Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych taky spala, ale ty neše breberky mě nenechají
Odpovědět
já jsem tu též, tak vás budu ještě chvilku strašit :-D ded, to já nemůžu mlžit, jako ten správný střelec, co na srdci, to na jazyku ;-) :-) ale neboj, vše se dá zvládnout v pohodě ;-) ženy, nemáte nějaké dobré tipy na eshop obchůdky, kde prodávají levně odlehčené kočárky? Od 0+ kámoš bude za pár dní otcem a nemůžou sehnat lehký kočárek, jelikož v baráku nemají výtah, jinou možnost nákupu ani nemají.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo tak to já ti neporadím, já jsem se zařekla, že kočárek z netu nechci a nebo když jo, tak někdo v okolí, abyvh si ho mohla zkontrolovat
Odpovědět
Profilova fotka
radost: já se moc nedívám na ceny v eshopech, protože si stejně chci kočík koupit v normoš obchůdku, ale myslím, že kocarkov.cz není špatný! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co se dneska nestalo, volal mi manžílek, že dneska nepracujou, někdo jim propíchal gumy na autech a oni se nedostanou do práce. Je to hnus, myslím si, že to byl někdo s té druhé party
Odpovědět
Profilova fotka
am: tý jo - tak to je hnus fialovej teda! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bych tomu hajzlovy ruce urazila. péťa měli pomalu předávat hotové stožáry a dostat vyplaceno a teď tohle. To někdo udělal schválně. A to máme jet v sobotu na rodinnou oslavu a jestli to nedodělají, tak nepřijede domů a bude po oslavě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt jak naschvál - lidi jsou někdy děsně nepřejícní! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem normálně v poslední době alergická na nějaké tipy lidí. Třeba nesnesu sousedy a ani některé cizí lidi nemusím. Já nevím, někdo v těhu trpí nechutenstvím a já se asi zase spíš zahrabu pod zem abych nikoho nemusela vidět :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
am: nápodobně, akorát já jsem alergická na tchýni a pár kolegů z práce...fakt se s nikým z nich radši nebavím, páč bych asi vybuchla! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak v tom nesem sama, mě vadí i to, když vidím sousedy z okna a když k nim ještě přijde jedna drbna odsud a začnou tady krafat, kde mají levnější cukr, nebo chleba, nebo hajzlpapír, tak se mi otvírá kudla v kapse ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty nedělají nic jiného než se baví o jídle a mě přímo pod oknem. už radši v kuchyni ani okno moc neotvírám, nebaví mě je poslouchat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
am: tý jo, mám stejný problémy – moje kolegyně je starší paní – moc hodná, to jo, ale poslední dobou, jakmile začne jakýkoliv!!! hovor se mnou, tak se moc nezapojuju, páč dle mého řeší děsné debiloviny...a s tím jídlem taky tak nějak – min. 3x do týdne slyším, jak jeden a ten stejný chleba stojí tam tolik a tam zas tolik... :-D no hrůza!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je přesně to o čem mluvím a tyky probírají co dnes dělali k jídlu a kolik to stálo tenkrát, když měl žIŽKA OBĚ OČI A KOLIK TO STOJÍ DNES A tak dále
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jse zpatky od doktora. Ded: Nastesti jsem chytla jeste doktorku a ne toho mladeho :-) Zatim je to porad holcicka . Ale po vysetreni jsdem zacala krvacet , ted uz jen spinim. Tak jsem celkem nervozni. Rikali ze se to muze stat, ze mam prokrveny cipek. Ale i tak jsem vystrasena a zase musim lezet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lin tak se opatruj holka, ale určitě to nebude nic vážného, lehni si a snaž se nic nedělat
Odpovědět
Profilova fotka
To delam. ze nic nedelam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře, optaruj se mamino. Lin nějak sem moc nezavítám, ani nevím kdy máš termín :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Mam termim 24.11. Tak se tam ta mala princezna snad udrzi .
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu zase na chvili pokracovat v lezeni. Tak holky drzte mi palce at je to v poradku. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Lin tak jestli se to opravdu tak povede, tak bude mít maličká narozeniny stejně jaké můj brácha, ten je taky 24.11
Odpovědět
lin, to jsem se měla narodit já a narodila jsem se o dva dny dýl, jen to bylo před třiceti lety x-) holky, já zase nesnáším drbny typu ta je ale kráva, čůza a kdo ví co ještě a pak když dotyčnou potkají, lezou ji až do sedací části jejího těla...takové ty dvě tváře, to se mi fakt příčí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) všem gratuluji k výročí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: hoooj, no vidíš, dyt holky mají výročí, já to úplně zazdila!!! taky se přidávám! 8-) lin: neboj, to bude určo dobré...ale raději v klidu lež a kdyby něco tak mazej k doktorovi! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Vladuš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dostala k výročí kytinku...nádherný růže :-) a zrovna si jela pro termín operace,tyhle data mi jsou osudná,operace bude 8.8. :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vladus ty jdeš na tu Laparoskopii, že?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky am :-) jojo..laparka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad už bude potom vše OK a povede se mimísek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad to k něčemu bude :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?