Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Zdravím ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdár!Tak jsem zkrotila tu naši ještěrku-spí mezi hračkama,tak můžu na chvilku za vámi ;-) Edit,vítaj zpět :-D Vladu,to mě moc mrzí,taky jsem nevěděla,že se něco děje :-( Peťulky naše,vše nej k svátku (opožděně :-N) Tak co,těhulky,jak to jde?
Odpovědět
Profilova fotka
taky vás zdravím!!!! :-) kozi: kuji za přáníčko! ;-) mně se daří dobře...snad to tak bude až do konce těhu! :-N a co malá Terezka - jak se má? x-)
Odpovědět
Veruš, taky děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded,řádí.Zrovna se vzbudila a ochutnává hrazdičku :-D Už leze a to strašně rychle :-| Už ji nemůžu spustit z očí.Už se postaví v postýlce i v kočárku.V albíčku Jak je po svatbě mám fotečky ze soboty.
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: no jo, teď se za ní naběháš co! :-) a fotečky jsou krásné! ;-)
Odpovědět
Veruš, jsme tady řešily s Dedul hlasování v té soutěži, že když tam dáme bodík, tak se stav té známky vůbec nemění, nevíš proč?
Odpovědět
Profilova fotka
Ded,alespoň teď hubnu ;-) Radůstko,je to tak,že už tam zas někdo v té chvíli taky hodnotí,ale dal Terince nižší známku.
Odpovědět
to je ale divné, že jo Veru. To tam někdo hlídá , aby nevyhrála nebo co...
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,bohužel ano.Druzí rodiče... :-( Vcelku tam o nic nejde. Někteří lidé jsou divní :-|
Odpovědět
to teda jo, to je fakt trapný, asi ti ji závidí, proč jinak to dělají.Jsou si prostě vědomi, že jejich dítě není tak krásné, tak to zkouší podvodem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě přeji vše nej k dnešnímu svátku naší Helence! Taky to nechápu,já jsem hodnotila objektivně (většinou 10.)všechny děti jsou krásné!
Odpovědět
Článek se načítá
já taky přeji vše nej Helče ;-) Tak abych řekla pravdu, já si právě nemyslím, že jsou všechny děti krásné, je to jako s dospělými, někdo krásný je, někdo ne. Pravda ale je, že všechny děti jsou roztomilé ;-)
Odpovědět
tím jsem chtěla říct, že prostě nechápu, že tohle někdo dělá. Někdo prostě neuzná, že druhý má hezčí dítě než on, ta vaše holčička je opravdu výrazný tip, takže je v té soutěži právem a doufám, že zvítězí ;-)
Odpovědět
typ, pardon 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,děkuji.Ona je hlavně ďáblík a na fotkách je to andílek :-D Jo a ještě když spinká,tak to je taky anděl :-D Chtěla jsem se zeptat,měla Patynka i Mates cumel?
Odpovědět
neměly, nechtěly, vyžadovaly pouze prso x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a pak bylo odstavení v poho?Terka totiž chce taky jen prso a bez něj ani neusne.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zdravim vas. Helence preju vse nejlepsi k svatku. Edit: Dekuji za pochvaleni :-) Jinak u me po svatbe taky novinka. Taky ze me bude mamina. Termin mam 24.11. a cekame holcicku Ellu.
Odpovědět
lin, na tento termín jsem se měla narodit já ;-) :-) Veru, u nás to bylo tak, že jsem Patynku kojila do porodu, pak jsem ji vysvětlila, že mlíčko už je třeba pro Matýska, ona je velká holčička a bude už pít mlíčko z hrníčku, vzala to, ale s těžkým srdcem, bez pláče se to neobejde, to se nedá nic dělat.Mates je taky závislák, takže to bude taky pláč...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se holky jen modlim at kojim
Odpovědět
Profilova fotka
lin: obavy máme asi všechny...ale musíme si říkat, že to snad půjde! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja si to rikam porad :-)
Odpovědět
já si zase říkám, ať už nemám tolik mlíka, malému bude už příští měsíc rok, tak bych ráda přestala...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Připojuji se a také přeji všem Petrám vše nej ;-)
Odpovědět
Děkuji Pavli, tebe jsem už dlouho neviděla, jak to u vás pokračuje s tím bydlením?
Odpovědět
Profilova fotka
Radost, byli jsme se podívat na ten byt ve Varech. Ten je na 100% jistý, jen se ještě porozhlížíme, jestli se ještě něco nenaskytne, ten va Varech je moc malinký, ale když to jinak nepůjde, budem muset jít tam
Odpovědět
Profilova fotka
am: ahojky - a díky za přání! a jak se cítíš ty?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded jde to, už je to mnohem lepší, než to bylo. Jen holky nám teď přidělávak starosti. Včera jsme museli s Nikčou a Týnou na pohotovost do Varů, měli jsme podezření, že Týna má otřes mozku a Nikča spadla z kola a vylezl jí z dásně skoro celej druhej zub. Týnu ošetřili ve Varech, ale s Nikčou jsme museli až do Plzně na stomatologickou kliniku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?