Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@leny82 no ja taky chtela gulas :-D a dostala jsme od babi vynadano, ze jsme hrozna rodina, pac pred rokem a pul se mi zenil strejda (jsme od sebe jen devet let) a on ho mel taky...prijde mi to prakticky :)) no rozmluvila mi to...ale na svickovou me neukecala :-D skoncilo to u rizku s chlebem :) jinak teda s tema vejsluzkama jsi me pobavila :-D dobry napad :)) a rozpocet...no brali jsme to zatim jen priblizne...ale pocitam eze tech min. 60 tis. to stat bude...jak jste na tom vy? @stastnanevesta a na kolik vas to takhle vyjde? mate uz k tomu priblizne ceny? no my jsme se dohodli, ze ta hostina nebude...a je fakt, ze mamina souhlasila...a budouci tchyne taky nemela namitky :) @jarunka21 no u nas to vzniklo diky tomu, ze oslava mela byt 60 km od mista obradu a puvodne to bylo tak, ze hostina pro rodinu, ale byl tam problem, co se svatebcany, kteri by na hostinu nesli...tak jsme se rozhodli pro raut...misto sice ve finale padlo, ale ohledne tohohle jsme uz u puvodniho planu zustali :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabiisek záleží kolik lidí bude nakonec přespávat a tak,ale očekávám celkovou sumu kolem 100tis.za celou svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
@leny82 taky máme termín 21.7., ale šaty, oznámení, hudba, cukroví ješte nemám, ostatní předběžne je zajednáno...
Odpovědět
Profilova fotka
@jarunka21 Také se mi vždy líbil klasický svatební oběd s vzájemným krmením, ale máme obřad v 15h, takže to nepřipadá v úvahu. Navíc také budeme mít jídlo vlastní výroby, takže to zatím vypadá, že uděláme guláš pro všechny, jako brzkou večeři, a pak bude grilované jehňátko/studené mísy/řízečky apod. Zatím máme mít kolem 50 lidí (20 rodina, zbytek přátelé) @valerie27 Poslední dobou se mi zdál jen jeden akční "svatební" sen. Byli jsme s přítelem na nějakém ostrově na návštěvě u známých, kde najednou vybuchla sopka a do toho tam vlítli nepřátelští mimozemšťané. Takže jsme zachraňovali děti (kde se jich tam vzalo tolik netuším), schovávali se a já se do toho všeho snažila přítele tahat po tajných úkrytech za zlatníky a vybírala/sháněla prstýnky. Řeknu vám, byl to stres :-D ale ne kvůli sopce a mimozemšťanům, ale kvůli přístupu přítele, který to považoval za zbytečnou námahu... ;-)
Odpovědět
@gabiiisek jojo, uz mi z toho asi hrabe
Odpovědět
@eliska_z Ja se divim kde se tam vevnitr v hlavne takove zamotane sny berou, ze.... Doufam ze uz budou pryc. Asi to moc resim nebo co... a to uz skoro vsechno s pritelem na svatbu mame zarizene, takze se nemusim vubec k vuli nicemu stresovat
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 Tak to závidím. Také bych chtěla mít zařízeno, ale tím, že to dělám hodně na dálku, tak to jde pomalu. Navíc přítel často má přístup: "Je mi to jedno, něco vyber/udělej/zařiď..." Pak najednou přijde s tím, že už jsme se přece na něčem domluvili, tak proč mu dávám další možnosti (jen mi to o té domluvě zapomněl říct :-) ). Na druhou stranu mám pocit, že mi to bude chybět, až bude po všem.
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 my máme taky většinu zařízenou @eliska_z to je normální,chlapi to moc neřeší, můj taky občas přijde s tím" ty to máš vymyšlené,tak to domluv" ale podstatné máme Dorazilo oznámení na korekturu a je NÁÁÁÁDHERNÉÉ!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moc casto tady nechodim neni nejak moc casu ale chci poradit zamilovala jsem se do satu co na ne rikate? http://aukro.cz/plesove-svatebni-matu...
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 jsou krásné,ale líbí se mi víc zezadu než zepředu. budou růžové?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabiiisek tak my i s nama mame 25 myslim:-D v tom jsou i nejake deti,takze to neni tak hrozne,ale planujeme to mimo bydliste,tak proto musime vsechny ubytovat:-) jinak vyreseny to bude hotolem:-) uz jsme jeden nasli,pristi vikend to jedem obhlidnout a pro jistotu mame uz udelanou predbeznou rezervaci na 12 pokoju:-)
Odpovědět
@leny82 mě teda na tuty to první
Odpovědět
Článek se načítá
@gabiiisek ahojky my musíme ubytovat celou rodinu- 30lidí, tak jsem našla chatu, kde budeme po obědě v restauraci oslavovat a spát. vyšlo nás to na celý víkend na skoro 4000
Odpovědět
@jarunka21 my jsme chtěli původně chatu a tam mít oběd(naši podnikali v restauraci a tak by to zvládli)nakonec řekli, že by s tím bylo dost práce(zkušenosti) a tak budeme mít oběd v restauraci(všichni) a pak hurá na chatu, kde bude opět slavnostní tabule, muzika a raut a také spaní.
Odpovědět
@misa1982 luxusní, ber je
Odpovědět
@misa1982 Já jsem taky pro všema deseti. Jen bych si vyzkoušela, zda-li barva té mašle půjde k tvému typu pleti.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka To je pěkně vymyšlené ;-) A v té restauraci to máte jak domluvené? Vybrané nějaké jejich menu, sestavili jste si vlastní menu, které vám tam uvaří nebo se na tom jídle i nějak sami podílíte? Kolik vás bude na ten oběd a víte cenu? Stále totiž dáváme nějak dohromady rozpočet... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup Ahoj ja myslim ze litovat nebudu pritelova je to druha svatba moje prvni dokonce to je on ktery trva na tom ze to bude i s pribuzenctvem a kamarady bejt po mem jdem jen na urad a je to ,k dotazu s oznamenim ano ty si budem delat sami uz je mame pripravene ,vyzdobu na auta si budu delat sama sama si i delam kosiky na kolacky a kosicky na stul budu taky vyrabet sama
Odpovědět
Profilova fotka
@jarunka21 my si budeme sestavovat vlastní menu, cena je tak 500 na osobu
Odpovědět
@misa1982 Nádherné :-) Ber je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim ze i ruzova pujde k tmavovlasce ne?
Odpovědět
@eliska_z To ja uz se tesim az bude po vsem :-) A bude klidek
Odpovědět
@stastnanevesta Aspon se clovek nemusi stresovat co jeste chybi, ze...my se potrebujeme s knezem domluvit na pevnou hodinu kdy bude obrad a pak uz si taky nechame natisknout oznameni, uz mame vybrano :-) A pak uz jenom prstynky a je to ;-)
Odpovědět
@jarunka21 na oběd nás bude 30, jdeme hned po obřadu a čekáme, že se zdržíme tak 3hoďky, pak pojedem na chatu. určitě si vybereme něco z jejich menu(mají s tím zkušenosti), bez předkrmu(je to zbytečně drahé),pouze polévku a něco z kuřecího masa. počítám, že si dá každý kávu,přípitek a limo. Podívej se na stránky restaurací a můžeš si napočítat kalkulaci sama(bacha, některé hospody si nechají účtovat salonek-tak je pošli k šípku)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 no právě,je to vše nějak v klidu.My jsme se s naším farářem taky dohodli a pak to bylo jednodušší a už se mohlo zařizovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lllcy taky mám termín 21.7. a jediný co vim je místo obřadu :-) přijde mi že je na všechno ještě dost času a pak se z toho asi zbláznim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 šaty jsou krásné, ale možná bych se bála objednat si je přes aukro nebo vůbec přes internet...asi bych si našla značku těch šatů a vyhledala bych je v nějaké prodejně a osobně si tam zajela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@megginka4 nezblazniš, ja to taky moc neplanuju, protože mam ted zkoušky a fofr v praci, takže to budu delat po večerech...
Odpovědět
@stastnanevesta Vsak jo, dobry farar je fakt dulezity, ten nas nam vychazi taky v hodne vecech vstric, mlady, vtipny, nejak to "nezere", takze spokojenost nejvetsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lllcy ona to za mě řeší trošku mamka vymýšlí kde koláčky a cukroví co dorty a tak :-) takže ta mi trošku víc pomáhá :-) ale jediný co asi mam vybraný je účes :-) ani nevim do jaký barvy to chceme prstýnky kytky..no nevim a budoucí manžel jen ať něco vyberu :-) chlap no :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?