Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
někdy si říkám, že peklo není po životě, ale tady. Co se na tomto světě děje je fakt na blázinec.A jestli je nějaká reinkarnace, tak doufám, že se už znova na tento svět nenarodím.
Odpovědět
Profilova fotka
No a jsme zase u toho!Divíte se pak,že se Terce ještěrce nechce ven?
Odpovědět
jenže na Terezku čeká skvělá máma a táta ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže to ona zatím nemůže vědět :-D
Odpovědět
to je fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy kozi ta terezka bude ale fintilka :-D :-D :-D si dává načas. Mě se Nikolka taky narodila přesně 10 dní po termínu
Odpovědět
Profilova fotka
Am:to jo,dává si pěkně na čas..
Odpovědět
já měla Pat přesně za 14 dní po... tak jste to slyšely, jo? Pokd miminko zabyla, hrozí ji až 8 let. Co to je? Jo kdyby jste okrádaly stát o daně, tak vám napaří nejméně dvakrát tolik... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,tady jsou ty zákony postavené na hlavu.Si vem jen toho vraha,co zabil a rozčtvrtil svou družku a dostal JEN 14 LET!Co to je?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Někdy se nestčím divit co to máme za zákony. Jsem zvědavá, jestli schválí ten že se nesmí tělesně trestat děti. Myslím si že jedna na zadek je lepší než 1000slov. No bude to zajímavý. Jinak MS zatím nikde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Am:ju,to už nám pak děti na*erou na hlavu.Omlouvám se za ten výraz,ale i to malinké dítě musíš kolikrát plesknout po ručičce,aby vědělo,že něco nesmí.
Odpovědět
přesně holky, souhlasím s vámi, děti zkouší, co si můžou dovolit... kozi, k té garáži. Dojdete si na místní stavební úřad, kde vyplníte formulář o žádosti a vše ti prý řeknou na úřadě, protože každý úředník chce něco jiného a záleží co přes váš pozemek vede. Určitě budete muset mít svolení od sousedů.. am, kdy zkusíš testík ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky kozi, koukám ještě 2v1 :-N Peto, uvidím jestli do zítřka nedorazí v pondělí koupím testík ;-)
Odpovědět
Verunko, tak co? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já nevím,ale už je to asi tady.
Odpovědět
Profilova fotka
Veruuuuu: tak držíme pěsti, ať tě Terezka moc nezlobí a máš to brzy za sebou a v náručí ten krásný uzlíček!!! x-)
Odpovědět
verunko, budu na vás obě moc myslet, hlavně v klidu, ničeho se neboj ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verun taky držím palečky a netrpělivě čekám na zprávičku ;-) :-)
Odpovědět
am, dnes nepůjdeš snad spát, budu taky čekat na zprávu od tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radost to víš že ne a nebo kdyby to snad bylo někdy pozdě v noci tak se ozvu hnedka co nejdříve ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to znamená že ale nepůjdeme spát žádná, aby jste se to co nejdříve dozvěděly :-D
Odpovědět
Tý jo Veru, že by!!!Tak hodně zdaru, myslíme na Tebe! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebojte holky,klidně to může trvat celou noc.Terďa si chudák počkala na super okamžik.Pohádala jsem se s tatou,dostala záchvat a vše se spustilo.Tata se sebral a šel chlastat do hospody.Kretén!Mamča tady teď sedí a pláče.Opravdu budu mít nádherné vzpomínky na porod.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru zlatí neplakej, my jsme s tebou a držíme pěstičky, je mi to moc líto, ale ty jsi silná a ukážeš tatkovi že jsi šikulka a že to zvládneš i bez něj. On o ničem neví?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky x-) tak jsem tady právě včas že? :-N Veru moc držím palečky,aby vše dopadlo na 1 ;-)
Odpovědět
Veru, je to hnusné, ale třeba ti to pomohlo a taťka doleze, neboj se ;-). Na to vůbec nemysli teď, teď je důležitá Terezka a ty, ju? Ahoj Vladu, jak Tobě se daří?
Odpovědět
kozi, ať maminka nepláče, vždyť z ní za chvilku uděláš šťastnou babičku. Taky ti dokrot řekl, že máš vyrazit do porodnice, až budeš mít kontrakce po pěti minutách?
Odpovědět
Profilova fotka
jak se mi daří?myslím,že pořád stejně :-) a co vám???
Odpovědět
Profilova fotka
Ne,chlastá!Ale mám strach o mamču.Fakt mě vytočil.Kdyby mě Jarda nedržel,tak mu vlepím pěstí.Furt dělá peklo a ryje a dneska mi už nervy přetekly.Naši fenu,totiž překryl náš pes-její syn a tak budem muset dát injekci.Celý den se s námi nebavil(samozřejmě za to můžou všichni,jen on ne).Večer jsem uvařila kafe,on si sedl a začal po nás řvát,poučovat,obviňovat a já jsem to nedala a seřvala ho.
Odpovědět
Kozi, no jo, pán tvorstva, kašli na to..nemůžete jednoho z nich vykastrovat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?