Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek Taky tě vítám. :-D Koukám, že se nám to tu pomalu plní. :-) Za chvíli tady bude mega babinec! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji za přijetí
Odpovědět
Ahoj, "slavnostně" jsem založila album a hurá k vám :)))
Odpovědět
Ještě je to teda naprosto předčasné, ale baví mě uvažovat o výzdobě apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam ani ne😁 ja uz mam docela predstavu. Beco budu objednavat z ali, neco vyrabet😊 Radsi v klidu vsechno😊
Odpovědět
Taky se chystám na Ali, jen jsem na takových stránkách ještě nenakupovala...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jo :-D nějaký věci do vlasů atd. :-) Mají tam toho fakt hodně, určitě se tam něco najde i na svatbu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Taky se přidám :-) my plánujeme svatbu 13. června 2020 ... přítel Angličan tak bude spousta zařizování, ale aspoň na to máme čas :-) taky jsme momentálně v procesu hledání kde, ale zítra se mi družička s mamkou jedou podívat na jedno vinařství tak snad se bude líbit...
Odpovědět
My ještě datum ani nemáme, jen rok :-) Ale na šaty už dávno koukám! :-D
Odpovědět
Mimochodem... Moje favoritky jsou v albu na 1. místě, ale to se určitě změní po návštěvě salonů :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam mne se libi ty druhe😊
Odpovědět
U těch nevím, jak by vypadaly na živo, tak se držím zpátky, ale jsou super. Obzvlášť pokud bych se do nich vešla :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mně se líbí ty třetí. :-D Ale to záleží na tvé postavě, vkusu a jak se v tom celkově cítíš no. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme pořád zatím jen datum a fotografa. :-D Ale už se do toho chci pořádně pustit :-)
Odpovědět
Jak na to tak koukám, chytá mě panika, že "do roka a do dne" je už skoro pozdě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem momentálně ve stadiu projíždění Aliexpressu a vybírání dekorací a jiných blbostí. :-D Něco už jsem i objednávala a něco ještě budu. :-D A teda začli jsme vybírat fotografy a kameramany. Tak mě napadá, jak budete váš svatební den dokumentovat vy? :-) My uvažujeme, že by bylo nejlepší mít kameramana po celý svatební den, nejradši bych i s dronem, ale uvidíme, jak to dopadne. Fotografa nejspíš jen na obřad, společné focení, hostinu a focení novomanželů. A pak na večerní zábavu fotobudku místo fotografa. Nebo myslíte, že je lepší mít fotografa také na celý den, i když tam bude fotobudka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka My budeme mít fotografa na celej den. :-D A o videu ještě přemýšlíme... ale asi taky. :) Taky chceme dron, ale ty ceny jsou pak většinou větší. Fotokoutek chceme a fotografy budeme mít dokonce dva :-D (pracují spolu, dobrá cena). Uvidíme, jak to dopadne. :-D :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 My budeme mit fotografa cely den😊 a zatim jsme rozhodli, ze kameramena nee. A fotokoutek budem mit s polaroidem😊ten ma segra a pujci mi ho😊ikdyz uvazuju, ze si ho taky poridim😊
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii No já taky moc kameramana nechtěla, ale pak jsem tady někde četla, že je to určitě lepší a že ty, co ho neměly, tak toho litujou... a miláček je taky pro. :-D Ale zatím nemáme kameramana zamluvenýho...
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Já si myslím, že to video je hezká památka na celý ten den a mnohem víc z něj sálá ta atmosféra než z fotek. ;-) My máme sestříhané videjko z každé naší dovolené a koukáme na ně dost často, zatímco fotky si téměř vůbec neprohlížíme.. Takže myslím, že svatební video mi tu bude vyhrávat furt. :-D :-D :-D Ale také zatím nemáme nikoho zamluveného, dost často narážím na to, že když mě něčí fotky a videa zaujmou, tak jsou ti fotografové a kameramani jak naschvál z druhého konce republiky. ;-( :-D
Odpovědět
Zatím mluvím jenom za sebe (začneme plánovat v létě), ale bude jen fotograf, spíš z finančních důvodů. I když pěkný by to asi bylo... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se hlásím také mezi nevěsty 2020:) Termín vidíme na červen či září :)
Odpovědět
Taky nás to čeká v roce 2020 už máme termín, místo a fotografa:)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítejte holky! :-D Jinak otázka: máte už namyšleno, jak oblečete ženicha? :-) Bude v barvách svatby nebo v klasickém černém obleku, nebo oblek mít nebude, nebo si oblečení vybere sám? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My ženicha nemáme, ale jak znám mnoho mužů okolo sebe, tak poslední variantu bych radši nevolila (samozřejmě existují čestné výjimky) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mockingjay ja budu volat o prazdninach na matriku😊ale my mame az cervenec😊
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi to přišlo hrozně pozdě, zvlášt pro zimní/jarní svatby... my ale máme sobotní datum a to na tý matrice ani neoddávaj. :-N Takže musíme sehnat oddávajícího... a ted něco zařizujte, když napsal, že se máme ozvat až v létě... :-D x-) :-x |-| =-)
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych se poradit. Totálně na slepo jsem se zamilovala do těchto šatů... svatba 2020, vlastně se ještě neví kdy... no a já si říkám, jestli to zkusit (koupit hned) nebo "si vyzkoušet x v salonu a pak objednávat"... Na druhou stranu na šaty, které by se mi tak líbily jsem narazila prvně a to že jich mám zkouknuto dost :-)
Odpovědět
@kristynasam ja bych asi pockala, treba me se kazdej tyden libi neco jineho, takze co bych si vybrala ted, tak za rok bude vse jinak :)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to asi moc neporadim😁 Ja bych je asi vzala, kdyztak prodat je muzes kdykoliv. Jsou nadherne. Mne se treba vkus az tak moc nemeni. Zhruba vim, jake je chci. Ale ja si je budu nechavat sit. Jen jsem pred tim chtela bez rukavu a ted se mi libi kratky volnejsi rukav. Jinak chci to same😊
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?