Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: to je teda situace... ]-( ty lidi jsou takoví haj*li!!!! 8-(
Odpovědět
ded, to mi povídej, já jsem na tyhle lidi úplně vysazená :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a co vám ukradli? :-|
Odpovědět
vyškubli rádio, naštěstí nám tam nechali dětskou autosedačku, ale zámek je rozbitý a okno rozmlácený a snad tam manža toho neměl víc, někdy si tam nechává různé pracovní věci, za což mu furt nadávám.
Odpovědět
Profilova fotka
peti: tak pokud jen rádio - tak to je ještě dobrý...horší je to rozbité sklo... ]-( chjo, takové lidí bych zavírala - žádné podmínky - hezky zavřít do vězení a´t tam klidně zčerná a ještě uhradit škodu! 8-(
Odpovědět
přesně, žádné podmínky, a taky žádný takový, že budou ještě živy z našich daní, ať na sebe pěkně sami vydělávají, bych jim dala řetězy na nohy a pěkně by šli kopat silnice a makali by, že by si dávali hoodně velký pozor, aby se do toho kriminálu znova nedostali. Ty zákony jsou u nás hodně špatný.
Odpovědět
Profilova fotka
no a hlásili jste to na policajty, nebo to už považujte za zbytečné?
Odpovědět
Milan řekl, že jim bude volat, ale to stejně k ničemu nepovede... já se dám snad k policii...
Odpovědět
haló, kde jste kdo :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Achój!!!Kujém za pochvalu :-D Peti,já bych jim ruce sekala!!!Jarkovi vykrali auto,když jel od nás z porodky a stavil se vyměnit mikrofon v telefonu.Byl tam jen 10min.a ukradli rádio,všechna CD,fotky a bundu - zámek nepoškozen a auto zamknuté!Jarek byl z toho dost špatný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,opět budu otravovat: http://www.diteroku.eu/hodnoceni/2135...
Odpovědět
Veru, máte to tam ;-) co jinak, jak se daří, co už malá umí? ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Teda Radost, to me mrzi s tim autem. Ale ver ze kdyby jsi byla u policie, tyhle veci by te nezajimaly A taky by jsi je neresila :-) Nebo jen chvili :-) Verun. Posilam dalsi hlasik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kujém,cholkííí!!! Radůstko,Terka je čert,abych něco udělala,musím ji mít v cestovní postýlce,protože už leze-po čtyřech jí to ještě nejde tak rychle,ale jak se začne plazit,neuniknou ani psi-ti jsou teď chudáci :-D Taky už krásně sedí bez opory a umí se postavit v postýlce a kočárku,za ruce už i chodí!Já nevím,asi jsem porodila potomka Supermana :-N
Odpovědět
to je šikulka, Veru, já měla to samé, obě moje děti chodili teda za ruku v půl roce, fakt. Ale ono to je právě těžší, člověk ty prďoly musí pořád hlídat, aby na sebe něco nestrhly nebo někde něco nevyvedly. Mě připadá, že ty moje děcka jsou obě snad hyperaktivní, přes den Pat vůbec nespí, malej tak max. půl hodiny, usínají pozdě a ráno jsou zase jako draci :-. jsem z nich večer úplně vyšťavená. Na druhou stranu zase lepší živější dítě, než takové, které kam posadíš, tam ho najdeš i za hodinu. Alespoň se ty naše dítka ve světě neztratí. Kdy budou výsledky té soutěže, ještě tam dám jednou ohodnocení a přeji vám dobrou noc, jsem opět hotová :-p |-|
Odpovědět
tak to tam máte, ale vždycky když na to najedu, ta známa je pořád stejná, jak to? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
peti: taky mi to dělá! :-|
Odpovědět
ahoj, samozřejmě jsem chtěla napsat známka.
Odpovědět
a je tam pořád ta stejná známka a dala jsem tam další bod, tak tomu vážně nerozumím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: já taky ne...je to nějaké divné, že!
Odpovědět
Peti je, já teda nevím, jaká je ta nejlepší známka, ale nějako mi to nesedí :-.
Odpovědět
Profilova fotka
mně se totiž zdá, že to ty hlasy snad už ani nebere!
Odpovědět
ale Veru psala, že se může hlasovat každou hodinu, mám v tom vážně guláš :-x a jaká známka je vlastně nejvyšší?
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že 10 ne?!
Odpovědět
nejsem si právě jistá..počkáme, co nám k tomu napíše Verča.. tak to vypadá, že drahouš bude stěhovat a já budu u maminy na pivních slavnostech, tak snad bude alespoň pěkně.To bude zase organizace :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: však ať to chlap pěkně odedře, taky máš nárok na nějakou tu zábavičku, no ne?! 8-)
Odpovědět
on dorazí na zábavičku taky, hned po stěhování si půjde dát nějaký ten tekutý vitamín ;-) x-) ale zase vypadnu mezi lidi a to mě strašně těší. ;-) a v září to všechno začne.. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: škola, co?! :-)
Odpovědět
to bude, děti, škola, Milouš bude v Praze, takže jsem zvědavá, jak to všechno bude probíhat...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj Peti - ze začátku to bude asi těžší, ale až si všichni navyknete na režim, tak to půjde hladce! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?