Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@akloiv taky premyslim, ze bych si zvedla naladu a absolvovala nejakou zkousku satu :-D jen moc nemam kdy ted a jsem po viroze. No...ono to nehori, kdyz se nebranim koupi po neveste. Vyzkouset muzu snad i v listopadu :-) na to se tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka Píšeš, že si necháš šaty šít, ale že jdeš na zkoušku do salonu. To jdeš z toho důvodu, aby sis otestovala střih a délku a podobně? :) My si třeba šaty budeme nechávat šít, ale máme dost jasnou představu, tak si říkám, jestli není zbytečné jít do salonu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ochotona Jojo přesně tak, chci se ujistit zda typ šatů, který jsem si vybrala, je pro mě správný. Asi bych to neresila kdybych až moc necetla diskuze a nezjistila kolik nevěst se spletlo v typu šatů a zjistilo že šaty které chtěly jim ani trochu nesedí 🙈
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka Ach tak, tak to dává smysl. My si je necháme ušít podle návrhu, který si jen trošku upravíme, párkrát půjdeme na zkoušku a podobně, takže když něco nebude sedět, tak snad nebude problém to předělat :) Tak hlavně ať najdeš ty pravé :)
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah Děkuji za tip 😊 no taky mam docela strach z čisté bile barvy, tak uvidíme jak se v ní budu cítit.
Odpovědět
Profilova fotka
@ochotona No já jsem našla nádherné šaty tady na bazaru od té doby se mi prostě jiné nelíbí, jen na těch z bazaru se mi nelíbil moc korzet a musela bych je nechat zkrátit a opravit prišlápnutou vlečku, takže se všemi úpravami a cenou těch šatů z druhé ruky, by me vyšly na takových 13 tisíc. Tak jsem si fotky stáhla, našla na pinterestu korzet který by se mi líbil a svadlena mi je nacenila na + - 10 tisic. No já jsem že všeho tak nervózní, že už si přeji ať je den svatby a všechny ty přípravy mám za sebou 😆
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka A tak to my se na přípravu těšíme. Já nemám moc ráda ruční práce, takže tvoření vývazků a podobně nebude nic moc pro mě, ale tak atmoška u toho tvoření bude i tak. Já se na připravování těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ochotona od doby co jsem se pustila do ručních vyvazku, tak ruční práce také nemam rada :D mám jich 21 ks a doufám, ze dřív v galanterii nezruší materiál, než je dokoncim. :D
Odpovědět
@ochotona @linda_d_l Vývazky, to myslíte to, co se dává na oblečení, tu mašličku? Nedáte sem fotku, jaké vyrábíte? To bych asi taky vyráběla, ale zatím vůbec nemám představu.
Odpovědět
Profilova fotka
Vyvazky mít nebudeme, ale vymyslela jsem si háčkovane ubrusy a vzhledem k tomu, že jejich cena je fakt šílená, tak jsem se rozhodla že si je uhackuju sama 🙈
Odpovědět
@raduushka jak jako ubrusy? To budete rozvážet místo koláčků ubrus? :-D
Odpovědět
Holky, tak já už se v tom vezu naplno. Termín máme poslední pátek v srpnu, máme zajištěnou matriku, místo, kde se bude konat obřad i následný raut plus zábava, pak fotografa a v pátek jdu mrknout poprvé na šaty. Trošku se děsím, jelikož budu potřebovat velikost 42 nebo 44. :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@akloiv My ještě nemáme prstýnky, dort, koláčky a nějaké dekorace. Na tyhle věci jsem si říkala,že je ještě dost času. :-) Plánujete už někdo svatební cestu? :-) Jestli jo, kam?
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Já mám kdyžtak vývazky, co jsem vyráběla, u sebe v albu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@db2020 koláčky nebudou 😀 a myslím ubrusy normálně na stoly na svatbu. Sice se nebudu drbat s vyvazky a péct koláče a tak, ale budu háčkovat jako o život 😀
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Ano, tu mašličku. Což mi připomíná, že to, že se tomu říká vývazek, jsem zjistila až tady. Já jsem to znala pod pojmem myrta, ale ne každý tam má tu zelenou větvičku :) My budeme mít svatbu do přírodní s oranžovou, takže asi budeme mít něco takového jen s oranžovou :) https://www.potvor.cz/files/products/...
Odpovědět
@raduushka A to jako budete háčkovat celé ubrusy? :-. Omlouvám se, já si to asi neumím vůbec představit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@db2020 Ano, budeme mít 6 nebo 7 kulatých stolků a jeden dlouhý pro nás a rodiče, tam bude asi jen hackovany běhoun. Doprostřed skleněnou vazicku a pár kyticek a dvě nebo tři svíčky. A tím že nebudeme mít obed, ale rovnou raut, tak nemusím na stoly dávat už skoro nic, před každého hosta dám místo jmenovky pernikove srdce a přemýšlím nad latkovymi ubrousky a do nich příbory. A ještě vlastně sklenice na přípitek.
Odpovědět
Profilova fotka
@db2020 tohle taky vypadá hezky 😊
Odpovědět
@raduushka To je krásné, ale drbat by se mi s tím nechtělo 🤣 i když, já mám co říkat, když jsem si vymyslela jako dekoraci origami a látkové kytičky 🙈
Odpovědět
@andyiinka my svadobnu cestu zaciname planovat, ale nejak nevieme este, kam by sme chceli ist. Bohuzial mame s priatelom par nezhod v tom, ako ju budeme travit...on chce klasicku valacku na plazi a ja som skor cestovatel a dva dni na plazi mi bohate stacia :-D zvazujeme ale Taliansko/juh Francuzska, pripadne Spanielska.
Odpovědět
@andyiinka My to máme jasné: malta, písek....budem dělat opravy,zateplení a fasádu na baráku :D jestli zbydou finance, poletíme i s dětmi k moři, zatím máme v hledáčku Řecko. Vysněné je Japonsko,to snad za pár let :)
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah No jo, když já jsem takový expert a vzdycky si vymyslim něco spešl 😁🙈 Hold se mi ty bile ubrusy a bile potahy na zidlich nelibi a zase uplne holé je nechávat nechci 🙄 a to jsem heste nedomyslela poradne co na židle...
Odpovědět
@raduushka Držím palce, ať to stihneš :) je to originální :) Židle zdobit nehodlám.
Odpovědět
Profilova fotka
@cofka1 Máme to stejně, akorát naopak. :-D Já jsem spíš na moře a přítel na cestování. :-D Dřív jsme to řešili tak, že jsme lítali jak k moři, tak někde cestovali po památkách. Poslední 3 roky jsme trávili dovolené cestováním po USA a to nám vyhovovalo oběma, protože jsme střídali města, přírodu i pláže a bylo to takové vyvážené. :-) A svatební cestu uvažujeme o plavbě po Karibiku, kde je právě taky vyvážené koupání a výlety po městech a památkách, takže by nám to mělo vyhovovat oběma. :-)
Odpovědět
@andyiinka :-D tak to je vtipne, my sme este zvazovali Floridu, ale u nas je problem s autom (oba neridici), takze preto sa nakoniec priklaname k Europe, kde i v pripade cestovania clovek proste naskoci na vlak/bus a frci..zatial co v US je aj po meste bez auta problem :( Florida nas ale lakala, lebo je tam prave vse, mesto, plaz, priroda a plus Karibik (Bahamy v podstate co by kamenom dohodil)..ale uvidime. Ja by som este brala Japonsko, ale tam neviem uplne, ako by to bolo s plazami a zas je skoda travit dovcu na plazi, ked je cela krajina uplne neuveritelna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cofka1 Jojo, ta Florida je zrovna bez auta dost nereálná, jak po městech, tak třeba na nějaká ta zajímavá místa jako Key West se bez auta dostává dost blbě. :-( Ale je to tam krásné. ;-) Ale v Evropě bude to cestování mezi jednotlivými místy vlaky/autobusy určitě jednodušší a také tam najdete krásná místa. :-) A jak dlouho po svatbě chcete na svatební cestu? :-) My bychom chtěli letět cca 2-3 týdny po svatbě, protože dva týdny po naší svatbě jsme pozvaní na jinou svatbu jako hosté, tak vyrazíme až po té druhé.
Odpovědět
@andyiinka my chceme vyrazit hned den po svadbe, nech si predlzime nas svadobny den. Dakujem inak este za potvrdenie, je lepsie vediet to takto dopredu, nez tam prist a divit sa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo my vůbec nevíme, co se svatebkou, chtěli bychom něco, kde se bude spíš relaxovat, ale zase ne někam, kde bude mega vedro... a asi to odložíme na jaro... líbilo by se nám Irsko nebo Japonsko, ale prostě nevíme. :-N =-) Asi zůstanem doma nebo co... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu máme v půlce července a já pracuju ve školství, takže nedostanu volno později. Takže trochu nemáme na výběr moc. Navíc si po svatbě chceme pořídit koťátko:), takže pojedeme hned po :) A určitě něco v teple :-) uvažujeme nad Řeckem nebo Španělskem či něco takového :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?