Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a mám zase čisťoučké,voňavoučké miminko. :-) Ju,Teri a jsem spokojená.Terka nesnese ani chvilku počůranou plenku,takže je i tak pořád čisťounká.Už jsem měla plenky Heppy,Pampers a teď mám Hugies.Spokojená jsem se všemi a pokud myjeme prdelku pod vodou a ubrousky používám jen v noci nebo když je jen trošku pokakaná,tak ani nemáme opruzeninky.Teri,ale každopádně si pak pořiď v lékárně
Odpovědět
Profilova fotka
Bepanthen mast-je jak na popraskané a poraněné bradavky,tak na opruzeninky.Ju a na prdíky používám BabyCalm-je 100% přírodní.Poradila jsem to i březnovkám a jsou s nima taky spokojené.Jinak mi malá i tak spotřebuje 20 plen za 2 dny-poblinká je,utírám ji s nima...
Odpovědět
tak co Veru, napsala ti Pavla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nepsala,Peťko.Doufám,že je to v pořádku a třeba jen nemá kredit,nebo má vypnutý telefon...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už vím,proč mi Terezka celý den nespala.Jsem blbec!Včera jsem na večeři snědla kiwi a malá má kopřivku.Nenapadlo mě to.Doma jsem kiwi jedla normálně a nic.
Odpovědět
ahoj, Veru, to se občas stane, já se takhle zapomněla s Patynkou a vzala jsem si hrozno, ta měla chudák křeče a průjem, že jsem si pak pěkně dlouho nadávala.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je ještě sice osypaná,ale už ji to netrápí.Teď tady zase něco tvoří do plínky a podle přípravy to vypadá,že to bude něco velkého :-D
Odpovědět
jo ženy, vyhráli jsme na novomanželeroku pár sympatie, nějako nám dodnes nepřišla žádná výhra :-x , jak tam píší.
Odpovědět
Profilova fotka
GRATULUJI!!! A taky že jo-bylo to velké!Skrz až do bodýčka! :-D Teď ležíme opět čisťoučcí a převlečení v postýlce :-)
Odpovědět
to se poštěstilo Matesovi předevčírem, byl po...skrz svoje oblečení a vzal to i přes moje kalhoty x-)
Odpovědět
před chvíli jsem o tom psala, teď to došlo, úžasný parfém, mňam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš to.Chvilku to trvá,než to pošlou. Ju a jdeme domů.Sice ještě čekáme na velkou vizitu,ale už tady mám podepsané účty za pobyt,takže fičíme domů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Terezka se na mě před chviličkou nádherně usmála-je to nádhera!Už jde poznat,že to není jen grimasa,ale že se usmát chtěla-dělá to už 3.den :-D
Odpovědět
Jé Veru, taky má radost, že jdete domů, prďolka malá. Veru, já myslela, že to nedojde, už to je přece jen nějaká doba... To by vám za chvíli měla přijít pozvánka na vítání občánků, viď?
Odpovědět
Ahoj berušky ;-)
Odpovědět
ahoj mamko, jak se daří? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím,Peti.Jsme malá dědina a dělá se to,až je dětí více.Já jsem na svém vítání občánků už seděla a to bylo v letech 82 a 83 dost dětí. Teri,zdravíme :-)
Odpovědět
holky, nemáte náhodou nějaká tip na e-shop, kde se dá koupit za rozumnou cenu ohrádka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berusky, tak jsem s ELINKOU SKONCIL V sOKOLOVE V NEMOCNICI a jak to tak vypada domu pujdeme az priti tden. Elinka m dost velke poranni ok, ale nevypa to na njake tvale nasledky. Tedko berunka unula tak jem m l t vdet, nemm kreit abych mohla VERUNCE ODEPSAT
Odpovědět
Profilova fotka
to je grmatik, j na tomhle jejih pc PSAT NEUMIM
Odpovědět
Páji, držte se holčiny :-x snad už je to špatné období za náma :-|
Odpovědět
Pavli, tak hlavně ať je všecko OK. Držte se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, vzdycky rikam, ze se to da v nemocnici nejak vydrzet , hlavne kdyz se clovek potom vrati v poradku. A to mala urcite bude. Drzim palecky, at je co nejdrive fit.
Odpovědět
ahojda lin, co ty, je ti pořád zle :-x
Odpovědět
Profilova fotka
RAdost : vcera uz jsem nejak odpadla. Jojo, porad. Ale uz je to lepsi. Z jidla mi je dobre. Ale jakmile se nadechnu v obyvaku ebo v kuchyni tak letim zvracet. Je to strasne, dela mi to strasne spatne ta vune te linky. nevim, jestli to prejde, ale doufam, ze jo, protze pred 14 dny mi to jeste vubec nevadilo. Muzu byt jenom v loznici a to je strasne. Sem tam zajdu do pokojicku na net, ale to je tak vsecchno.
Odpovědět
ahoj, nejhorší jsou pachy z těch vývařoven, co :-. my asi vyrazíme zase někam na pohotovost, malej má od rána zase 39 horečky.
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY ZDRAVIM Z NEMOCNICE> ELINKA UZ TO MA LEPSI V PONDELI BZ JME MELY JITD OMU
Odpovědět
Profilova fotka
am: to je dobře! Tak ať vám to v té nemocnici rychle uteče! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am:super! Radůstko:bobišci!Dej pak vědět,jak jste dopadli.
Odpovědět
ahoj, tak jsme zase v domácí péči, ošetřený tentokrát z Motola.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?