Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Musím pomalu končit, za chvíli mi začínaj vycházky, tak musím připravit holky a jdeme do města nakoupit
Odpovědět
Dedy, super, ale teď už mám dojezděno. Jezdí manžel 8-) Já už jen koukám a trénuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Am:se máš.Já už mám mateřskou,tak už konečně nemusím řešit vycházky a furt sedím doma na zadku.Už mě to neba.Už aby byla malá na světě.Vezmu kočár a budu trajdat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,a co u Tebe nového,kromě mimuška(mocinky Ti ho přeji a určitě tam ten malý prďolka už roste :-) )? Kdy jdeš k lékaři?
Odpovědět
Profilova fotka
heli: no jo, to je fakt! ty už raději šetři! ;-) kozi: ty už to máš taky za pár co! ;-)
Odpovědět
Mlááásk ženy moje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Terezko - tebe jsem neviděla ani nepamatuju, když nenahlédnu na koňa, tak ani nevím, jak se máš! :-D
Odpovědět
Já vím no, ale ani na koníkovi zas tak často nejsem, odpočívám. Zrovna dneska mi zas není dobře, zítra jdu na kontrolu k obvoďákovi, snad nás ještě nechá doma. A jak vy ženy? Chválila jsem ti fotečku Peti.
Odpovědět
Profilova fotka
špatně je ti?? :-( to mě mrzí...tak snad tě mudr nechá doma... díky Rez za pochvalu ;-) jinak já se mám fajně, nestěžuju si! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,ju,za pár...Malá je už nedočkavá.Furt vrtí prdelkou a jen čeká na okamžik,kdy vystartuje :-D
Odpovědět
Tak kde je ta Veru s Heli, když mě sem stáhli :-D Peti jo, špatně mi bývá teď hlavně v noci. Jinak se to dá, ale do práce se mi fakt nechce :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: už se brzy dočkáš... ;-) rez: a gynekoložka tě doma nechat neche? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teri,to víš,musím šmejdit mezi tím na koňovi,abych vás tady vyšprtla,ať víme,že jste v pořádku. ;-) Tak Tě zlobí,bobiš malý? Kdy jdeš na další kontrolu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ter ahojky :-) Holky už pomalu frčíme, doufám že tu nikdo bude až se vrátím. Musím jít pryč zrovna když to tu ožívá :-(
Odpovědět
Peti, ne, tak řekla, že to tak bývá, když mi je zle, jenže já se občas nemůžu ani hnout, nevím, kdy to příjde, někdy to příjde ráno, někdy v noci, někdy vůbec... No jo Verunko, máš to za pár, uvidíš že se narodí 27. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Am:tak to bývá zákon schválnosti.Já tady nejvíc šmejdím v noci a to tu býváš občas jen Ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
žádný takový - narodí se 26.!!!! ;-) :-D am: budeme tu - neboj! ;-) rez: tak to je teda pěkné blbé - všude slyším, jak to dr. napíše komukoliv a tobě řekla toto... :-S
Odpovědět
Am, ahoj a aohj zas :-D Veru, jdu až 21.2. Někdy o něm nevím, ale někdy mi fakt dává zabrat, asi když roste nebo se hýbe nebo já nevím. Pomalu už ani nic nejím, ale když mám chuť a hlad, tak se najím a pak je mi blivno :-D. Je to kolotoč. Dneska mi přišel župánek, co jsem si objednala v mimibazaru, je nádhernej x-). Veru, nebojíš se porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
A úž je to tady zas,tož holky,nehádejte se ;-) Ona je to potvůrka mazaná a nejspíš nás přeběhne všechny a narodí se buď o dost dříve(zatím to tak vypadá) nebo 29.2. :-D
Odpovědět
Kozi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: my se nehádáme, že ne Terez.... :-D :-D
Odpovědět
My a hádat se nee? Terinka se stejně narodí, kdy se jí zachce a holky chodí dřív, takže si myslím, že 18týho už bude tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bojím,Teri,ale nějak ven jít musí :-) Snažím se na to nemyslet,snad to nebude tak strašné...Na kontrolu se už těšíš,co? Hlavně na UTZ ;-) Ale zve Tě po pěkně dlouhé době.Já jsem chodila od začátku co 3 týdny. Ta naše Heli zase zdeřila!
Odpovědět
Profilova fotka
No,uvidíme.Nechám se překvapit.Raději bych ale rodila dřív,než přenášela.
Odpovědět
No, taky se mi to zdálo právě hodně, ten měsíc...proto jsem chtěla jít i k jinému dr., ale zatím to vydržím, uvidím co zítra obvoďák, jestli mě ještě nechá doma, jinak asi pádím na gyndu, ale k jinému, protože do práce se mi fakt nechce. Neboj, já se utěšuju tím, že je porod pár hodin a že to prostě nějak přejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ju a navíc je Ti pak odměnou to malé klubíčko štěstí,co držíš v náruči :-) To se Ti ani nedivím.Mně se taky nechtělo a jestli Ti bývá špatně,máš lepší doma zůstat. Musím končit.Jdu vařit obídek a žehlit oblečky.Zatím papa!
Odpovědět
Jsem zpět:o) Se mi nešlo přihlásit. Kozi: k dr. jdu až 11.2.
Odpovědět
Profilova fotka
Heli:tak to jsou nervičky,co?Ale uvidíš,že tam ten mimísek bude a už ho třeba i uvidíš na UTZ :-)
Odpovědět
zdravím :-) holky, jestli budete pít od toho 37. týdne čaje z maliníku a jahodníku, tak porod půjde jako po másle, na to můžete vzít jed, je to osvědčené ;-) jinak bezbolestný porod asi neexistuje, takže to budete muset zvládnout, ale stojí to za to. kozi, já malou přenášela 14 dní a porod byl hladký, malý se narodil dřív a šlo to pěkně ztuha, takže je úplně jedno, jestli to je dřív nebo dýl ;-)
Odpovědět
Kozi: ani mi nemluv, vlastně na prohlídku budu čekat celkem 3 týdny. Ode dneška za 14 dní. No UTZ snad bude - sestřička mi řekla, ať přijdu až toho 11., abych nemusela chodit 2x - zvlášť krev a zvlášť UTZ. Já doufám, že tam Ňuňa bude a bude zdravá. A když poslední MS byla 13.12., tak tam snad už musí být něco vidět :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?