Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No prave rikam si ze je to doktor a za chvili po me vysetri dalsi a bude to. No ale trapne mi bude, ale zase mam to vysereni za 20 sekund hotove a pak se uz budu jenom kochat ultrazvukem a to tam jde se mnou Ondras, tak to bude dobre. ten mel ovsem taky hlasku. Pry kdyz on bude vysetrovat me, tak Ondra se pak podiva na Lenku( to je jeho pritelkyne ta moje kamaradka ( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: :-D no jo, chlapi! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ti uz jini nebudou :-) Vidim ze jsme tady dneska osirely ?
Odpovědět
Profilova fotka
asi všechny ještě spinkají! 8-) taky bych si ještě dáchla! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja taky, ted to na me jde, ale nemuzu, za chvili se musim zacit chystat k tomu doktorovi. Nez ja se vykoupu a vymotam to me to vzdycky trva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já už mám problémy si ve vaně oholit nohy - se už nemůžu ohnout - resp. se bojím, abych prcka neutlačovala...tak se tam jaksi furt vrtím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to me nastesti nevadi. jeste klidne spim nekdy na brisku, pokud se prcek neozve, ze mu to vadi. a nemas nejakou fotecku s briskem ? Poslu ti meila, muzes mi poslat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prave jsem si ho poslala sama sobe do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jste tu ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jeste jo, ale prave mizim. Ondra je za pul hodiny doma a jdeme k lekari. Tak se musim jit nachystat :-) Takze je mi to lito, ale mizim :-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo jasně ahojky a pak se ozvi jak to s tebou vypadá. Já jsem se právě objednala k doktorce, ale jsem až na 31 července, to si ještě počkám, ale prý už rovnou dostanu průkajdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taK TO JE SUPER aM, HLAVNE DRZIM PALECKY, ABY TO BYLO VSECHNO V PORADKU. aLE ONO BUDE, NEBOJ !!! Ja se pak ozvu, tak ja letim. Papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hoj Am! lin - odpo ti nějakou foto pošlu - nemám v práci žádnou uloženou! Jen jednu mám v albíčku na kobyle...ale už jsem trochu víc porostla! :-N
Odpovědět
Peti, tak jestli teď máš problémy si oholit nohy, tak nevíš, co to je problém oholit se :-D :-D :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: ježiš nestraš!!! jsem J. říkala, že mě pak bude muset holit on - ale nějak se na to netvářil.... :-D
Odpovědět
Největší prča je, když si tam dolů prostě nevidíš :-D. Ani když pořádně nazdvihneš břicho. Posledně jsem se sice ještě na gyndu oholila sama, ale teď už to fakt nejde, takže tatik musí zakročit, taky se netvářil, ale páč se bojí / a já teda taky/ :-D, abych neměla obřízku náhodou. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rez: naprosto chápu, já už teď musím to břicho trochu dávat na stranu, abych se náhodou neporanila... :-D a teda taky se budu bát, až by mě měl J. oholit na oněch místech! :-N
Odpovědět
:-D, no jo, těžký to úděl ženy :-N
Odpovědět
ahojte "pupkandy" :-D Petruš, sotva si zavážeš tkaničky u bot, natož nějaké holení x-) jinak taky bych si ráda přispala, nepovedlo se mi to už dva a půl roku, víkendy nevíkendy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
radost: ty nás ale strašíš-uvědomuješ si to! :-D
Odpovědět
to je realita ded ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radost: ale můžeš před námi ještě pár měsíců mlžit!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z5 je tu ještě někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
jájájájá! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem myslela že tu nikdo není, kam vlezu, tam všichni utíkají
Odpovědět
Profilova fotka
am: já tu budu ještě hoďku a půl! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, aspoň si nebudu připadat jako když trpím samomluvou
Odpovědět
Profilova fotka
a co holčička - co nožka???? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo už je to dobrý, mažeme a bere prášek a už jí to nebolí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře - hlavně, že to nebylo nic vážnějšího!!!! ty jo - já normálně píšu a zavírají se mi u toho oči! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?