Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Vladu a snažílkujete pořád? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neřekl,ale vyčetla jsem to z knížky.Zatím jsou nepravidelné,ale nezabrala ani sprcha.
Odpovědět
A máš silné kontrakce?
Odpovědět
Profilova fotka
snažilkujeme,nesnažilkujeme...tenhle měsíc máme půst..jedno dítko v prosinci už máme,tak to necháváme na příští měsíc :-D nééé nyní si chci dát pauzu a uvidíme,co to udělá...a ve středu mě čeká návštěva u dr,kde to s ním chci probrat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jejej já to blbě pochopila, já myslela že jsi se pohádala s manžílkem
Odpovědět
Vladu, aha, ale neboj, až to budete nejmíň čekat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevím nevím...nějak cítím,že to bude až za dlouho :-|
Odpovědět
kozi, já měla s Matýskem stahy nepravidelně celý porod, nechápu to, i na sále to bylo nepravidelné. V každém případě, pokud tam bude mezi nimi kratší interval, raději zajeďtě k lékaři. Na tátu se vybodni, toho už nezměníš, bohužel..
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,ne,oni jsou oba chovní a teď už to musíme řešit buď injekcí,ale tam hrozí zánět dělohy,nebo vyvoláním potratu po 20dni anebo nechat odrodit,ale můžou to být mrzáci. Je to jako hodně bolestivá MS a při tom mi tvrdne břicho.
Odpovědět
Aha...tak to jo. A co to je za rasu?
Odpovědět
Profilova fotka
Malý knírač,pepř a sůl.
Odpovědět
kozi, to budou možná jen poslíčci z toho, jak jsi se rozhněvala,já když mě Milan nas...tak mě taky trápilo tvrdnutí břicha a bolesti. Akorát, že on mě vytáčí poslední dobou skoro každý den. Sice mi začal nosit kytky, ale stejně mě štve. Včera chtěla Patynka na nočník, tak ji sundal plínu a čistou už ji nedal. Jelikož jsme měli jít ven, tak ji oblíkal a já malýho. Takže oblíkl Patynku bez plíny, ta se venku samo počůrala a teď chodila v té kose v mokrých kalhotech a punčocháčích. Já byla vytočená jako nikdy, mi sakra nemůže pomoc ani v tomhle ]-( kdybych byla těhotná, tak už bych porodila hned v prvním týdnu ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Radůstko,nevím,ale asi mi odchází i plodovka.Je to čiré a intimka to nebere a měla jsem tam i trošku krve.To se mi nestalo celé těhu.
Odpovědět
kozi, vem manžela a jeďte do nemocnice, nevadí, když tam budete brzy, stejně s tebou budou sepisovat paíry, to zabere plno času a pak půjdeš do hekárny. Ale jak odtéká voda, musíte jet, takže na nic nečekej a vem si tašku a alou do porodnice.
Odpovědět
Profilova fotka
Ju a ty bolesti mám už od rána,od návštěvy doktora,jen teď začly častěji. Radůstko,ještě jsem si dala vložku a uvidím.
Odpovědět
veru, ale pokud ti teče voda, tak opravdu neotálej, ta odtéká jen před porodem. Teda holka, mě bolí břicho s tebou. Ta bolest je poslíčkům podobná, ale jsou čím dál silnější, až pak musíš chodit v předklonu.A neodeznívají tak rychle, jako poslíčci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi opravdu by jsi neměla na nic čekat, jestliže ti odteče voda tak tam už budeš muset zůstat i kdyby si hned nerodila
Odpovědět
haló, Veru, jak ti je? Už pojedete?
Odpovědět
Profilova fotka
Á tak kozi už je na cestě :-D
Odpovědět
veru, jestli máš problémy s nízkým tlakem, doporučuju přibalit teplé ponožky na nožky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě dneska taky tak bolí břicho, věřím tomu že to do rána dostanu :-(
Odpovědět
am, zkoušela jsi ten Sarapis? Nebo potom je na plodnost prý výborné zelí, tak co třeba zítra k obědu udělat knedlo zelo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene nezkoušela a zelí jsme měli v týdnu, ale pytlíček zelí bych si zítra koupit mohla a chrupkat při televizi :-N
Odpovědět
no vidíš, ale snad ti to vyšlo, třeba je to jen planý poplach ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pobolívá už my takhle 2 dny, ale dneska asi nejvíc. No kéž by to nic nebylo, ale nevím nevím. Když já to mám jednou tak a podruhé tak, takže ani pořádný přehled kdy bych to měla dostat nemám.
Odpovědět
tak to ti opravdu nezbývá nic jiného, než čekat. Ale jestli ty se taky na to moc nesoustředíš, aby se ti neudělal ještě nějaký psychický blok a pak to nešlo. No víš jak to je, čím víc člověk chce, tím míň to jde. Názorný příklad u mých dětí x-)
Odpovědět
a já naopak zítra vyrážím do lékárny pro antikoncepci, ikdyž v poslední době mě Milan tak štve, že je nejlepší antikoncepcí on sám :-| , ale přesto, chtěla bych zkusit ten antikoncepční krém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru se už nějak neozývá, že by ticho před bouří? Soustředím se asi až moc a ikdyž si to snažím nepřipouštět, tak mě to uvnitř stále nutí na to myslet
Odpovědět
Snad už jela, bratránek vezl ženu do porodnice taky po odtoku plodové vody a malá byla do čtyř hodin venku a to byl její první porod. To je těžké, ono si to možná chce říct, až to přijde, tak to přijde, přestat počítat plodné dny a přestat kupovat testy, dát tomu volný průběh a začít se zabývat třeba něčím jiným.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak testy ty já už jsem si zakázala kupovat, snažím se na mimi nemyslet, no snad to půjde, když to šlo 3x (vlastně 4x) tak proč by to nešlo ted
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?