Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
:-D za svědkyni, to se povedlo :-D já mám šité šaty na míru dle vlastního návrhu. Visí mi tu na skříni a čekají na den D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Paní mi fakt rozveselila den :-D
Odpovědět
taky bych potrebovala rozveselit den :) ja ani envim, jestli se mam tesit...uz aby to bylo...uz at je svatebni den tady...snad budou vsichni uz v klidu a my konecne budeme mit ten den, proc to vsechno je...a uz mi bude vsechno kolem jedno,at si vysiluje kdo chce jak chce...ze jsme to cele nezaridili a nerekli drahe rodine 14 predem dojdete na svatbu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
katka: klííídek, buď ráda, že máš ještě dva měsíce těšení, já si říkám, že škoda že to není později, že se mi líbí to těšení :-D A v klidu budou, když nebudou ,tak ať si trhnou nohou.... já měla trošku nerva včera, někteří hosti se nám ztrácí (porody, srazy zezákladky atd.), ale tak můj problém to není, oni přijdou o pařbu ;-)
Odpovědět
my se tesili strasne moc a bavilo nas oba to chystat a rikat si co by jsme chteli..nez se zacala kvuli tomu rodina hadat kdo by tam mel byt a co na to reknou lidi a co by se melo...a kdyby se nas denne porad dokola neptali na neco a nechteli neco delat podle sebe :-S ...proto jsem to meli asi rict tesne pred a jen se sami tesit :-)
Odpovědět
a o porodech se nebudu vubec bavit...mame v rodine tri porody zrovna kolem nasi svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katka: neřeš je, stejně to nepomůže ;-) Řekni, že seznam hostů už je daný a šmitec.... A na ostatní řekni,l že nevíš, že se rozhoduješ, že dáš vědět (a nedáš) :-D U nás teda nikdo ani nepípnul a to jsme zrušili všechno od vývazků, přes zákusky až po výslužky 8-) Příbuzné máme jen rodiče, sourozence a jednu tetu s dcerama. A to jsemobr rodina, sposutě jsem byla na svatbě, ale nedá se...
Odpovědět
ifoun: no teda nadhera!!! jednoduché, krásné, dokonalé!!! Asi bylo dobře, že sis počkala. A šatečky taky supr a dortíky bájo!!! Už se těším, až se tě na všo vyptám. :-) kesynaz: moc hezké, holky, sešlo se tu hodně dobrých bab s dobrým vkusem, řekla bych :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to myslíš vážně, že někdo omluví neúčast na svatbě tím, že jde na sraz ze základky? TO už je trochu síla:o)) katka.k.: Všem řekni, že svatba je VAŠE a že si ji podle toho taky uděláte. A když se to někomu nelíbí, tak je to čistě jen jeho problém, každý máme jiný vkus a vaše svatba holt bude dle vašeho vkusu. Na "co na to řeknou lidi" odpovídám "pomluvili by i kdybych se kvůli všem přetrhla". U nás se taky vyskytlo pár škarohlídů, co remcaj, že bude tohle a nebude tamhleto, ale kašlu na ně, dělám si svatbu podle sebe, nebojím se jít občas i trochu jinou cestou, než je klasika a často pak slýchám, že tohle a tamhleto jsem měla udělat jinak. Houby s octem. Nebudu měnit svůj život jen proto, že někomu se nelíbí můj vkus, nechápe můj humor a nevidí věci stejně jako já. Když svým počínáním nikomu neubližuju, tak je každýmu houby do toho jak a co dělám. Sorry za rozepsání, ale mě hrozně irituje, když si něčí rodiny usmyslí, že "mladejm" nadiktujou, jak bude svatba vypadat, protože oni to vědí nejlíp.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: myslím...a kdybysme mu včera nevolali pro ověření, tak nám ani nedá vědět :(
Odpovědět
civet: krásně jsi to vystihla!!! U nás počet hostů roste a všichni jsou uražení, že je jako aujtomaticky nezvem pomalu i s kamarády a psy. Každý má furt tendentce do toho mluvit,k když se třeba měsíc drží, tak pak remcají, že jim nic neříkáme. Ale my jsme se nějak s přítelem zmobilizovali, snažíme se to házet za hlavu a na ně házet bobky. :-) snad to na mě nepadne o svatebním dni. :-D Katko, drž se a nedej se!!!
Odpovědět
... já měla taky problém s budoucí tchýní. Jelikož je přítel křťenej a já ne, kdykoliv byla příležitost, tak do mě hučela, že bych se mohla nechat pokřítít, abychom měli svatbu v kostele...a jednou se mě dokonce snažila přivést na cestu víry takovou hezkou řečí :-) ... Nic proti věřícím nemám, mám svoji víru v čísla a nevěřím, že bych věřit začala... Přítel zakročil a řekl, že když se jí to nelíbí, na svatbě vůbec být nemusí. A je klid :-) Je to naše svatba, uděláme si ji podle sebe a hotovo. Můžou být vůbec rádi, že po nich nic nechce, že si vše zařídíme sami. Určitě si nikdo nenechte do ničeho mluvit, svatební den je dnem ženicha a nevěsty, je to jen o nich, o nikom jiným :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kesy: vidíš, my to máme úplně naopak, ani jeden nejsme křtění, nikdo z našich příbuzných není věřící, myslím, že ani žádný zvaný kamarád..a máme církevní sňatek :-D Ale mohl by někdo zkusit remcat ;-) Jinak víra v čísla...to je hezký, to se asi přidám do tvé církve :-D
Odpovědět
ifoun: čísla mě nikdy nezradily, vše mi zatím podle nich vychází ;-) stačí znát datum narození a už to jede :-) maithai: koukala jsem na tvůj krásný antický cop, taky bych ho chtěla, jenže mám krátké vlasy a koupený příčes. Ty to máš udělané jen ze svých nebo taky s příčeskem?
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: jo taaak, tak já jsem spíš na čísla z pohledu matematického... kdyby mi někdo věštil z data narození, tak bych měla strach, co se na sebe nedozvím :-D
Odpovědět
ifoun: matematika je super, člověk hned ví, hlavně, na čem je po finanční stránce ;-) žádné báje, ale tvrdá realita :-D Dokonce se dá podle čísel i "vidět" budoucnost, nebo jak se "on a ona" k sobě hodí... Jsem trochu ujetá tímto směrem, jsou mi blízká i astrologická znamení, hlavně čínská... to je prostě moje víra a tu mi nikdo nevezme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moje adeřnice mi od začátku anšedho vztahu říká, že podle znamení se k sobě vůbec nehodíme a za chvíli se rozejdeme :-D A to koukneš na čísla narození a řekneš, jestli se ti dva k sobě hodí? =-) Já tomu moc nehovím, ale od té doby, co našemu psu po škaredém pokousání, když byl ještě prďol, pomohlo reiki, tak nic neodsuzuju a neodmítám :)
Odpovědět
ifoun: přesně tak, jak píšeš, také nic neodsuzuji, nikomu do ničeho nemluvím, každý má své a nikoho se nesnažím přetahovat do svého světa čísel.... Funguje to tak, že si dám datumy k sobě a vidím, jestli si čísla "ladí" nebo ne. Já jsem lev a přítel je vodnář, oheň x voda, náš vztah je občas výbušný :-D ale podle čísel, se doplňujeme, takže v podstatě jsme "sehraní". Tvrdím, že podle znamení má člověk určitý charakter a datum narození ho buď doplní nebo zdvojnásobí :-) O tom by se dalo diskutovat hodiny, dny... :-)
Odpovědět
kesy: na čísla věřím taky, kdyby nic jiného, je to zábavné :-), ale mě to krásně vychází.. já byla zase hodně do esoteriky apod. ...docela mě to baví, jen na to nemám čas. Vlásky jsou jen moje, mám je teď opravdu přerostlé, tak jsem dostala pochvalu, že je z čeho česat, v civilu už ale celkem trpím, protože to nemá tvar a do svatby stříhat nebudem, jen je oživíme hnědým přelivem, protože jsou teď od sluníčka vyšisované. Ale podle mě si dobrá kadeřnice poradí i s příčesem, nebo ti tam dá takový ten molitanový párek, který nabere na objemu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, začínám taky přemýšlet nad příčeskem, vlasů by bylo dost, ale délka pokulhává :( A to jsem teď objevila nový účes, který mě zaujal...viz album.
Odpovědět
ifoun: ten účes je báječný, ale já mám pocit, že to s tvými vlásky učešete... podle mě není tak náročný na délku :-)
Odpovědět
maithai: ukazovala jsem kadeřnici fotky a moc nadšená nebyla, říkala, že to asi nepůjde. Ale já to chci, tak to prostě nějak namyslíme :-) Mám vlasy dlouhý cca 25 cm a myslím si, že by to šlo s příčesem už spojit a proplést. Sehnala jsem takový boží, hustý, dlouhý 50 cm, už se nemůžu dočkat. Na zkoušku jdu 9.9. :-) Dobré datum pro tvoření ;-) :-D
Odpovědět
ifoun: myslíš ten vyčesaný účes na konci albíčka? Ten te nádherný!
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: Jo, ten myslím...ten s tou kytičkou vícnahoře je takový decentnější, ale ten dole se mi teď hodně zalíbil..jen nevím, ejstli půjde nakombinovat se závojem, který je k šatům... maithai: mně přijde, že na všechno vlasy tak do půl zad, to by mi hlava upadla, kdybych je měla tak dlouhé :-D
Odpovědět
mě zatím hlava drží :-D
Odpovědět
ifoun: řekla bych, že ten vyčesaný ti bude slušet víc. Protáhne ti krásně šíji a zeštíhlí. Ten takový drdůlek, co máš nahoře v albíčku, by tě přisadil více k zemi.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi to prostě kadeřnice vyzkouší oboje a uvidíme :) Hlavně nesmím zapomenout fotit :-D Akorát mě překvapilo . dorazí i na zkoušku za mnou domů, tak jestli povleče kufr krámů nebo jak teda... a jak to je vlastně, měly by být čerstvě umyté vlasy? Nebo den předem? A co líčení? Bych očekávala, že bych se měla odlíčit ,ale tak zas neuvidí, ja kse líčím normálně...no, budu se muset pozeptat.
Odpovědět
ifoun: vlasy se mají mýt den předem, druhý den účes líp drží, protože jsou maličko umaštěné :-) Čerstvě umytý vlasy jsou neposlušný. Neboj, do kufírku se vejde vše, co potřebuje. Ona toho ani moc nepotřebuje.. hřeben, fén, nůžky, lak na vlasy a nějaké maličkosti, to se tam vleze ;-) Určitě buď nalíčená. Sama za sebe.. když nejsem nalíčená, tak se sama sobě v žádné účesu nelíbím...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak pro pobavení - volala sjem na matriku, abych se poptala, jaké jsou potřeba papíry. Zvedla to nějaká "nematriková" paní a řekla mi, že všechny pracovnice matriky jsou v obřadní síni, protože probíhá svatba, a že tam není telefon na přepojení :-D Tak nevím, jestli si myslela, že by jako během obřadu se mnou nějaká matrikářka vyřizovala dotazy, či co? :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?