Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
am, už tam jsou hlasy...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,holky!Zítra už sem asi jen nakouknu a to ještě možná,držte mi pěstičky...
Odpovědět
kozi, budu na tebe moc myslet a hlavně se ničeho neboj, ta vyvolávačka nebolí, je to jen trošku nepříjemný. Mě potom začaly bolesti téměř hned a hned po pěti minutách, tak aby tě to třeba nepřekvapilo. Drž se holka ;-) a až ti bude nejhůř, tak nejlepší je se pověsit mažovy na krk a chodit, když sedíš, je to horší.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko,děkuji.Možná tak alespoň půjde vše rychleji a nebudu se tak dlouho trápit.Mohli by mi udělat UTZ,můj doktor ho dělal naposledy 27.12.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru: tak moc držím pěsti, ať to máš za sebou a vedle sebe krááásnou Terezku! x-)
Odpovědět
mě už ho kozi nedělali, tak nevím, zda ti ho udělají. A hlavně ti přeju příjemné sestry a lékaře.Ty jo, za chvilku budeš mamka, to je supér, ne? :-)
Odpovědět
ahojky :-) no tak to jsou mi věci. Teda Peti, s manžílkem si teda užiješ. Abych pravdu řekla, tak u nás je to to samý a popravdě už jsem vzdala něco říkat... jako ale když mě to naštve maximálně, tak začnu nanovo, ale stejně to je zbytečný. My sice nemáme děcka, ale jestli to bude i takhle potom, tak to se asi teprve začne roztáčet :-D Kozi, držíme pěstíky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji,holky! Ju,budu mamča-je to nepředstavitelné! :-D Vůbec si to nedovedu představit,že mi po té době zmizne bříško a já do náruče dostanu ten malinkatý uzlíček lásky,který ve mně 9.měsíců rostl a já za něj budu mít zodpovědnost...
Odpovědět
kozi, je to nádhera, těš se. Mě začal opravdový život až co se mi narodily děti. Tak nějak dostane úplně jiný smysl a mnohem důležitější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,těším se,strašně!Nějak je mi úplně jedno,jaká bolest mě čeká.Těším se na to maličké.
Odpovědět
kozi, nečeká tě nic, co by se nedalo vydržet, neboj ;-) kdyby to tak bylo, všechny jsme skončily u jednoho dítěte...
Odpovědět
Stejně! ta příroda to ale umí zařídit co :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kozi, tak zitra se na tebe tesim. Holky, nebojte se, ja se o ni postaram :-) Hodne doktory i sestricky tady mame, bude v dobrych rukou ! Urcite to zvladnes Kozi, nemusis se niceho bat ! Tak zitra papa. Jinak vas vsec¨hny moc, moc, zdravim. A se svolenim Verunky, budu podavat informace o budouci mamince :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Lin - to my se o Verunku nebojíme, páč víme, že bude s tebou! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,taky už se na tebe těším.Jen doufám,že doktor nezmění názor a opravdu mě k vám pošle.Už jsem na to připravená :-) Určitě budu ráda,když budeš holky informovat.Ráno jdu k doktorovi a pak Ti písnu SMS,ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:a co byteček?Už to máte všo hotovo?
Odpovědět
Kozi, budu na vás obě moc myslet ;-)
Odpovědět
ahojky :-) Verča to zvládne na jedničku, to je jasný. ;-) Myslím, že až se lin nebo Am ozve, všem nám spadne obrovskej balvan :-D
Odpovědět
Tak jsem napjatá jak struna na kytaře =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak nic.Zas změnil názor a nechal mě doma s tím,že když neporodím do soboty,tak mám přijít na monitor a když ani do pondělí ne,tak pak teprve hospitalizace.Mě to čekání zničí!!!
Odpovědět
Pánejo, to je fakt blbý Veru, už bys to měla raděj za sebou co? No jo no, nemůžeme Terezce upírat tak náramnej pelíšek :-D
Odpovědět
ahojte, kozi, tak jedině aby jste Terezce pomohli sami. To mi lékaři doporučovali taky, když jsem přenášela. Bohužel to ještě Milík dělal manažera, takže byl furt na cestách a dorazil až na tu vyvolávačku ;-) ale s Matýskem už to vyšlo... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už bych to chtěla mít za sebou.Jarek pomáhal,ale nepomohlo to :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé Veru - tak to mě mrzí, že zas musíš čekat...ale třeba si to Terezka do pondělka rozmyslí a vyleze na svět sama! ;-)
Odpovědět
tak to už ti nezbývá nic jiného, než se obrnět trpělivostí. Na druhou stranu máš pořád šanci, že porod začne přirozeně.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak,přirozeně.Je fakt,že mě v noci 2x vzbudila bolest v kříži a bolí to teď furt,tak uvidím.Doktor mě schválně "prošprtnul" a pohýbal s břichem,tak jsem zvědavá,jestli se to rozjede samo.
Odpovědět
nějako to dopadne kozi, hlavně, aby jste byly obě v pořádku, ne? Porod už je taková závěrečná tečka za celým tím dlouhým těhotenstvím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,Peti,zatím se má u mě mimi podle monitoru dobře. Jdu zalehnout,moc jsem toho nenaspala.
Odpovědět
tak vidíš, běž si hajnout, dopadne to všechno dobře ;-) :-)
Odpovědět
teda to mám radost, dozvěděla jsem se, že do 150 m čtverečních zastavěné plochy nemusí být stavební polovení, stančí ohlášení ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?