Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj radost :-) no chtějí se mi podívat do břicha jestli nemám srůsty a jestli jsem ok a schopná otěhotnět :-| tak doufám,že to nebude moc bolet :-N udělají vpich pupíkem,nafouknou a potom kamerou čučí na vnitřek :-)
Odpovědět
aha, ty srůsty ale bývají po operacích, ne? Ty jsi někdy na nějaké byla? Snad to nebude moc bolet, pokud ano, tak tě snad uspí. Zkus se nejdřív na to optat svého lékaře, mě když dělali kalibraci, neuspali mě a gynekoložka pak nechápala, jak mi to mohli udělat bez uspání, že jsem si to měla vyžádat, ale já neměla tušení, do čehu jdu...
Odpovědět
Profilova fotka
jako děcku mě operovali slepé střevo,ale dr si myslí,že po 7 letech od prvního těhotenství by se mohly udělat,budu v narkoze ,takže si zchrupnu a snad bude vše v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am moc ti gratuluji !!!!! Je to super !!!!
Odpovědět
vladu, bude to dobré, uvidíš, ale chápu, že se bojíš, já bych se bála taky :-x hlavně, aby to ty srůsty nebyly..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě jednou moc děkuji všem za gratulace :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemas zac Am, hlavne drzim pesti pro stesti, at to vsechno dobre dopadne.
Odpovědět
ahoj, přesně, je jedno co to bude, hlavně, aby jste ty a miminko byly zdraví. kdy máš termínek am? Teď je na řadě Terezka, že, už to má za pár... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Radost . No to teda jo, ma to za par. Uteklo to rychlosti blesku. po Terezce ja, pak Dedulka a nakonec Am.
Odpovědět
to je dobré, byl kluk-já, holčička- Verča,teď Terezky kluk, ty holčičku, pěkně se to střídá, že? :-)
Odpovědět
Pavlííí, gratulace ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, vychází mi to podle výpočtu na internetu na 6.3.2009 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
A Petí bude mít kluka ;-), ale pak by vycházelo, že Am holku, to néééé :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
No to by pekne vyslo :-) Ale hlavne ze by mela zdravou holku !! Ahoj Terezko. Jak se citis?? Jake je u vas holky pocasi. Tady porad prsi a prsi :-(
Odpovědět
Terez, třeba to holky zlomí a bude to obráceně ;-) :-) am, takže to bude rybička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No treba to zlomim ja. Vypada to na holcicku, ale vite jak to je. Muze se z toho klidne jeste vyklubat kluk. Uvidime desateho :-)
Odpovědět
Lin, u nás je pěkně docela, tak akorát řekla bych. A cítím se fajn, jen mě strašně brní ruce pořád a malej mě pitvoří břicho, nemám ho kulatý, ale různě tvarovaný, podle toho, co zrovna vystrčí :-D. Petí anebo ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak doufam, ze segre s manzelem a malym vyjde pocasi. jedou po obede na Vranov na dovolenou tyden. Tak snad jim cely tyden neproprsi. A beres magnesium na to brneni nebo neco??
Odpovědět
lin, holky se prý nepletou :-) lin, tam je nádherně, hned bych tam taky vyrazila. Budou pod stanem?
Odpovědět
Beru, to bderu už dlouho a stejně to brní, prý je to normální...
Odpovědět
Profilova fotka
Holčičku jo? No co by se dalo dělat :-D :-D :-D , ať to bude co to bude, doufám že to bude zdravé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky skoro maminy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vladunko. Presne tak Am. Toje to nejdulezitejsi !! Rez: Tak vydrz a nevybrn nam :-) Radustko: Tak to jsi me potesila. Manzel cce strasne holcicku, takze kdyby to vyslo,byl by hrozne rad !! A jedou do penzionu. S malym jeste do stanu nechteli. Meli jsme jet s manzou s nima, ale nejak nejsou penizky , protoze se musi dodelavat byt, at je vsechno hotove nez bude male na svete.
Odpovědět
my jsme byli právě u Vranova s bývalým taky v jednom penzionu.Bylo to tam moc krásný, akorát k té vodě jsme museli dojíždět. Terez, s tím magnézkem opatrně, já ho taky brala a pak mi museli porod vyvolávat a prý to bylo od toho. Ke konci se nemá užívat vůbec, právě kvůli tomu přenášení. A jak holky snášíte ta vedra, nemáte ty stavy na omdlení?
Odpovědět
Profilova fotka
No Radustko ani nemluv. JAk jsou ty hice tak je to hrozne. NIc veseleho. Ale ted mi to poasi vyhovuje. Ted je mi konecne dobre. Ted me tri dny bolela priserne z tech veder hlava, nastesti uz me to dneska preslo.
Odpovědět
srpen prý tropický být nemá, tak to snad budete holky mít v pohodě.Já vím, jak mě bylo v létě hrozně zle, není to jednpduché :-x
Odpovědět
Profilova fotka
No to teda neni. A to jsem vzdycky milovala vedra a dokazala jsem byt na slunicku od rana do vecera . Ted utikam jak muzu. Zase ale cele leto skarede byt nemusi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky je tu někdo? Právě jsme přijeli z pohotovosti, Nikolka dostala žihadlo od včely a má celou fialovou nohu a dopoledne zvracela, tak jsem jí hnedka vezly
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem tady, ale uz tady asi nikdo neni, co? Am, a co Nikolka, uz je ji lepe??
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu pořád, jen u toho poklízím. Nikolce už je líp, je venku, ale zprávně by prý neměla, ale copak jí udržím v posteli s nohou nahoře?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?