Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rez: jako odkaz na albíčko?? - tady je http://www.modrykonik.cz/album/album.... jj, nástřih byl - páč u KP to moc ani jinak nejde... ;-) ale dobrý, skoro to ani nebolelo ;-)
Odpovědět
Si šikovná, že si rodila normálně, fakt, úžasná. Dalas malýmu už od začátku maximum ;-). Takže všecko v pohodě? Mělas epík nebo oxytocin nebo tak něco?A co taťka, jakej byl u porodu? A co říkalo okolí na jméno? ;-)
Odpovědět
Je nádhernej a vidím vás tam oba, na jedné fotce Jarda, na druhé úplně ty..je asi váš, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rez: epik jsem neměla, nechtěla jsem - jen mi ke konci porodu dali nějakou infuzku na zesílení kontrakcí - to bylo snad posledních 5 nebo 10 min., ale fakt nevím coto bylo! :-N jj, všecko v pohodě - hned po porodu jsem vyskočila z por. postele jak láááňka! :-D ;-) taťka byl u porodu, zvládal to v pohodě, jen byl chudák vystreslý z toho, že mi nemůže nijak pomoct! ;-) jméno se líbí většinou moc, jen moje kolegyně z práce - "stará škola" - tak té se to nelíbí, ale to je mi jedno! :-p :-D ;-)
Odpovědět
Dyť jo, je to váš syn a příjmení mí Jarkovo teda,ju? Jsi fakt šikulka a jak je doma?Zvládáš to?Co tchýňka?Je malý hodný? Mám z porodu pocity jako ty. Ale závidím ti, žes němal bolesti ani když si byla otevřena na 5 cm, to já už při třech doma hekala, ale nejhorší to jako bylo od těch 6ti výš, to jo :-D. A kojení v poho?Mě po 14ti dnech praskla bradavka, špatně sál a dělá to doteď, má horní ret uvnitř a nespravíš mu to, bo se pak naštve ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
jj, příjmení po Jarkovi! ;-) Doma docela v pohodě, malý zatím v noci krásně spinká, budí se mi tak po 4 hodinách - takže super, ale dnes celé dopolko nespal a furt chtěl být u prsu...už to byla otrava. Kojit kojím, ale přes klobouček - ale jde to v pohodě - není to pro mě teda nic příjemného, ale co bych pro prcka neudělala, že! 8-) Fakt jsem měla bolesti až tak od těch 6 cm a výš...jinak vůbec nic! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Ded . Je fajny. Takovy blondacek sladoucky :-) Je fakt fakny !! Teda Kp a rodit normalne na prvorodicku . jsi sikulka. Ale dobry porod. ja si na ten muj taky nemuzu ztezovat pro me to byla taky rychlovka , kdyz se to tak vezme. Me sice voda neodtekla, ale jela jsem s bolestma. ale do tech sedmi to taky slo . Vlastne to slo do te doby nez mi napichli ke konci infuzi . To bych nejradeji ozirala zdi . To uz jsem ani nezvladla prodychavat kontrakce . Ale na porod budu vzpominat v dobrem . hlavne na to ze tam byl Ondra se mnou . Jinak bych to nedala. Bl podpora.
Odpovědět
Čauko čauko, jak jdou přípravy na vánoce, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj no pomalu pomalu Terez :-) Ja jeste nemam snad zadne darky koupene , budu je letos kupovat asi az den pred vanocea to tak vypada. Neni na to vubec letos cas. S malou litame po doktorech . Porad mi po jidle zvraci a nebribira , spise naopak , hubne. Tak ji brali vcera odbery , dneska jeste moc nesu do nemocnice. Odpoledne sono briska. A pokud zase nepribere tak nas asi ceka hospitalizace . No uvidime dneska jak to bude vypadat .
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jinak se na vanoce tesime. Ondra je sice v praci , ale budou u me mi rodice a pak O. prijde o pul osme. Tak to letos budeme mit na dvakrat . Aspon muzu snist hodne salatu :-) A co vy holky?? uz mate vsechno pripravene ?? Nakoupene darky, napeceno , uklizeno ??
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak snad se Gábinka spraví a začne přibírat...my jdeme zítra do poradny, tak jsem zvědavá, kolik max přibral - ale řekla bych, že dost, páč je docela pěkně papulatý!!! :-N co se týče vánoc, tak to neřeším, páč nestíhám - dárky mám naštěstí koupené už asi měsíc, takže pohodka! péct letos nebudu, fakt to s malým nejde, přes noc mi sice spí úžasně, ale přes den si vyžaduje veškerou mou pozornost! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jste všechny parádní maminy. Přeju moc hezké Vánoce všem a do nového roku hodně štěstí. Tady už se asi neuvidíme, tak papa a opatrujte svoje poklady.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Heli dekujeme !! Ded : no to mas jako ja . V noci se mala probudi dvakrat na kojeni a jinak spi . ale pres den presne jak rikas , nespinka a vyzaduje si me. ale lepsi je ze spi pres noc :-) Jinak darky jsme uz nejak dokoupili . V nemocnici si nas nenechali , mala neco pribrala. Na dalsi kontrolu jdeme zase v pondeli , tak doufam, ze to bude zase o nejaky gram lepsi a ze nebude hubnout . Ded , musis si rikat heslo matek : BORDEL V BYTE SPOKOJENE DITE :-) A vykaslat se na uklid a na vsechno a venovat se jenom prdolkovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli: děkujeme za přání a tobě taky krásné Vánoce!!! x-) a do nového roku jen a jen to štěstí a zdraví!!!! :-) lin: tak to jsem ráda, že malá přibrala a nemusíte být v nemocnici! náš malý přibral od té doby, co je doma cca 250 g, takže super! ;-) Na další vážení jdeme ještě v úterý, prý jsme "malincí" (rozuměj - mladí), tak ať to má mudra pod kontrolou! ;-)
Odpovědět
ahojte, všem přeji krásné a klidné vánoce ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky. Uz to vypada ze se tady dneska ani zitra poradne nedostanu , takze : Přeju vám všem krásné a veselé vánoce a šťastný rok 2009 . Ať se vám vsem podari vsechno co od roku 2009 ocekavaji . Budoucim maminkam bezproblemovy porod a zdrave mimink a vam vsem jen to nejlepsi !!! Linda a Gábinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda holky, vy to flákáte to není mozne s vama :-) Jaky byl jezisek ?? Ani jste se zadna nepochlubila ? Verun : Jak jste dopadly v te agenture s malou tenkrat ?? Ozvali se nebo neco ??
Odpovědět
ahoj lin, Ježíška jsme si krásně užily, hlavně děti samozřejmě x-) A co vaše Vánoce, jak jste je strávili?
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,ni,neozvali.Pojedeme tam po Novém roce.Udělám na ně bububu a nechám ji ještě jednou nafotit. Vánoce byly krásné-jak jinak s prďolkou ;-):-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přeji vám strašně moc zdravíčka, lásky a štěstí do toho nového roku!!!! Všem maminkám zdravé a hodné dětičky, těhulkám krásný bezproblémový porod a netěhulkám brzké štěstí do kolébky!
Odpovědět
ahojte, jak se všechny máte?Co dětičky, nezlobí vás?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky dítě je docela zápřah... druhé si teda rozmyslím! :-D :-x někdy je max docela hodný (zvláště v noci), ale přes den se mu spát moc nechce a když ho nehojdám na rukou, tak řve...mamánek jeden! 8-(
Odpovědět
Peti, vítej v klubu umrčených mamánků :-D. I když Tobeš se teď trochu polepšil a je s ním sranda, pořád musí mít přehled a neumí si moc hrát sám...
Odpovědět
Profilova fotka
rez: malý je teď už snad tak 15 min. sám na posteli a dívá se na svět kolem sebe...to snad ještě nikdy tak dlouho (sám) nevydržel!! Ale jinak s ním musím být furt, je to hrůza! Když jdu věšet prádlo, tak si ho musím dát do toho houpacího lehátka a vzít si ho tam s sebou!!! :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
lin: Gábinka je kouzelná!!!! a kdepak máme Am - nevíte o ní něco??? jo a přidala jsem popis porodu do alba na MK - kdyby jste si to chtěly přečíst! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: copak má malá s ručičkou?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky! Holky, mám takový návrh. Když vidím, jak to tady umírá... Co byste řekli tomu založit téma na MK např.Sedmičková miminka. Že bychom to neměli přepínání mezi stránkama, ale jen mezi tématy. Určitě je většina z vás hlavně na MK. Co říkáte? Je škoda, abychom to tady zabalili úplně.
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: mně je to jedno, já chodím tam i tam! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Ded já vím, mám dlouhou absenci, ale nějak tohle těhu špatně snáším, mám různé problémy a chuť na to abych seděla u PC minimální. Když si sednu, Nelinka se mi okamžitě začne vzpírat o žebra, že si myslím že mi je zlomí, tak napíšu vždycky pár řádek na MK a jdu od PC
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?