Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
snad to budu všechno zvládat. Jsem taky napnutá, jak se domluvíme s tchyní. Jak to pokračuje s vaším bydleníčkem?
Odpovědět
Ahojky holky...je to už doba co jsem mezi Vás sem chodila,pak nějak jsme zrušili kvuli stavění svatbu a pak jsem se přiznám zapoměla na tento servr ,ale ted mě jsem něco přitáhlo,tak Vás jdu pozdravit...Viděla jsem v Albíčku že Radůstka má miminko,moc dodatečně gratuluju a Rezetce taktéž...víc jsem projít nestihla,tak snad večer když budem doma v klidku...naše Eduška je ted s míma rodičema u moře,tak já se válím a mám čas na vše co s Eduš nejde... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
editka: no zdáááár - já na tebe rozhodně nezapomněla...jsem si říkala, kdepak se touláš!!! ;-)
Odpovědět
ahój edit, já na tebe myslela, že jsi po svatbě tady neměla albíčko, vůbec jsi se tu neukázala, jak se máš celou tu dobu :-) teda holky, jsem četla, že jedna maminka porodila sedmerčata, tak to si vůbec nedokážu představit. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky. Editko, zdravim te . No tady je novinek a novych maminek :-) Nez to doctes , to ti da prace :-) Teda Radost : Sedmercata ?? No to musi byt sila. Hlavne jak se j tam ty miminka vlezli, ze :-) No ale ja myslim ze se sedmercaty ma narok od statu na chuvu, kocarek, a ruznou pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...tak u nás se už sepisuje žádost o rozvod |-| |-| dnes byl Martin u ní přes noc..a mě je tak mizerně ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladuš: to mě moc mrzí!!!!! :-| ani nevíš jak moooc! |-| držím ti pěsti, ať se přes to brzy přeneseš a jsi zase šťastná! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem uplně rozsekaná,snažím se dělat,že jsem v pohodě...ale nějak to nejde ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: to je pochopitelné...a je jasné, že se z toho jen tak nevzpamatuješ... :-( ale neboj, všechno jednou přebolí! A tohle taky! I když tomu teď nevěříš! Ale ty jsi silná ženská, máš svou Klárku a ona ti z toho taky určitě pomůže! ;-)
Odpovědět
ahoj holky, vladu, cože?To jsem nevěděla, že je u vás tenhle problém.Co se stalo, co ti řekl, vždyť máte tak krátce po svatbě, to přece není možné.. lin, docela by mě zajímala ta jejich procházka s kočárkama...
Odpovědět
dedul, málem bych zapomněla, všechno nejlepší k svátku ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano ano.Petram vsechno nej k svatku !!! :-) No to musela byt prochazka jenom to mit v brise a ted uz teprve. A to kojeni :-D Vladu. Moc me to mrzi, ja jsem taky netusila ze se neco takoveho deje !!
Odpovědět
Článek se načítá
lin, moc děkuju ;-) vladu, drž se holka, to je velmi bolestivé období, ale bude určitě lépe, i když s takovým člověkem asi ne...
Odpovědět
já se taky přidávám k blahopání :-D :-D jsem nějak na servr zapoměla.jak jsem psala víš a s malou když byla malá tak nešlo vysedávat u pc..ale ted už je veliká frajerka a už celkem vydrží sedět u hračet nebo pohádky,tak jsem Vám ted polezu častěji... přiznám se dočítat se my to fakt nechce...bych tu seděla myslím nonstop...se budu nenápadně ptát :-x :-x :-x :-x ještě jdu prolítnou albíčka vaše
Odpovědět
Profilova fotka
Peti díky moc a taky přeji vše nej!!! x-) editko: nazdárek!!!! co u vás nového? :-)
Odpovědět
Ahojky...Dedul ani nic moc....ale vlastně ted jo..má doma4kotátka...takže holky kdo chcete??,co??jsou to britské modré.....Dedu jdu ti do albíčka.... Lind....jsi byla nádherná nevěsta...moc krásné
Odpovědět
Dedul...ty nejsi vůbec vdaná.....jakpak?pročpak?
Odpovědět
Profilova fotka
edit: jééé takže koťátka jo! no super!! v mém albíčku není nic nového - vdaná nejsem, ale čekám miminko! ;-) a taky stavíme baráček (mám album na modrastrecha.cz) - takže to je tak asi vše, co je u mě nového! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edit: nám se do toho pak nakonec nějak nechtělo! :-D 8-)
Odpovědět
Radůstko...opět nádhera..když vidím ty tvoje šaty,tak bych se hned taky brala..já je měla jen vyzkoušený a hned my padli...sice jsem na nich trochu prodědlala když jsme odvolali svatbu,ale jsou fakt u mě jedničky ;-)
Odpovědět
Ded: a v jakém jsi týdnu???a jak to zvládáš se stavěním?
Odpovědět
Profilova fotka
edit: jsem ve 23tt+4 - termín mám 10.12. ;-) a čekám kluka! stavění docela v pohodě - já vyřizuju papíry-přítel maká rukama ;-) už máme hrubou stavbu vč. střechy - takže to jde zatím dobře! teď se chystáme na připojení inž. sítí k baráku! ;-) akorát jsme kvůli stavbě prodali byt (aby bylo z čeho stavět) - takže jsme od prosince u tchánů! :-| ;-)
Odpovědět
jé..u tchánů??ty jo...ale valíte se stavbou tak pohoda....jen ti to nezávidím až bude prcek na světě..jak ti bude tchýně radit...fůj.....ale baráček ti teda závidím moc...my taky chceme stavět ale čekáme na územní plán ten má být až za rok...tak bůh ví co bude do té doby....ale bydlíme samy v 3+1tak pohoda
Odpovědět
DEd:dělíte to svépomoci?nebo vše firma???zajímal by mě váš rozpočet....my jsem totiž na pozemku dosti omezené šířku a tak musíme taky na patro a když vidím ty sumy od firem tak hrůza..můj chce stavět svépomoci a já zase nechci at se nesedře ..tak se furt dohadujem
Odpovědět
Profilova fotka
edit: no tak já doufám, že až se prcek narodí, tak že do půl roku už budeme ve svém...jinak bych si to asi hodila! :-D takže taky se chystáte na stavbu, jo?! paráda! ;-) a proč vy jste se nakonec nevzali?
Odpovědět
my nakonec že právě budem stavět....tak že peníze necháme na stavění ,ale než jsme vydyndali z Aldovího bráchy pozemek(podotýkám že takových co nám daroval má ještě 7)tak byl Nový rok a tím nový zákon a územním plánu a vše bylo v p....peníze se utratili a tak ted čekáme na uzemní plán....ale popravdě jsme se měli vzít a byl kidek
Odpovědět
Profilova fotka
edit: aha, tak to je teda na prd...ale co - ono se zase najde nějaký vhodný termín! 8-) ;-)
Odpovědět
jj...to určitě...ale už se my do toho nějak nechce....ale budem muset...můj přítel je rozvedený a má jednu dceru z prvníh manželstí a právě to nás tíží...kdyby jsem postavili a něco se nám oboum stalo tak holky jdou na půl..a po pravdě já nechci aby Editka pak neměla střechu nad hlavou,chci at má větši podíl.. což jí zajistím svatbou...je to složité,ale myslím na budouctnost vlastní dcery
Odpovědět
Profilova fotka
edit: to je rozumné!!! Z tohoto pohledu určitě! ;-)
Odpovědět
ahojda holky, edit, plně s tebou souhlasím, svatba někdy může usnadnit spoustu věcí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?