Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě jedno: http://www.youtube.com/watch?v=GV439D...
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji Verun. je to des zenska . a to vsichni rikaji jaka neni fajn . No me tak nepripadla. Vylozene neprijemna arogantni kra... Terezka je uzasna :-) Uz se taky tesim jak mala bude delat prvni krucky :-)
Odpovědět
lin, to je hrozný, to chování. Já osobně mám tedy mnohem horší zkušenosti s doktorkama, než s doktorama. Pravděbopobně má paní doktorka nějaké mindráky a vy holky jste ji šly akorát do rány. Gabča je skvělá a každé miminko se cítí nejlíp u své matyk, to by ta slepice taky mohla vědět...
Odpovědět
matky, omlouvám se... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..tak mi dnes držte palečky,čeká mě rozvod..bojím,bojím |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Lin prď na to paní doktorka je asi nějaká vadná , ne? Vladuš ahojky moc moc držím palečky aby to bylo v klidu a aby už jsi to měla za sebou. No a jak vůbec žiješ? Jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Vladuš, držíme pěstičky!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Vladus , tajk jak to dopadlo ?? Snad jsi to dobre zvladla !! I kdyz jsem teda nejak ani nevedela ze se rozvadis !! Am : Jak se ti vede ??? Co brisko roste ?? Mas albicko briska ?? Dej sem odkazek . Kozi : uz se tesim na navstevu !! Holky, treba to tady zase rozproudit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Linduško, taky se moc těším :-D Doufám, že do té doby neonemocníme. Včera jsem nemohla hned odepsat - dávala jsem Terku do sedačky (zrovna před A.T.U :-N ) Měli jsme s Ostravskýma březňátkama sraz v Centru Hvězdička - sešlo se nás 9 mamin a 8 dětí - fakt paráda. Paní byla v šoku - prý kde jsme se daly dohromady a když jsme jí řekli, že na internetu, tak říkala, že bude muset změnit názor na chaty na internetu a vyfotila si nás na jejich stránky. Je to tam super, jak se holky zmínily, že mají hlad, objednala nám pizzu a příští vstup máme na pernamentku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi tak to je super, ze se tak schazite . a kde je takove centrum ??
Odpovědět
ahojte, tak co lin,co malá a její ručička?
Odpovědět
Profilova fotka
Linduško, kousek od vás - hned naproti Lidlu v tom jednom paneláku ;-) Hodím ti odkaz: http://www.centrumhvezdicka.mypage.cz/ a když klikneš vlevo nahoře na galerii, tak jsou tam fota nejen jak to tam vypadá, ale už i naše ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tady taková menší vzpomínka: http://kozimura.rajce.idnes.cz/Veroni... http://kozimura.rajce.idnes.cz/Jarek_... http://kozimura.rajce.idnes.cz/Spolecne/ Kdo má zájem, přihl.údaje pošlu, písněte mi do IP ;-)
Odpovědět
To vaši rarášci rostou, to je hrůza jak to letí, co? Náš malej už skoro lozí, ale zatím teda couvá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi , ja na to kliknu a me to chce at tam dam heslo a jmeno .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tahám to naše téma opět nahoru :-N Am, tak co, jak je, matko naša? Jak se cítíš? Peťul, tak co, ještě tě zlobí ti dva malí spiklenci? :-D Teri, ju, letí to příšerně... Nedávno jsem tady rodila já a už to jelo...Teda, začalo to naší Peťkou - Radůstkou ;-) Peti a co ty? Jak je u tchýňky? A co prcek?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky kozi: no tak víš jak - už se těšíme všichni do svého! :-D Prcek už se krásně směje, začíná hezky pást koníky, žvatlá si, někdy hezky spinká, někdy mě pěkně zlobí,...ale jinak je to náš miláček! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to je super! Uvidíš - najednou se to překulí a budete ve vlastním....Najednou bude mít prcek rok... Strašně to letí... :-( Nedávno jsem rodila a příští měsíc už budeme slavit roček :-N Terka je šídlo - dneska krom spánku pusinku nezavřela - teda jo - když jsme jeli, tak koukala z okýnka a byla potichu :-N Po kom jen to dítě je? :-D To je super sledovat ty pokroky, co? Člověk je na toho mrňouska tak pyšný!!! x-) Je krásný a takový drobeček! U Terky už to není ani pravda. Občas, když ji kojím, tak si vzpomenu, jak byla maličká a já se bála, ať ji neblížím... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Teda musim vam rict ze to opravdu leti jako voda a ted pro tech detech to clovek teprve poradne vidi . Presne jak rikas Kozi . Nedavno jsem otehotnela, pak rodila a ted uz ma mala skoro tri mesice . je taky sikulka . smeje se, objevuje nove a nove veci , konicky pase poradne a strasne rada . Cvici , rucicka se lepsi . Tak jsem rada. Pres den nespinka, jen treba 2 krat po dvaceti minutach ale za to v noci usina kolem 23-00: 00 hod a spinka do pul sedme napapa se a pak do desiti jeste dospava . Takze zatim muzu rict ze na to ze mam doma miminko jsem prespana maminka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Lin album mám na koníkovi je v něm i bříško, moment hodím link ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, hned kouknu . Jak se ti vede ??
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Am , a ja porad slychavala jake mam velike brisko , ale ty mas teda obrika :-) Kolik uz mala ma odhad ?? Kdy mas terminek ?
Odpovědět
Profilova fotka
Aha , uz jen 31 dni koukla jsem do pasu . Teeeda to leti fakt jako voda. Nedavno jsme resily za jak dlouho se ti povede otehotnet .
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám pořádnýho pupíka, ale ještě žádné kilo nahoře :-) Malá měla minulý týden na UTZ 2500g a termín mám 7.3, podle UTZ už 1.3 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to cumim. Ani kilo nahore ??? Tak to nechapu . A jen 2500g Tak to tipuju ze bude mit tak 3500 g max. I kdyz me u prijmu rekli 3500 a nakonec mela 4000 g a 51 cm .
Odpovědět
Profilova fotka
No jestli se to tak dá říct tak ani kilo. Začínala jsem na 70kg. Poté jsem schodila na 67kg a kolem 30tt jsem byla zpět na 70kg. Abych se zítra v poradně nedivila až vlezu na váhu :-D :-D :-D my jí totiž doma nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi pak dej vedet jestli jsi pribrala nebo ne :-) Ja pribrala 10 a jak jsem sla z poordnice tak jsem mela deset dole a doma jsem shodila jeste dalsich sedm . Takze super. ale uz nekojim tak se to zastavilo . Ale ted musism dodrzovat vahu sama a k tomu cvicim na steperu a mene papam :-) I kdyz to je trosku slozitejsi . ja jidlo miluju !!
Odpovědět
Profilova fotka
Já když čekala Nikolku, tak jsem přibrala 6,5kg a z porodnice jsem odcházela s -15kg, jsem úplně nechápala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo tak treba to tak bude i ted nic nepriberes a jeste shodis . a jako ze jsi ze zacatku shodila?? zvracela jsi ?? Ja jsem taky sest kilo shodila. Jsem do 16 tt zvracela . A co holky?? Uz se tesi na malou ??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?