Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak ještě aby do toho spadla ded,vladu a lin a můžem založit 7.7.2007-mamušky :-D Já jsem zrovna doskládala věcičky do komody a zjistila,že budem muset dotáhnout ještě jednu skříňku,protože jak ještě dožehlím tu kupu věciček,nevlezly by se mi tam...
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: tak na mě si ještě asi dlooouuuuho počkáte... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,Patynka je šikulka a to období přejde...Puberta je pak daleko horší,to máš teď trénink.O Am už ani nemluví,to už jsem smekla dávno,to už je naše profimamča -viď AM? Heli:tak to máš pravdu,mimi je ta největší radost a to ostatní příjde potom a neuteče to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded: to je pro ty,co nechtějí ;-) Aby ses pak nedivila,až si tady pak přečteme,že se do nového domečku stěhujete už jako manželé s miminkem na cestě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: myslíš jo...no tak uvidíme...možné je všechno.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi mě všichni od nás říkají, že mi daj metál Zasloužilá matka
Odpovědět
Rezet: to bude asi nějaký znamení :-D Jojo, holky moje, ale já na Silvestra dostala 4 injekce a antibiotika, takže mimís asi bude odolný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Heli:by ses divila,co ti malí bojovníci vydrží :-D Am:tak to sedí.A teď o to víc.Moc vám přeji,ať vám vyjde ten chlapeček :-) ded:no,nebylo by to pěkné? ;-) Holky,jdu žehlit,zatím se tu mějte.PAPÁ!
Odpovědět
heli, to jsme na tom s tím Silvestrem úplně stejně, jenže já to mám o rok nazpět x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo je tu někdo? Kde jste kdo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Am:před hoďkou jsem konečně dožehlila(žehlila jsem 7 hodin a už bych to nechtěla zažít) a teď jsem vše doukládala do komody a mám toho plné zuby.Dopiju čajík,hodím spršku a jdu do hajan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi tak to ti nezávidím. Jen si pořádně odpočni já taky pracuji na přání pro manžílka k Valentýnovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Am,vidíš to,Valentýn mi v tom shonu úplně vypadl z hlavy.Je toho teď hodně...
Odpovědět
Kozi: potěšila jsi mě tím "co ti malí bojovníci vydrží" - sem ještě tak vozila dřevo a skákala s koníkem přes překážky... :-D bude to ale odolná Vaneska :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heli: juuu, nový účes ... kočká!!! x-)
Odpovědět
A jééé, Heli má novou fotku, vy jste kočky ženy :-D
Odpovědět
ahojte ženy, taky tam máte tak škaredé počasí? :-( já musím na Valentýna vymyslet nějakou dobrou véču :-p , nemáte nějaký tip? Holky, rozumíte trochu těm rodičovským příspěvkům, potřebovala bych radu...
Odpovědět
Peti, tip teda nemám, já koupím čokoládu :-D nebo ho na véču pozvu :-N. Peti, já nerozumím vůbec ničemu, nevím ani jestli si můžu vybrat tu tříletou mateřskou, prý jenom, když jsem vydělávala 16 tisíc, jsem z toho paf.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky! co se týče rod. příspěvků ... tak se to zatím ani nesnažím chápat... :-N ale je to opruz, to vám nezávidím - mám takový pocit, že nejhorší bude ten první rok, než každý zjistít, co a ja...ale aby to pak zase nezměnili...
Odpovědět
Terez, tak to vím, pokud jsi měla výdělek 16.tis.čistého, můžeš si zvolit rychlejší rodičovskou, což jsou dva roky a pobíráš něco přes 11.tis. Pokud ne, můžeš si vybrat buď tříletý rodičák, to je po celou dobu 7600,- nebo čtyřletý a tam je to myslím dva roky 7600,- a další dva roky 3800,-
Odpovědět
Peti, tak to je dobrý, já chci tu tříletou. Ale co se táče těch přídavků, tak říkali, že jen málo lidí na ně dosahuje. Musíte mít /teď nevím, jestli nekecám/ nějak 1,6 % životního mimina či jak, prostě to hodně snížili.
Odpovědět
jo na přídavky nárok nemáme, manžel je podnikatel a navíc už je to i velký kulový. Mě ale daly automaticky 4 letý rodičák, protože jsem neměla nárok při Matýskovi na PPM. Vím, že když zažádá manžel, dají mu ty 3 roky za 7600,-, ale nevím, jestli může zažádat i ten můj, když podniká. Ve dvou letech mi Matese do žádné školky nevezmou a 3800,- na mě a obě děti je tedy příliš málo :-.
Odpovědět
už jsem založila i diskuzi na Koníkovi, tak snad mi někdo poradí.Ty úředníci jsou ale lumpové, oni neřeknou, že v takovém případě může zažádat o dávky otec, aby maminka o ty peníze nepřišla.
Odpovědět
holky, tak jsem zjistila, že když zažádá o rodičák otec, mají ještě víc peněz, než když má rodičák matka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, tak jsem dneska byla na kontrole a mám jít 4 na další kontrolu. Vypadáto to že mám Kartální tunely nebo jak se to píše. Asi budu muset na ortopedii, bohužel tam náš doktor nebyl a byl jinaj na záskoku, tak musím čekat do toho 4 a pak se uvidí
Odpovědět
Peti, žádat otec může, ale vysvětli mi, proč bys němala mít nárok na jinou, než čtyřletou mateřskou? Ahoj Pavli. Karpální tunely? Máš něco s prstama?
Odpovědět
jé am, to měla nedávno moje teta :-x Terez, protože jsem v druhém těhotenství neměla nárok na PPM. Ale pokud budete mít možnost hlídání, určitě je nejvýhodnější, když má rodičák otec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas . Ja ted nemam vubec moznost byt na internetu. porad valcime doma s rekonstrukci a je toho hodne. Delaji nam vscehno novve, plyn, vodu ... elektrinu, takze ted bydlime iu rodicu, protoze nam nic doma nefunguje. A i ten pocitac mi presta fungovat . Teda fakt stesti :-( Ale az to bude vsechno hotove , tak slibuji pravidelnou ucast. Tak vam vsecm preju at se vam vede dobre, hlavne maminkam :-) A vam ostatnim taky !! A jinak holky, mate pekne nove fotecky !! Asi pak taky budu muset udelat zmenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko mám něco se zápěstím, pořád mi to bolí. Aojky Lin
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Am, jak se vede snazeni o mimi , pokud porad pokracuje. U nas se zatim nedari. Tak uvidime za jak dlouho se to povede. Holky jak to je nevite nektera?? Mam smlouvu na dobu urcitou jeste na tento rok, do konce roku. Kdybych treba otehotnela a nahlasila to v praci , je jasnme , ze mi smlouvu neprodlouzi. Ale jak se to pak dela, kdo vypaci penize , nebo jsem v nejake ochranne lhute kdybych byla a nemocenske, nebo jdu na pracak, nebo jak to je ??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?