Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
holky, jestli chcete mrkněte na naše domácky vytvořené... :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
samikri - oznámení je decetní klasika. Chápu tvoje pocity, není nic převratnýho, co ještě nikdo nikdy neměl, ale rozhodně tím nikoho neurazíte:o) A pro starší generaci zvyklou na zlatě ražený holubičky budete pokrokoví:o)
Odpovědět
na ten večer jsem právě nevěděla které, tak jsem na zkoušku udělala obě :-N jinak nám prsýnky ponese synovec a doufám, že je donese v pořádku :-D jen ještě nevím na čem budou, ale zaujal mě takový kalíšek s bonbónkama, ale to je asi nebezbečné, aby je vůbec donesl, že? :-D :-D
Odpovědět
kesynaz: moc pěkné, a drobek je krásnej x-)
Odpovědět
holky díky za pochvalu, ale třeba přes víkend ještě něco vymyslím, ale pak by to bylo fakt překvápko nebo už není čas na zkušební |-|
Odpovědět
sami: mi se líbí, barvička je opravdu moje nej nej. Je to decentní, vkusné, nikoho neurazí :-) jste šikulové
Odpovědět
nam nastesti starost o prstynky a to na cem budou odpada...posveti je par farar a da nam je na tacecku, bude je drzet bud on a nebo ministrant...a oznameni bude velke prekvapeni pro nas, takovy svatebni dar...dela nam ho kamaradka vytvarnice a kvuli jeji vytizenosti bude 3 tydny pred svatbou...tak uvidime :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D :-D
Odpovědět
katka: ty jo tak to je pěkné, ikdyž bych se na druhou stranu bála, že to nebude ončo, ale určitě je šikovná, tak budou dokonaléé ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, me se libi oznameni jak od sami, tak kesynaz a originální mi přijdou obě ... :) ... hlavně, že to nejsou jak bylo řečeno holubičky, zlaté vyražené písmo na bílém podkladu ... takové se mi nelíbí a v dnešní době skoro nikomu :) . Jinak my budeme mít prstýnky na kovovém tácku, který tam mají, bude lezet na stolku u oddávajícího a možná, když už bude ten podzim, tak pod prstýnky dáme nějaké dva hezky barevné listy, pokud nějaké hezké najdeme a jeste stacime vylisovat a vysusit :)
Odpovědět
sami: to není vůbec špatný nápad!!! :-) ale zůstanu u písku a lilie, za družičky a družby nám jdou čtyři malé mandelinky - sní, na co přijdou :-D
Odpovědět
samikri: tak to je paráda na ty prstýnky... my budeme mít mističku, v ní červené a bílé kamínky, na nich položenou růžičku (jen květ) a v něm budou prstýnky civet: u nás v obřadní síni taky dávají talířek, ale připadá mi takový nevkusný, tak chci vymyslet něco jiného... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
maithai: no synovcovi bude čerstvě 5, tak uvidíme no :-D jen aby nám nesnědl i ty prstýnky :-D :-p
Odpovědět
s tema bobnonama je to moc hezke :) a kdyz to bude jist, tak aspon bude sranda a bude co fotit...ale ja bych rekla, ze respekt z lidi a "tiha situace" mu nedovoli vzit nic.... a kamaradce opravdu verim, vydela jsem nekolik jejch oznameni a jsou pokazde prekrasne...no, snad to u naseho nebude zrovna jinak :-D
Odpovědět
holky, říkali jste už v práci, že se budete vdávat? a jak to budete mí s volnem, budete si brát dovolenou?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, v práci už o tom všichni vědí. Dovolenou sei budu brát čtvrtek, pátek před svatbou a pak ten další týden. Vzledem k tomu, že 28.9. je úterý, tak to bude zajímavý - pondělí práce, úterý volno, středa práce a pak už jen volno:o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, od vcerejska resim hudbu na obradu .. od matriky je zajištěn klávesista (CD s přehrávačem tam nikam prý nejde dat), ve středu nám zavolala matrikářka s kontaktem na toho chlapíka, který nám bude hrát, tak jsem mu napsala, jestli nám pošle seznam z čeho si budeme moct vybrat a on neposlal nic na výběr, ale prostě přesně jak hraje za sebou skladby, které hraje na obřadech a nic víc nemá a musím říct, že z poloviny hrůza, hlavně ty první dvě ... zkusíme to přeházet, první dvě úplně vyhodit a uvidíme, jestli to nepůjde, tak máme měsíc na to, sehnat někoho jiného :(, pošlu vám schválně ten seznam, který nám ten chlapík poslala, co na to budete říkat
Odpovědět
v práci jsem to už řekla - a bylo tady pozdvižení že kdy prý nastupuji na mateřskou... :-D Dovolenou máme milé nevěsty nárok podle zákona na dva dny - jeden den spadá na den svatební a druhý den si můžete vzít volno v pátek (pokud se berete v sobotu) a nebo jsou někteří, kteří si to nechávají na pondělí po svatbě... A není to vlastně dovolená ale placené volno :-) Já už mám volno zařízené a navíc a to ještě v práci neví budu chtít volno v pátek týden před svatbou, ať můžu nachystat a rozvézt výslužky...
Odpovědět
civet: no jo, tam je to volno :-D no já jsem to v práci právě ještě neřekla =-) :-N ale asi budu muset, nebo si chci nějaký den předem vzít volno a něajký den po tom taky
Odpovědět
andrej: :-D to u nás čekám taky, hlavně u rodiny - zatím to fakt nikdo neví, že se bereme, čekáme jen na oznamka a během příštího týdne to všem řeknem, jsem zvědavá na reakce :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady je ten seznam skladeb, schválně, co si o tom myslíte... 1) Lásko, bože, lásko - lidová 2) Spirituál 3) L. Armstrong: Whats a Wanderfull World (na konci  si řeknete „ano“) 4) Veni domine z repertoáru B. Basikové (nebo tady někde si řeknete „ano“) 5) Love Me Tender 6) Memory z muzikálu Cats dále pak dle množství gratulantů: a) J. Horner: For the Love of Princess (Brave Heart)                                                                     b) L. Cohen: Hallelujah (Shreck)                                                                     c) J. Lennon, P. Mc Cartney: Yesterday                                                                     d) L. Bernstein: Tonight (West Side Story)                                                                     e) J. Horner: The Gal (Last of the Mohycan) 7) R. Wagner: Lohengrin (odchod novomanželů). Jo a mimochodem, ten spiritual je the battle hymn of republic, coz je u nas znamá Černý muž pod bičem , v USA je to hymna jejich armády, to fakt nesnesu mít to jako hlavní hudbu na obřadu
Odpovědět
no u me v praci se to vi..jelikoz moje jedina kolegyne a okresnim pracovisti je moje sestra :-D a 28.10. je ctvrtek statni svatek, v patek volno, v sobotu svatba a pak asi ejste jeden den v pondeli...tyyyy jo s tim placenym volnem jsem to nevedela...a jak to funguje? trochu se bojim, u nas v praci jakekoliv volno je proste s obrovskyma vycitkama :-| zrada na zamestanavateli :-D tak jsem teda zvedava jestli pochodim s nejakym placenym volnem ]-(
Odpovědět
civet: já se chystám vzít si týden před svatbou a týden po svatbě volno :-) a samo, že využiji i ty dny ze zákona, musím se ale domluvit s asistentkou, jak to je... a v práci se to zatím ví tak neoficiálně, budu kupovat koláčky a zvát asi do hospody, tak to pak zapijem a proberem :-)
Odpovědět
ježiš Vy ste všechny tak vzorný, já pořád všechno odkládám na později s tím, že je čas a někdy mám dny je šílím, jako že ještě nic nemám a svatba za chvíli, že nic nestihnu, svatba bude nepovedená, všichni mě pomluví... asi už občas na mě leze nějaká předsvatební depka :-D :-p
Odpovědět
hani...no, podle me je nesmysl davat vice stylu dohormady...takze vlastne vsechno krome lidovky, Veri domine a wagnera a ted toho spiritualu :-D :-D :-D to se fakt musim smat, ze to ma ve svatebnim repertoaru :-N a ze zbytku pujde vybrat a nebo se domluvit s nekym jinym...u nas to treba funguje tak, ze chodivaji hravat starsi holky ze ZUSky, holky stredoskolacky-pro ne dobra brigadka a s nima by jsi se domluvila na necem schopnem... ;-)
Odpovědět
hani: já jsem teda hudbu ještě moc neřešila, tak ti teda asi moc neporadím :-N
Odpovědět
hani: nám bude hrát svatební pochod cimbálka ...tedy jen housle, basa, viola...a po obřadu budem mít oblíbenoun píseň z jednoho filmu :-)
Odpovědět
samikri: tak to držím palce! My taky plánovali, že to nikomu neřekneme, rodičům, kteří jsou spolu se sourozenci a svědky zváni na hostinu jsme to chtěli říct až měsíc před, ale nekonec se to nějak rozneslo, rozkřiklo, tak už jsme to potvrdili, ale oznámení máme zatím v tisku, tak budeme roznášet později. Stejně nejdříve chceme dát oznámení těm, kteří jdou na hostinu a to je cca 20 lidí a zbylé rodině, tetičkám a strýčkům dáme oznámení až spolu s koláčky, které chceme rozvážet ten týden před... a to teprve budu ty kecy, že nejsou zvání na hostinu a oni nás zvali, když ženili své syny... Budu se muset obrnit pevnými nervy!
Odpovědět
máte někdo z Vás svatbu v kostele?
Odpovědět
Hani, skoda, moc kolegu muzikantu v Ceskych Budejovicich neznam...ale ted tam jedeme hrat v sobotu, tak se treba s nekym seznamim nebo bude se koho zeptat a dala bych Ti vedet :-) mate konkretne svatbu v ČB?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?