Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
teda am, mě švihne, fakt. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš, ty jo asi něco fakt ve vzduchu :-( tak tfuj-tfuj Am - ať to malé dobře dopadne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Elinka musí okamžitě do Sokolova do nemocnice a ani jí nechtěli dát sanitku, že prý to není tak akutní, já už nemůžu, už je toho na mě nějak moc, jdu jí zbalit věci ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a ted budeme muset ještě počkat než přijede manža z práce a ještě k tomu je nedostupnej, co mám dělat, já už nevím
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš, chudinka malá! :-|
Odpovědět
am, přeju pevné nervy ;-)
Odpovědět
am, víš už něco nového
Odpovědět
Profilova fotka
To fakt není možné!Am,drž se a dej nám vědět,jak to s Elinkou vypadá.
Odpovědět
máme nějaké špatné období holky. Už aby to bylo zá náma. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Am:tak co Elinka? Teplotka nám klesla úplně!Máme 36,4! :-D Ale stále průjem :-( Bakteriální vyšetření stolice prý trvá až tři dny a bez toho nás domů nepustí,takže hned tak nepůjdeme.Navíc tam asi bude nález :-|
Odpovědět
Veru a co ji na to dávají? U nás teď ten kašel a rýmu chytla od Matýska Patynka, vysávám ji nosánek každých pět minut, bojím se, aby se ji to taky nedostalo do uší, ale to vysávání je u ni lehčí v tom, že tak nemrská hlavou, jako Mates, s ním máme dva co dělat. Páji, tak jak je, jak jste na tom holky :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Dávají jí Smektu(1/4 sáčku 3xdenně,ale už mám skvělé zprávy-Terinka se pěkně vykakala před paní doktorkou a hovínko už bylo žluté!Navíc od včerejšího večera nemáme teplotky,takže když to vydrží takto do zítřka,jdeme domů!!! :-D Jsem šťastná jak bleška! :-D Am: a co vy?Jak jste dopadli?
Odpovědět
Článek se načítá
aspoň nějaká dobrá zpráva.
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: tak to je super zpráva! ;-) Peti: ty jo, tak teď už i Patynka?! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A co Ty,teto Terezko?Jak je a co mimísek?
Odpovědět
ahoj dedul, no jo, ona se k němu pořád tulí, tak ty bacily pochytila :-| a jak se jinak máš dedulko, svatba tedy nebude?A mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: svatba nebude - nechce se mi (nám) do toho... a co se týče mimi - to se uvidííííí! 8-) Jinak se mám dobře - stavba RD nám jde (zatím) podle plánu, takže si nestěžuju...u tchánů taky zatím v poho, takže vše OK! ;-)
Odpovědět
tak to e super, máš štěstí na tchánovce, to se moc často nestává, aby život pod jednou střechou s nimi byl v pohodičce. Jsem zvědavá na nás, jak to bude probíhat. Nejhorší je, že tam nikoho neznám.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - neboj, se seznámíš...vyjedeš s kočárkem a víš kolik potkáš mamin někde v parčíku... ;-)
Odpovědět
tak Mates konečně po týdnu taky udělal bobek x-) jak málo stačí k radosti, že.Ještě aby to ouško bylo dobré... a taky Pavli malá
Odpovědět
Ahoj tety!!! Naše prdě se má čile k světu, už kope o 106, někdy to i bolí. Dokonce i tatínek už to cítí, takže sranda :-D. Na nové autíko už jsem si zvykla, krásně se s ním jezdí, jen neumím parkovat moc :-N. Peti, pěkná fotka a vidím, že malému už je taky líp ;-)
Odpovědět
Jejda, holky :-| nějaký skvrny na slunci bo co ne? To je hrůza. Zrovna na těch drobečcích!!! Tak posílám taky pomáhací pusinu na všechna vaše dítka. Verun, to jsou skvělé zprávy, že už je Terezka v pořádku. Am, myslíme na Elinku, ať to opravdu neni nic vážného ;-) Radost: že by už se začlo blýskat na dobré chvile :-)
Odpovědět
Jak to vypadá s Elinkou Am?
Odpovědět
Teri, kdy jdeš na ultrazvuk, jsem zvědavá, jestli jsme toho chlapečka uhodly ;-) :-D
Odpovědět
sun, doufejme, dnes si už vzal i příkrm, nechtěl mi papat drobek :-x co ty sun, jak se vede? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já to nevydržím,jdu Am napsat zprávičku jak je na tom Elinka a pak vám písnu.
Odpovědět
Peti, za týden ;-), ale já to nemůžu prozradit hned, až to bude vědět rodina....
Odpovědět
Profilova fotka
Juj,mně tady Terďa pěkně plní plínku a já si říkám,že je nějaká hodná-aby ne,když se musí soustředit :-D Jdu ji přebalit než bude durch. Am už jsem psala,tak jsem zvědavá.Doufám,že je Elinka v pořádku.
Odpovědět
Kozi, používáš jednorázovky?
Odpovědět
třeba jim jen zase nejde PC.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?