Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Pájo, jste už doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky tak jsme s Elinkou doma, konečně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky Pavli - a co - všechno dobrý? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded úplně dobrý to není, ale lepší určitě. Ve čtvrtek jedeme do Sokolova na kontrolu v duhovce má ještě trochu krve, ale to by se mělo vstřebat. Jen na ní ted musím dávat obzvlášt pozor, aby se do očička třeba neuhodila. Jo a v nemocnici jsme včera oslavily narozeniny, Elinka měla 4 roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: tak to už je velká slečna! :-) Přidávám se s gratulací - a hlavně ať se očičko brzy vyléčí! ;-)
Odpovědět
Ahojky děvčátka :-) No jak tak koukám, tak u dítek se to lepší, tak snad už maj všichni vybráno na pár let dopředu :-). Jinak dodatečně gratuluju, Radost, že jste vyhráli - a jakej parfémek jste dostali? Jestli to nejni tajný. A Elince taky posílám velkou pusu ke 4 létům :-D
Odpovědět
holky, u nás to vůbec není dobré, dnes jsme byli na ORL, pravé ouško má špatné, i přes antibiotika, které bral. Je mi už z toho dost špatně, mám z toho tlak už maximálně vysoko. sun, parfém Britney Spears, nádherně voní, je to taková květinová vůně.
Odpovědět
Jejda, Peti, tak to ti věřím, že už jsi na prášky... nejhorší je, že nevíš jak pomoct :-| No snad mu už konečně pomůžou a Matýsek bude zase zdravej. Hmmm, tak to budeš krááásně vonět. To se musím někde poohlédnout, jestli jí někde uvidím, abych měla představu :-)
Odpovědět
Elince přejeme k narozeninám spoustu zdravíčka a hodně štěstíčka v životě a všichni ji posíláme pusinu.
Odpovědět
Berušky, tak jak to s váma se všema vypadá?
Odpovědět
Tady máte fotku mimísovi káry :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
ahoj, u nás blbě, malej olezl nějakýma červenýma skvrnama, já myslela, že mě vomejou, naštěstí to bylo bez horečky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hoj holky! Rez - krásný fáro! x-) Peti: teda ale máš s Matýskem starosti, co?! :-| Snad už to bude brzy za vámi! ;-)
Odpovědět
ahoj mamky a stavitelky, jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Peti - já se mám fajně a co ty a Matýsek? Lepší? :-)
Odpovědět
je už veselejší, dnes jdeme na kontrolu a navíc už od včerejška sám stojí a snaží se už chodit. To vypadá, že bude už v devíti měsících pelášit :-) a jsme i bez teplot, snad se nám to zase nevrátí. Pavli, co Eli, jak je na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: tak to je super zpráva! A šikulka teda je, když už se snaží chodit! x-) Jen tak dál!!!
Odpovědět
musím ho pochválit, na půl roku toho umí fakt hodně, já jsem byla jako malá naopak pěkný lenoch x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to, jaký šikula se vám povedl!!! ;-) A co Patynka? x-)
Odpovědět
Patynka je zlobilka, strašně paličatá, po tátovi :-D jinak stěhovat se na Moravu budeme asi dřív, než bylo v plánu, majitelka chce měnit v celém bytě okna a nechci tu být s dětmi, až to tu budou dělat, tak jsem zvědavá, jak bude majitelka reagovat na výpověď z nájmu.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no a kdy to teda planujete? - to stěhování?! :-)
Odpovědět
chtěli bychom začít se stěhováním asi už během příštího měsíce..už tady byli na přeměřování oken a tak za deset týdnů by je měli začít vyměňovat.
Odpovědět
Ahoj holky moje...chcete něco vědět?Pokud už jste to nevyšpionily? :-D A jak se vám všem daří? Já už nemůžu, všude je jen binec, prach a písek. S pískem i spím, dokonce ho i jím a když si sednu na prkýnko záchodový, tak mi to pod zadkem křupe :-D, je to děs, ať už je to hotový nebo porodim. :-S Už se vůbec nedivím těm co staví, to je snad i jednodušší :-D. Co Peti?
Odpovědět
Teri, já nic nevím, bude to kluk? =-)
Odpovědět
A pak že nic nevíš :-D.
Odpovědět
já ti to říkala už před ultrazvukem, pamatuješ ;-) jste rádi, že jo, tak se manža spletl :-) a jak se cítíš mamino.
Odpovědět
Peti, já jen doufám, že ten pindík byl fakt pindík a ne pupečník třeba :-D. Jsme šťastní, manža skoro brečel. Všichni jsou šťastní, přejou nám to. Cítím se dobře, jen mě ten pupek už nějak převáží a bolí mě vazy a svaly...rostě děsně rychle a já nejsem zvyklá a stavěná na takovou zátěž...je to sranda,no. A štve mě tady ta rekontrukce, už mě to fakt neba. Co vy?Už jste v pořádku?
Odpovědět
Terez, kluci se prý nepletou, jenom holčičky. Musíš se šetřit mamino, aby tě nechytly ještě záda, je to fakt zátěž a ty vypadáš ještě tak drobounce. Mates už to měl dnes na vyšetření dobré, jen je celý hrozně zahleněný a nemůžem se toho zbavit, pořád tak divně sýpe :-| takže to bude Tobias, že :-) to je skvělá zpráva!
Odpovědět
No, hlavně, že je z nejhoršího venku. Si dobrá, že to všecko vydržíš, to je někdy na hlavu. Ano, bude to Tobiáš Bořivoj ;-).
Odpovědět
Ahoj holky. Jsem dnes ranní ptáče, tak vás skáču všechny pozdravit. Chtěli jsme dnes vyrazit na výletek, ale jak to tak vypadá, tak bude pěkně hnusně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?