Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu holky moje dlouho nebyla a jak koukam jsem urcite jedina kdo ma vsechno zarizeny,prstynky mame uz doma,saty mam zaplacenou zalohu,misto oddavaci a svatebni hostinu zamluvenou,svatebni oznameni jsem si udelala sama tak jen pockam az bude nekde nejaka kace fotky za 1kč a necham to vytisknout :-D no a proc tak brzy vse?Je to u ns komplikovany mam hodne postizenyho chlapecka a presne vim ze jako na potvoru se neco prihodi a my budem litat po nemocnici,proto vse zarizeno tak brzy,ale uz se tesim....
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no teda, strašně Ti sluší!!! Vypadáš v nich jako princezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pauline82 moc děkuju, zamilovala jsem si je :-) a už se nemůžu dočkat, až budou doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@filipil my toho mám taky dost, čekáme na prstýnky, dořešíme kytky a domluvíme hostinu, nechám si ušít šaty a bude to :-)
Odpovědět
@filipil Máme stejný termín a rozhodně tedy nemám ještě nic z toho, co ty, jsi dobrá :-D ! Já jdu na šaty až příští týden, prstýnky nemáme ještě vůůbec, na oznámko se teprve budeme s mým snoubencem fotit a jediné co mám, je zaplacená záloha na místo pro svatební hostinu a raut! Budu ti moc držet palce, aby ti váš chlapeček dělal jen samou radost a všechno proběhlo v poklidu a podle tvých představ..
Odpovědět
@stastnanevesta Možná jsi to už psala výše, tak se případně omlouvám, nečetla jsem všechny příspěvky - ty si budeš šaty nechávat šít? Kde prosím tě? A vyjde tě to o hodně dráž než kdybys je kupovala? Taky o tom uvažuju, když vidím ty šílený ceny v půjčovnách.. Máš to tedy tak, že sis našla své "vysněné" šaty v půjčovně a teď si je podle toho necháváš šít? Omlouvám se za zvídavé otázky a případně díky za odpověď :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem byla v tom svatební salonu. Povím Vám: děs a hrůza. Kromě toho, že mne vyděsili, že už je na všechno pozdě (svatba je 21.7.), tak jsem ve všem, co mi nabídli, vypadala jak bílej neforemnej buldozer. Strašný.
Odpovědět
Profilova fotka
@leny82 no to ne, blázni tam :-D u mě se paní pomalu smály, když se ptaly na termín a to měl být původně 7.7. :-D tak příště přeju větší štěstí s nabídkou i personálem :)
Odpovědět
Tak co holky, jak jdou pripravy ? Ja porad nemuzu sehnat nejake pekne bile botky svatebni, nemate nektera nejaky tip? Hlavne potrebuju nejake s podpatkem, zadne ploche, at nevypadam jak trpaslik vedle zenicha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka já si nechávám šít v Madoře v Mikulově a vyjde mi to levněji než si je půjčit. Za půjčení bych dala 9500 a za ušití cca 8500. Ano,zkoušela jsem si je v salonu a podle té fotky si nechám šít. Už se moc těším :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Tak Mikulov mám kapku z ruky :). Ale ty šaty sis vybrala suprově, jednoznačně nejhezčí ze všech, co jsi zkoušela :) !
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka děkuju moc. Odkud jsi?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj děvčata, včera jsem objevila luxusní kosmetičku a vizážistku v jendom. Ale luxusní. Strávila jsem na kosmetice cca 2,5 hodiny, vyloženě mně vymazlila. Relax jak blázen. Po tom fiasku s šaty v EL, to je poměrně vzpruha. Ten malý zázrak se jmenuje Dagmar Pišťáčková. A místospřežně přísahám, že není moje příbuzná a ani nemam u ní slevu :-)))
Odpovědět
@stastnanevesta Já jsem od Kladna, takže Milkulov mám fakt trošku daleko :). Teď v sobotu jdeme s kamarádkama obrážet salóny, tak snad si něco vyberu, předem mám pocit, že mi nebude nic slušet...
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka no to je fakt,že to máš trochu dál :-) a zkoušení se neboj, určitě něco najdeš,taky jsem měla strach, nemám zrovna postavu modelky a i tak jsem našla nááádherné šatičky a věřím,že ty najdeš taky :-)
Odpovědět
valerie27 : co tyhle? :-) http://www.boty-obuv.com/108-damska-s...
Odpovědět
Ahoj holky, narazila jsem na pekarnu v Male Hraštici - nemate s ni nektera zkusenosti? Uvazuji, ze bych tam nechala napect svatebni cukrovi. Predem diky za reakce .-) http://www.pekarna-stana.cz/index.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máme doma oznámení a veelká spokojenost :-) nemůžu se vynadívat :-)
Odpovědět
@leny82 tak nestresuj a běž jinam, určitě to bude lepší
Odpovědět
@valerie27 vydrž na leto,bude větší výběr
Odpovědět
ahojky, tak ja se přidávám se svatbou v červneci, ale jsem terpve v úplných začátcích příprav, tak nevím co nejdříve atd. jsem z Brna tak máte nějaké zkušenosti a doporučení prosíím , děkuji
Odpovědět
Holky, co u Vás téma: ŽRÁDLO? Jinak to už říct nedovedu, protože je to pekelné... :-( Bohužel, moji nastávající příbuzní mají teď bezva období - pomlouvají přede mnou svatby jiných příbuzných, kteří měli na hostině "jen" kuřecí maso a při vydávání nevěsty půlku párku. Jsem z toho docela zoufalá. Když pominu peníze, což je také dost důležité, zavděčit všem se opravdu nemůžu (zvlášť, když jich je 50).... ;-( Plán je zatím takový, že při vítání hostů v hotelu bude nějaké malé občerstvení, na hostině předkrm, polévka a výběr ze dvou hlavních jídel plus dort a později pak raut. Máte nějaké dobré tipy? Raut se nějak dá, každý si něco vybere, ale co třeba ta hlavní jídla? Trefit se není jednoduché. A obligátní svíčková zase v červenci (v horku) asi nebude úplně hitparáda :-| Takže nápady SEM! Díky a přeji všem klidné přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krmv nejdřív termín, fotografa,kameru,místo hostiny, šaty a pak to ostatní
Odpovědět
zuziiik12 : dobry napad, taky se pridavam, i kdyz je na to asi trosku cas, ale po nas to pani taky bude chtit tak behem mesice, takze to zas tak brzo neni. My uvazujeme o predkrmu - mozzarela s rajcatama, nebo tak , polivku resim jestli vubec, ale asi se hodi, ze? No a druhy, nam nabizeli vse s knedlikem, takze za nas asi nejaka veprova panenka s opekanym bramborem, pripadne druha volba prave drubez, ale asi spis kruti, nez kure....jinak nevim :-) Na rautu to bude dobry, bude tam vyber ze vseho tak si kazdy da co chce, my zase resime kolik toho objednat, budeme mit asi 120 lidi, tak aby toho nebylo malo, anebo zbytecne moc. Jo a na pribuzny se vykasli, nemuzes se zavdecit vsem a snaz se tyhle reci proste vysklivat - tak to delam ja a jsem zatim v klidu, je to jen a jen vas den, tak si to udelejte jak chcete a at si kazdy mysli co chce.
Odpovědět
@stastnanevesta : ja zacla zenichem :-))))))
Odpovědět
@handulilinka Asi mas pravdu :-) Dikas
Odpovědět
Tak jsem navštívila další tři salony se šatkama. Už je to lepší, ale stejně pořád se jaksi nedostavil ten wow pocit.... :-S Tak jsem se na to těšila a už začínám ztrácet optimismus. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiik12 ahojky ... co se jídla týče, tak mám jasno alespoň v hlavním jídle :) přítel sice miluje svíčkovou, ale na léto se mi nehodí, takže bude panenka, případně jiné vepřové maso, jelikož kuře by neuspělo u mužíčka a k tomu budou šťouchané brambory :) a když se to pěkně naservíruje :) polívka bude, tradiční knedlíkačka, mňam :) ale přemýšlím pro změnu, jestli dělat předkrm, vůbec mě nenapadá co bysme udělali totiž :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj nevěsty, tak se k vám přidávám s červencovou svatbou. Máme termín 14.7.2012. Koukám, že řešíte jidlo, tak my to budeme mít takhle... (teď už opravené :)) Hostina: Tenké plátky studené telecí pečeně s kaparovou majonézou Silný hovězí vývar s malými játrovými knedíčky Champagne sorbet ( jahodový se sektem Bohemia brut ) Vepřová panenka, smetanová omáčka se hříbky, pečené brambory s rozmarýnem nebo Losos s provensálskou raratouille a vařenými brambory Svatební koláčky Raut na večerní party: Minisandwich se šunkou, sýrem a listovým salátem Panini s mozzarellou a rucolou Grissini s rolovanou parmskou šunkou Marinovaný losos s créme fraiche Šunka od kosti z nakládanými okurčičkami a křenem Opečená polenta s hovězím escalop a křenovým dresinkem Holandská Gouda, tvrdý kozí sýr, italský parmezán Kuřecí koktejlové řízečky Kozí sýr v listovém těstě Masové pikantní šátečky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?