Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Am - díky! ;-)
Odpovědět
ahojte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-)
Odpovědět
tak co je nového za tu dlouhou dobu, co jsem tu nevyla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo je tu ještě někdo?
Odpovědět
jé :-. nebyla.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky,holky,jak se daří? radůstko:zajímavý překlep :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kozi :-) Jsem si právě na netu počítala kolik by nám měli vracet když budeme podávat společné zdanění manželů a ono mi to vypočetlo částku, která mi vyrazila dech :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Am:tak to Ti docela závidím,protože od příštího roku už to nemá být,takže svým těhotenstvím příjdu o spoustu výhod...Poplatky u lékařů,poplatky v porodce,snížené porodné,s přídavkama to taky vypadá bledě a do toho zrušení společného zdanění...
Odpovědět
Profilova fotka
Je to hrůza, právě proto chyci to zdanění udělat at z toho ještě něco máme. Počítala jsem to na té netové kalkulačce a vyšlo my že by nám měli vracet 22 200Kč, to by byla paráda
Odpovědět
ahojda kozi, jak se cítíš, už to máš za pár ;-) no jo, veškeré výhody seberou, ale ostatní ceny jen porostou a pak jak se to máme dobře....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Am:tak to je krásné!To máte alespoň na nový start s miminkem ;-) Radůstko,dá se to.Večery jsou ale nejhorší...Do rána(tak do jedné)mě zlobí.Teď zase půjdu na kontrolu,tak uvidíme.Někdy jsem ráda,že je malá v bříšku,jindy už se těším,až bude u mě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Kozi nevím nevím, když jsem to počítala někde jinde, tak mi to vyšlo na 5700Kč a jinde na 44 200Kč, tak nevím. Nechápu proč to všude vychází jinak a přitom zadávám stejné částky :-|
Odpovědět
kozi, věř, že až bude malá na světě, bude to zlobení horší ;-) am, něco mi uniklo? Že by mimi bylo na cestě :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Am:tak to Ti fakt neporadím.Mám sice na ten výpočet papíry,ale má je půjčené kámoška s mýma ostatníma věcma z účta,jinak bych Ti to zkusila počítat.Napíšu ji,ať mi to co nejdříve vrátí,ale i tak to budu mít až příští víkend.Jinak zkus počítadlo na www.mesec.cz(doufám,že to je dobře),mělo by to tam být přesné.
Odpovědět
Profilova fotka
Radost:já vím,ale poslední 4 dny jsou už chvílemi neúnosné.Už skoro nespím-malá začla hrozně řádit a se zády už nemůžu vydržet.Nemít doma balon,tak to nedávám.Teď už si ho beru i do ložnice a když nemůžu vydržet,sednu si na něj.
Odpovědět
já tě chápu, já se v druhém těhotenství před porodem nemohla v noci ani otočit. Hrozně mě bolely kyčle, když jsem se hnula, tak mi v nich pěkně zalupalo.Vyloženě jsem se těšila na porod. Taky jsem s Matýskem hrozně moc nabrala, ale jen do břicha, ale zátěž to byla pořádná. Brzy to budeš mít za sebou, ale záda mě nejvíc bolela po porodu, měla jsem ochablé břišní svalstvo a záda to pěkně odnesly, takže to chce po porodu co nejdřív začít cvičit. Nevíte něco o Terezce, jak dopadla na ultrazvuku? Měla tam nějaké nejasnosti se srdíčkem miminka...
Odpovědět
Profilova fotka
Radost:ju,Terezce to dopadlo dobře.UTZ má na koníkovi v albíčku.Už jsem ji zdrbla,že mi ani nenapsala,jak dopadla.Musela jsem nakouknout do jejího albíčka,abych to zjistila.
Odpovědět
tak to jsem ráda, že je vše o.k. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Peto, něco ti uniklo, manžílek se rozhodl, že přeci jen jedno ještě chce, ale prý to musí být kluk :-D
Odpovědět
tak držím palečky am, jak dlouho jsi těhotná?A zároveň mooc gratuluju, mám z vás radost holky moje, jen se hezky množte ;-) :-) to já se dnes dozvěděla, že budu pobírat rodičovskou 7600 jen do Matýskových dvou let. Protože jsem šla z rodičovské na rodičovskou, tak mi to takhle krouhnou a pak budu na obě děti dostávat jen 3500! To jsem pěkně nasr...daně platíme jedny z nejvyšších a ještě se na dětech takto šetří.
Odpovědět
Berušky moje x-) Á...Peťka má novou fotku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstlo, těhotná ještě nee, zatím se jen snažíme :-D Terezko ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky!!! japak se máme?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ded my se máme taksi jaksi celkem fajn, ikdyž netvrdím že by nemohlo být líp :-)
Odpovědět
am, tak to brzy určo přijde ;-) a máte nějak spočítané, kdy je větší šance splodit synka? ahoj ded, celkem to jde, děti byly nachřapaný, ale už to vypadá, že to bude dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo spočítané to máme, vyšlo nám to na 23 tak jsme to zkusili, tak uvidíme. Pro jistotu jsme to zkoušeli i dříve :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje,mně je tak blbě!Vůbec nemůžu chodit,nějak mi to chytlo záda a to celou pravou stranu,včetně kyčle...Na koňovi jsem doplnila albíčko,tak kdybyste chtěly,nakoukněte. Ded:jsi fakt kočka!Na mobilu mi to nezvětší,tak jsem na fotečku koukla u známých na PC až teď.
Odpovědět
Profilova fotka
Bobíšku vydrž, ještě chvilku a už to budeš mít za sebou. Na koníka určo kouknu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?