Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka jááá :)
Odpovědět
@fascialka Ja jsem z Brna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Já pocházím od Uherského Hradiště, kde bude i svatba :) Jinak bydlím v Olomouci :)
Odpovědět
@iviiiii @kriss13 @iviiiii Tak koukam, ze jih Moravy je siroky pojem :-) takze uplne kousek nikdo :-( ja Hodonin.
Odpovědět
Holky, nemáte tip na dobrý a osvědčený program, ve kterém si vytvořit svatební oznámení? :)
Odpovědět
@verucer Me se osvedcila Canva, ale nemusi vyhovovat kazdemu za nektere obrazky a vzory se tam plati, chce to vyzkouset :) Vyhodou alespon pro me bylo, ze se s ni da docela dobre pracovat i z tabletu.
Odpovědět
Profilova fotka
@verucer Mně byla taky ta canva doporučována. Ale ještě jsem to nezkoušela. Hlavně já mám svůj obrázek koupený, tak musím zkusit, jestli to půjde do toho.
Odpovědět
@iviiiii melo by to jit, daji se tam pridavat i fotky a obrazky ulozene na disku.
Odpovědět
Ahoj holky, potřebuji poradit s výběrem botek na svatbu. Partner je prakticky stejně vysoký jako já. Máme mezi sebou rozdíl tak 3 cm, tak si z toho věčně děláme srandu :-) při zkoušce šatů mi však bylo doporučeno vzít si alespoň malinký podpatek (šaty mám bez vlečky, tak akorát k zemi). Nechci jít asi úplně do tenisek a také nechci, aby ta bota vypadala jako bačkora (rozpláclý baleríny). Doporučíte mi něco? Napadly mě možná nějaké sandálky (svatba bude v červnu), ale aby se v tom potom dobře tancovalo. emoticon :)
Odpovědět
@verucer ja sama chcem nieco bez podpatku a premyslam nad sandalkami. Momentalne este nemam nic kupene, ale strasne sa mi pacia od znacky Bella Belle, ale zas tie sa u nas nepredavaju a su aj poriadne drahe (a na 1 den mi to pride skoda). Inak by sa mi pacilo nieco v podobnom style, ako na pridanych fotkach a to by som u nas mala zohnat clekom v pohode.
Odpovědět
@fascialka Hlásí se Kyjov ;)
Odpovědět
@cofka1 Ty druhý jsou fakt pěkný :)
Odpovědět
Článek se načítá
@missynka91 jé, ahooj :-)
Odpovědět
Ahojky, mohu se k vám přidat? :-) Svatbu máme v květnu 2020. Od března máme již rezervované místo a nedávno jsem z matriky zjistila, že náš termín neoddávají. Momentálně tedy hledáme oddávajícího-někteří odepsali, že termín nemají volný :-( Pročetla jsem celou diskuzi a nestačím koukat, co vše máte už zařízeno :-.
Odpovědět
@akloiv ahoj, jasně. A jaký to je termín, že neoddávají, svátek?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja byla v sobotu zkouset saty. Musim rict, ze hned po jsem byla strasne zmatene a nevedela, co chci😆😆 a to jsem mela docela predstavu😆 Zed uz to zacina byt lepsi😆😆
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěsty, já už mám svatbu za sebou a Vám tak trochu závidím, že si to všechno ještě můžete užívat.. Přípravy i Váš velký den. Chci Vám nabídnout věci, které nám zbyly nebo jsme je ani nepoužily. Některé jsem ochotná i darovat. Je to pořád lepší, než aby mi na ně doma padal prach. Vše je možné vyzvednout v Brně 🙂 Pokud by se někomu hodila i nějaká rada, také ráda odepíšu 😉 odkaz na můj bazar je zde: http://www.beremese.cz/market/seller/.... Předem moc děkuji za případný zájem a přeji Vám krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii tak to je moje noční můra 🙈 taky mám přesnou představu a chci si šaty nechat šít, ale mám obavy že když půjdu do salonu na zkoušku, tak budu akorát poplantana 🙄 a nebudu vědět vůbec. Myslím že se celkem znám a vím co mi sluší a v čem se cítím dobře, tak jsem na vážkách a hlavně nevím a zvažuji, zda sukni od pasu nebo až od boků, mám postavu presypacich hodin a svůj pás mám rada 😁 tak jej chci zvýraznit a vzdycky jsem chtela sukni až od boků, jenže jsem malá 164cm a nebudu mít podpatky, tak mi to asi zkrátí nohy 🙄 No dilema jak blázen...
Odpovědět
@raduushka dilema jak blazen, ale prijemne dilema, ne? :-) Ja jsem se saty na vazkach jestli mam jit zkouset do salonu, kdyz chci pak kupovat nejspis na netu. Bojim se, ze me nejake okouzli a budu chycena :-D ale kdyby, tak co no...bylo by vyreseno. A o zazitek zkouseni svatebnich satu se nechci pripravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka No taky bych to chtěla zažít, vyzkoušet si na sebe spousty krásných šatů 😀 asi do toho půjdu, vezmu kamarádku, svedkyni a maminku a půjdu si vyzkoušet pár šatů a nakonec si stejně nechám ušít, protože ceny za půjčení v salónech jsou skoro stejně jako za šití šatů co chci 😀 alespoň se ujistime co mi sedne a nebudu pak mít strach že mi domů přijdou ušité šaty, ve kterých se nebudu cítit dobře.
Odpovědět
@raduushka to vas pujde tolik? :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka ja mam taky cca 164 cm. Hele bez😊ono je to fakt zazitek😊 ja se aspon utvrdila a vyzkousela ruzne styly😊 chtela jsem si sit v madore a nakonec to vypada, ze si budu brat skladane saty (tri dily zvlast- sukne, korzet, krajkovy top kratky) pres ten salon. Budou to sit na me a ja budu kupovat😊
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka ja mela dve kamosky a segru sebou😊 a za mesic tam jdu znova dovybirat, budu si kupovat pres salon skladane saty (tri dily zvlast-sukne, korzet, krajkovy crop top) a beru s sebou minimalne maminky a asi jednu kamosku😊
Odpovědět
@raduushka Určitě vyzkoušej, pokud bys šla do Ostravy, v Paris se neplatí a objednává se předem. Mě to zkoušení hlavně utvrdilo v tom, co nechcu-bílou barvu, korzet, zdobení a kytku do ruky 🤣 naopak mě překvapilo, jak mi sluší závoj :) Měla jsem s sebou 2 kamarádky a tvrdě kritizovaly 🙈😉
Odpovědět
@fascialka není to svátek. Termín 16.5. jen ale neoddávají každou sobotu. Zase na druhou stranu, když najdeme oddávajícího, tak ten obad bude alespoň více osobnější. Jen s tím teď máme starosti :-| Ale věřím, že určitě nějakého najdeme :-)
Odpovědět
Holky tento týden si už jdu zkoušet šaty a moc moc se těším 8-) Jen jsem se teď ztratila trošku v diskuzi .... vzhledem k tomu, že už toho má většina z vás poměrně dost zařízené, tak bych se ráda zeptala, co ještě nemáte? Co vám ještě chybí na vyřizování? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akloiv Nás teď čeká shánění košile a bot pro ženicha + kravata a v listopadu jdeme na Svatební veletrh, kde bychom se chtěli inspirovat a pomalu vybrat prstýnky (chtěli bychom si je "dát" k Vánocům) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verucer My to budeme dělat nejspíše v Adobe Photoshop :)
Odpovědět
Profilova fotka
@akloiv My teprve 4. 12. vyrážíme na matriku ohledně termínu. Jinak toho nemáme většinu. Šaty nás čekají, prstýnky, vyrábění dekorací a podobně :)
Odpovědět
@akloiv hledas nekoho z nejake mensi cirkve nebo kde?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?