Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky!Tady to umírá... Peti,co baráček? Peťko,co Matýsej a Paty? Am,jak je,těhulko naše?Už je lépe? Lin,Teri,Peti,co miminka?
Odpovědět
Ahojda Veru, u nás dobrý, Mates dorůstá Patynku, už mu chybí jen pár centimetrů.. Teď řeším, jak Matesovi čistit zoubky, hrozně se tomu brání, tak si s tím nevím rady.. A co vy, co malá, jak vlastně reagovala na rozvícený stromeček? Pravda, jde to tu pěkně z kopce...
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Peťko! :-D Téda, Mates jede ;-) Já Terince čistím zoubky hned od té doby, co má ty první 2 a jí se to líbí, tak jí to snad vydrží. Stromeček jsme měli jen dole u našich - ona je hrozný ďáblík a asi by se nedožil ani vánočního večera :-N Líbily se jí hlavně baňky, ale jinak ji moc nezajímal - nejlepší byly pro ni krabice pod stromečkem - vůbec by jí asi nevydilo, kdyby byly prázdné :-D Už toho dost umí, ale chodit se jí zatím nechce - klidně stojí bez držení, ale místo kroku si klidně klekne, popojde a zase se postaví :-D Má recht - není kam spěchat... Jinak už ukazuje na panence očičko, dává jí pusinky, čůrá a kadí už převážně do nočníku, umí mama, tata, děda, babi, hau nebo haf (jak se jí to zrovna povede) a hlavně u ní vede HAM!Je to strašný jedlík - za chvíli sní i nás a přitom vůbec nepřibírá a neroste - prostě to vyběhá....
Odpovědět
Veru, to samé je u nás. Mates by furt jedl a pořád je to taková tříska, asi mu to jde spíš do výšky, nevím. Pediatr říkal, že obě děti jsou hrozně drobné, ale co já s tím nadělám, celý den skáčou, tak víc energie vydají, než přijmou. Ten čas letí, tak vám ta vaše malá už takhle mluví. Začíná to být sranda, ne? A kojíš ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,doktorka je z Terky nadšená a říkala,že je zdravé akční dítě a stačí,aby měla v roce 8kg.Kojím už jen 2x-kolem 5-6.hod. a pak v 7.Terka se takto sama odstavila.
Odpovědět
Tak jak se daří matky? ;-) My děláme pokroky, je s ním čím dál větší sranda, ale je to mamináč :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Tak u nas je to naopak My jsme pekni tloustici :-) Uz mame 5kg :-) No jo, umela vyziva je umela vyziva :-) Ta se nekde projevi . Ale jinak je to super. Mala bude mit 8 tydnu a je skvela . Uz se zacina smat a my z toho mame strasnou radost a porad bychom na ni jen koukali jak se smeje . Jinak porad chodime na rehabilitace s rucickou, ale zatim se to zlepsilo jen o milimetry. Tak snad se to pohne vice. Terez : No jo , nepusti se maminy sukne :-) Ale to ho casem prejde , i kdyz kluci jsou vice fixovani na maminky Ta nase je zase cela posmolena z tatinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, koukám pravidelně do albíčka. To snad ani není možné, jak ten čas letí... Tady je ta naše čertice: http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
ahoj, mohu potvrdit, kluci jsou hrozný mamánci, ten můj mi pořád visí za nohavici x-)
Odpovědět
čoveče Veru, malá mi začíná připomínat tebe ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, že by? :-D Ale pssst před Jarkem - ten se jen čepýří, že je po něm ;-) :-D Takhle jsem si dnes připomněla dětství - ovšem jen duševně - tělesně se teď cítím na důchod :-N http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Veru neboj, já to teda Jarkovi nepovím :-D Vladu ahoj, jak se máš, co je u tebe nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,tak ju ;-):-D Čauky Vladuš!
Odpovědět
ahojte ženské, tak jak se vám daří, co děti, zlobí? U nás je to čím dál horší, jak je Mates větší a můžou s Pat zlobit, tak se musím maximálně brnit trpělivostí. Navádí ho ke všem možným špatnostem a on ji jako opička opakuje, je to fakt děs 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peti . Nase je super. nezlobi vubec , jen place kdyz ma hlad nebo je pocurana , jinak vubec. Anebo kdyz ji trapi prdiky. ale jinak je zlata . Spinka celou noc . Chodime spat kolem pulnoci a v sest se budime a pak jeste do desiti . Chodime porad cvicit na rehabky, a vyada to ze se to pomalicku po milimetrech lepsi . Tak mam radost . a co ty Peti ?? Jak se vede tobe ??
Odpovědět
ahoj lin, tak je to dobrá zpráva, že je maličká na tom s ručičkou lépe. Já se mám celkem fajn, děti zlobí, takže sousedka pod námi z nás musí mít hrozně velkou radost.. Jinak nás tento nebo příští měsíc čeká očkování, u obou dětí, takže jsem zvědavá, jestli pediatrovi nezboří ordinaci.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!!! radost: téda, takoví čertíci z nich rostou, jo?! :-D lin: tak to je dobře, že ručička se lepší! x-) a to máš gábinku teda fakt zlatou! Max přes den moc nechce spát, takže bývá odpoledne už hodně protivný...ale v noci spinká i 7 hod. v kuse! Jen teda dnes usínal až ve 2 hod. ráno... ]-( ;-)
Odpovědět
ahoj ded, to máš dobrý s tím spaním, alespoň si trošku odpočneš ;-) dětičky jsou raraši, už jen vzpomínám, jak byl Matýsek hodné miminko. Paty byla vždycky trošku žiější a zlbivější, už od narození..vážně se moc těším, až půjde do školky a začne chodit na nějaký ten kroužek :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky! Vidím, že se tady zase něco pohnulo :-D Tak my teď máme noci divoké - Terce už týden roste 6 zubů najednou - jeden se už prořezal (jednička nahoře), tak teď skřípe zoubkama. Druhá jednička se táhne za ní a pak všechny 4 dvojky :-(
Odpovědět
ahoj Veru, tak to vám holky vůbec nezávidím :-( není to dlouho, co Matýsek trpěl se zoubkama. Na druhou stranu, alespoň to bude mít Terezka brzy za sebou a nebudou se ji ty nepříjemnosti vléct delší dobu. Tak ať to má malá brzy za sebou a ty taky, je to hrozný, když chceš dítěti pomoct a nejde to ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,Peťko.Ona je v pohodě,hraje si a pak z ničeho nic začne plakat,plazit se po mně,nesmím ji položit,odejít...Naštěstí je dnes spousta léků.Dáváme Cal Gel,Homeopatika a když je nejhůř(což teď je) čípek Nurofen.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Kozi , tak zase si rikej ze to je lepsi nez po jednom zoubku , protoze pak to budes mit rychle a nejednou a za sebou . Ded : Tak to jsi na tom s Maxem stejne jako ja. Mala spinka taky jen v noci . vetsinou usina kolem pulnoci nebo o pul jedne . Ale pres den vubec . Takze porad se ji clovek musi venovat . ale alespn v tu noc se trochu vyspim. Treba dneska jsme byli u tcyhne na obed a rikala jsem ji ze jsem dneska nejak prespana . Tak se smala . Pry matka maleho ditete a je prespana :-) Kozi . Uz je lip ?? Musime sed omluvit . ale ted tento tyden to nepujde . Mam strasne moc litani s malou po doktorech . Ale ten dalsi nebo ty dalsi co budou klidne spachame nejakeho scuka , co ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Linduš,ju,můžeme ten další týden ;-) Dobré to není a výsledky jsou nijaké :-( Teď mě ještě známá postrašila,že to může být borelioza-ona ji má a má stejné problémy :-|
Odpovědět
Holky, byl někdo v POlsku pro kočárek?Já to tam vůbec neznám a potřebuju tam Casualplay sporťák..
Odpovědět
A jinak dneska nám asi začal rašit zub, protože měl pořád ručičky v pusince a slintal a taky proplakal celej večer a měl teplotku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,tak to neporadím.Já mám sice polský kočárek,ale kupovaný v ČR.Nevyjde tě to draho pro něj jet do PL?Vím,že je to blbé,ale co když ho budeš muset reklamovat?Na to třeba doplatila švagrová :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kozi . Tak to me mrzi s temi vysledky . Snad to bude dobre co nejdrive . Super na dalsi tyden se domluvime .tento toho je fakt silene hodne a ten dalsi neco vymyslime !! Super !! Rezet : Ja mam kocarek s Polska , ale vyjde tam tak vetsinou o 1000 nejvice mene . Takze myslim ze to date za cestu tam a zpatky . To se moc neoplati .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, ja fakt nemam stesti na ty doktory. No jak jsem dopadla u neurologa : Popisu :: Tak jsem na te neorologii . cekam tam hodinu a pul s malou v cekarne .Aby mi doktorka dve minuty dite zkontrolovala . Nic nerekla. jen male porad rikala pejsku ( nejaka divna asi ) A ptam se ji Jak to vypada a ona na to kazdy chloupek je zlepseni . Tak se ji ptam ze to vim taky ze kazdy kousek je zlepseni . Ale jak to vypada a ona na me vyhrkla ze co jako chci za dva mesice ze nemam cekat zazraky. Tak ji rikam, jak dlouho trva lecba . A ona na to dlouho a zavrela dvere asestra mi dala zpravu a nashledanou . No ja jsem uplne zase vytocena . A vis co mi napsala do zpravy . Dite spokojene jen v naruci mamy , pri svlekani se rozplace z afektu . no uplne blba. Mala vubec nebrecela jen jak s ni zacala kroutit. Ja jsem uplne na dne z toho chovani tech doktoru a z toho vseho litani
Odpovědět
Profilova fotka
První Terezčiné krůčky: http://www.youtube.com/watch?v=vz-FX_... Linduško, to mě mrzí. Ser na ni, je to kráva. To snad není ani možné :-( Jak někdo takový může dělat takovou práci ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?