Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 ten náš má praxi taky,ale chtěl,abychom si to vybrali sami :-)
Odpovědět
Hurrá, máme fotografa!
Odpovědět
Profilova fotka
@leny82 gratulace a koho?
Odpovědět
Zdeňka Michala. Podle hlasu velice příjemný profík, který už něco zažil a ví co a jak a podle foteček na webu taky moc pěkné.
Odpovědět
@stastnanevesta Vsak jo, aspon si vyberete neco, co vas oslovi, co vam bude blizke a bude se libit, to taky neni spatne ;-) My teprve pujdeme na prvni ponauceni, takze nevim co nas tam ceka, ale je v pohode, tak doufam ze zadna hruza :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 my žádnou přípravu ve smyslu náboženství nemáme,spíš se setkáváme,aby nás poznal a měl o nás co povídat na obřadě :-)
Odpovědět
@stastnanevesta No, pritel je neverici takze asi k vuli tomu je potreba ta priprava...
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 my jsme nevěřící oba a nepotřebujeme ji. máme čs.církev husitskou
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 ono to bude asi podle toho u jaký to máte církve :) katolíci si na tom asi budou zakládat víc než třeba právě u té čes. církve husitské :) ... nás domluva co a jak teda teprve čeká, ale pan farář přítele také ujišťoval, že na žádný onaučení chodit nebudeme muset, ačkoli jsem nevěřící, jediné co je potřeba, tak si přítel musí nechat udělat opis křestního listu a pak by to mělo být bez problémů a u nás by mělo jít o evangelickou církev :)
Odpovědět
@claire90 7cm?tak to ja bych se s jisotou prizabila :-)
Odpovědět
Holky tak jsem pekne v pr....Chtela jsem si objednat kolace u jedne pani za super cenu a vyborne, ale pani uz nema volno, pry jen dva tydny pred svatbou treba do vysluzek, jenze nevim, jestli se to tak dela ze dva tydny pred svatbou se roznasi...a taky zbytek dat do mrazaku asi neni nejvhodnejsi co?I kdyz pry ma dobre kolace i kdyz se to narve do mrazaku....jaj to me tak stve!!!!Jsem tam mela zavolat driv, bych si nakopala nejradeji!!
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup hihi změřím co mám doma, na čem trochu umím :-D ale tak nějak to má myslím :) pak se stejně přezuju, celý den bych v tom nevydržela :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@claire90 moje botky mají 5,5cm a v tom vydržím celý den,ve vyšších bych se přerazila
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta kdyby to šlo, tak koupím krásný tenisky a měla bych vyřešeno, ale doma by mi to neprošlo :)
Odpovědět
@claire90 Ja mam do 5 cm, tak to snad vydrzim cely den a kdyz ne, sundavam boty a trsam bez nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup to já přemýšlela, že si koupím nějaký pěkně zeleňoučký crocsky :)
Odpovědět
Holky nevite, jak chutnaji kolace z Trinecke cukrarny DUHA?
Odpovědět
@claire90 tak já to mám nejlepší-bez podpadků a budem stejně vysoký. ještě sehnat něco pšknýho bez podpadku-vše dělaj s
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka tak na jaře budou určitě krásný balerínky zase, tak pak určitě vybereš :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak mame datum a misto povrzene.......14.7. ve 13hodin... a budeme to mit v zamecke kaply......jinak nam 20lidi staci ja nepotrebuju zvat babicky a teticky a sestrenice
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 gratulace. já budu z rodiny mít jen rodiče,babičku tátovu sestřenici s partnerem a nejlepšího přítele našiich s manželkou, Jirka tam bude mít víc lidí a já zas možná víc kamarádů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže děvčata plánujeme vše od začátku, jsem zvědavá u jakého termínu nakonec skončíme a vůbec na jakém místě budeme :-D
Odpovědět
14.7 :-) a ještě nemám vůbec nic :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevite, kde by se daly sehnat dekorace k foceni? Takove ty knirky, a pusinky na spejli? Marne patram a nic. Zahlidla jsme to tady u nekterych v albach priprav :-) Predem diky :-)
Odpovědět
Vcera jsme s pritelem vymysleli darky pro svatebcany. Budeme si nechavat vyrabez mince/medaile. Umi na to vyryt fotku a ze zadu bude nejaky kratky textik a termin svatby :-) Rikali jsme si ze cokoladka v cervenci neni to prave orechove :-) Co chystate vy? Taky to nevyjde o tolik draz nez, treba mini vino s etiketou :-) Tak mam radost ze mame zase o starost mene. O vikendu jdeme vybirat oblek pro zenicha a na netu hledam inspiraci pro boty, ale je to marny. Budu mit kremove saty s cernym zdobenim, tak jsem takova bezradna, jake vybrat. Taky jeste nevim do jake barvy by mela byt kytice a svatba. Jak jste na tom vy? Vaham nad oranzovou a nebo oranzove merunkovou (i kdyz pro meho nastavajichiho, to pry neni zadna barva :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka mrkni se na fleru ;-) jinak stačí barevnej papír, načrtnout, vystřihnout a nalepit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka ty brďo, to jsou mince podobným třeba těm ze ZOO? jak mají za 50Kč/ks? :) ale dobrej nápad, to jsem ještě neviděla a neslyšela :) ... já chci udělat čtyřlístky, podobné tomu co mám v albíku, jenom pořád přemýšlím nad materiálem, aby to nebylo moc pracné, páč jsem patlal :-D ale zase aby to i hezky vypadalo :) Fimo mi připadá nejsnažší na zpracování, tak uvidím jaký bude výsledek :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka my nakonec dárky pro svatebčany mít nebudeme,stačí výslužka a svatební noviny @claire90 jak od začátku?jak na jakém místě?co se děje?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no s tou bábinkou mojí bláznivou ... Davče chce jít cestou nejmenšího odporu a když už jsme jednou kvůli druhý babičce a ségře přehodili termín, tak by prý vůči týhle nebylo fér, kdybysme se jí taky nepřizpůsobili, když jí mám raději než tu druhou... na jednu stranu bude i snažší zařizování kolem toho, když to bude blíž, ale musíme najít nějaké pěkné místečko tady na severu.. a to bude s Davidem rpoblém, protože např. zámek v Libochovicích se mu nelíbí, nevím proč, ale stejně tak v Duchcově :-D Hněvín v Mostě taky ne, protože jeho maminka má prý špatné zkušenosti s Mostem obecně, tak aby tam šla :) no uvidíme kde to bude a jaký termíny nám nabídnou na příslušné matrice... ale jsem z toho taková všelijaká
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 teda já nevím, ale já bych termín nepřehazovala,ale když jde o někoho, na kom Ti záleží,tak to chápu.No vidíš,já už mám jen jednu babičku. Bude jí koncem ledna 89. Hněvín je docela pěknýale uvidíš. a představa o termínu?letos?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?