ráno... na severní Moravě taky prší :-( Navíc jdeme zítra na svatbu kamarádovi, tak doufám, že budou mít pěkné počasí, alespoň na focení... Říkala jsem přítelovi, že si vezmu svůj bloček a budu si vše zapisovat, ať jsme potom za 2 měsíce na tu naši svatbu připraveni... začal si ťukat na čelo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
zdravím ranní ptáčata ;-) sami: taky bych se ráda podívala na oznámení :-) My už ho úspěšně rozvážíme a teď čeká druhá várka na odeslání poštou. katka: taky jsem to líčení v leže nepochopila, možná je to lepší v tom, že stíny nepadají na tváře. Zatím jsem byla na zkoušce spokojená a byl to docela fajn relax ;-) marti: tady v Jihlavě lilo celou noc, i bouřka byla... taky doufám, že se svatba vydaří a nebude pršet ani chumelit :-)
Odpovědět
andrej: myslím si, že na poznámky nebudeš mít čas ;-) nebo budeš vypadat jako novinářka :-)
Odpovědět
andrej: to jo, to by byla sranda, svatebčanka s bločkem :-) chichi, ale tak není to úplně od věci
Odpovědět
Bré ranko :-D hned Vám se to oznamko hodím, ale kvalita nic moc, fotila jsem to večer ...
Odpovědět
kesynaz: jedno, jak budu vypadat, hlavně ať jsem připravená a nic mě nezaskočí :-) Už uvažuji i nad takovými věcmi jako, že když se navléká snubní prsten, zda se ten polštářek, mistička či talířek drží nebo nám to drží nějaký asistent od oddávajícího... Protože jestli to budu muset nějak na střídačku držet s ženichem, tak nevím, jestli to zvládnu... Budu celá roztřepaná, navíc ubrečená, takže celé líčení půjde do pryč a v hrdle budu mít takový knedlík že nevyslovím ani "ANO" :-N
Odpovědět
Nám polštářek s prstýnky bude držet jedna z družiček :-) (moje nestarší neteř)
Odpovědět
divala jsem se na predpoved pocasi...dlouhodobou predpoved a ta vychazi k dnesnimu dni, kdy to vlastne nejde zjistit, jen z prumerneho pocasi typicke pro dany mesic...takze muze byt nejvic 15, nejmin 5..pry.. ;-) takze mne uz bude snezit :-D
Odpovědět
kdybych ty prstýnky dala naší družičce s družbou (oba mají 5 let), tak si myslím, že by ty drahé prstýnky někam zakutáleli :-S
Odpovědět
andrej: to není špatný nápad s tím bločkem ;-) :-D co já bych dala za nějakou svatbu, jsem naposledy byla na svatbě, snad v 10-ti letech :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: No já jsem na sebe taky zvědavá. Zítra jdu na zkoušku účesu, tak uvidíme. Do telefonu nebyla kadeřnice moc milá, ale kamarádce vykouzlila dobrej účes z mikáda, tak jí důvěřuju:o)) andrejka.86: mistička / polštářek většinou na nečem leží, ještě jsem neviděla, aby si to snoubenci drželi sami. Vidělas někdy svatbu v místě, kde jí budete mít vy? U nás se třeba dávaj prstýnky na takovej tácek, kterej leží na stole mezi oddávajícím a snoubenci.
Odpovědět
tak koukejte a kritizujte :-p :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
sami: ta oznámení jsou taková krásně jemná, decentní, moc se mi to líbí. My si dělali amatérsky a jednoduše sami doma :-) katka: náhodou fotky při sněžení můžou být bomba, kor když by padaly trakače, to by bylo jako kdyby vám padaly peříčka z nebe ;-)
Odpovědět
kesynaz: to sou hand made :-p
Odpovědět
samikri: krásné, jemňoučké a decentní, jak píše kesynaz... opravdu krásné!!!
Odpovědět
sami: tak teda klobouk dolů :-)
Odpovědět
samiri: mne se libi...je hezke, moc hezke je pozvani na vecerni raut...obe...jen bych mozna pozvani ke svatebnimu stolu udelala bez toho priboru...jen ciste bilo zelene jako oznameni...ale tezko rict, jake to vlastne v realu je...tady na fotce to hodne vystupuje a skutecnost nemusi byt takova :-)
Odpovědět
Jinak já byla na svatbě loni, letos 7.8. a vlastně jdu ještě zítra... :-) A pak na tu naši.. takže svateb mám okoukaných dost ... naštěstí :-)
Odpovědět
a teda vlastni vyroba...parada... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?