Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mate jeste levnejsi nez my ach jo, damy, tak to budu muset jeste shanet...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ta cena vážně není moc vysoká. Ten poplatek za matriku mimo úřad máme taky. Jinak za terasu se nic neplatí, pokud je svatba od 60 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Na prstýnky máme You Are So Beautifull, gratulace si teď vážně nejsem jistá!!! Hlava děravá!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak to vypadá že se počásko vydaří... minimálně budou teplíčko a déšť zatím vůbec nehlásí,tak mám velikou radost :-D :-D včera jsem dělala svatební menu a ještě mě čeká zasedací pořádek. Jinak mám snad vše, nervozni nejsem a uz se moc těším.... dnes jdeme s přítelem do kina, zítra jdu na řasy, ve středu na nehty, ve čtvrtek výslužky a v pátek pro šaty a do restaurace. obřad máme taky v pravé poledne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo zasedací pořádek, tak s tím jsem si taky vyhrála. Pokud máte někdo kulaté stoly a budete chtít, můžu vám poslat můj udělaný mustr. ;-)
Odpovědět
zasedák mi dal taky zabrat večer vyfotím a ráno ho sem vložím .-) dost jsem si s ním vyhrála mám ho na velký čtvrtce a doufám, že mi jej nalepí na dveře do salonku. Na prahu to byla fakt výborná cena. jen jsem termín museli blokovat už v listopadu 12.6 je první sobota co oodávají a hlavně za každý měsíc jen jednou. Dokonce se nám povedlo, že se bereme na výročí :-) zase jedno ulehčení pro partnera .
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to je hezký!! My máme výročí v říjnu, takže to zrovna není ideální měsíc pro svatbu!
Odpovědět
´Když to jinak nejde i v říjnu se svatba povede
Odpovědět
Profilova fotka
holky, existujou nějaký pravidla na zasedací pořádek??? slyšela jsem že vedle mě by měl sedět mažovo taťka a vedle manži moje mamka??
Odpovědět
jo jo už jsem to tu někomu psala zkusím ti to najít na písnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, je to tak! My jsme toto ale porušili. Vedle mě budou moji rodiče. Dokonce by ani manželé vyjma novomanželů a jejich rodičů neměli sedět vedle sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
super, díky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mimo jiné si myslím, že to bude i někde na internetu v jednom z těch dílů od Ladislava Špačka. ;-)
Odpovědět
novomanželé sedí na nejčestnějších místech, čelem ke svatebním hostům, nevěsta po pravici ženich. Napravo od nevěsty sedí rodiče ženich na levo od ženich rodiče nevěsty ( varianta je i to že sedí svetkové vedle snoubenců a pak teprve rodiče). na dalších místech sedí svědkové, prarodiče, sourozenci poté další příbuzní a na konec přátelé. dále b měl sedět vždy na střídačku muž a žena - tohle mě nevyšlo bab máme v rodině prostě víc :-) a manželé či partneři by měli sedět naproti sobě - a toto jsme taky porušili :-) takhle nemůžou pánové dojídat a uždibovat nasyceným ženuškám :-) tak sand takhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn : my jdeme taky dnes do kina :-D na copak jdete? a taky si nechas barvit rasy? Ja jdu na nehtiky az v patek, aby byli cerstve :-)
Odpovědět
já jdu na nehtíky už zítra nějak nestíhám .-) musíme ještě připravit a navozit spoustu věcí a pití a jídla na večerní mejdlo.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: diky moc ... ja sem nejak nepochopila ten druhy odstavec... je to tak že nalevo sedí nevesta,v pravo ženich, vedle ženicha nevěsty rodiče a vedle nevěsty ženichovo???
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: my jdeme na sex ve městě :-D já jdu na prodloužení řasů, docela jsem zvědavá jak to bude vypadat... neměla jsme to ale viděla na kamarádce a vypadalo to přirozeně,tak sna to bude ok....není to taková ta drahá metoda,ale fakt to vypadá dobře, stojí to 300,- v ČB ;-) jinak já mám ve čtvrtek po práci ty výslužky a v pátek na nehty nebude čas, tak snad se nic nestane
Odpovědět
já doufám že si je neulámu :-) tahat toho budeme ještě dost, ale vždycky mi nehtíky vydrží úžasné tak týden takže jsem v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme chteli na sex ve meste, ale slysela jsem , ze pry nic moc, tak jsme si rikali, ze si to radsi stahneme a asi vsadime na kukyho damy, jsem nestastna z te hudby :-( musim neco sehnat.... dneska se vrhnu na zasedaci poradek, aby taky byla sranda :-)
Odpovědět
kdyby jsi chtěla nějakou tu klasiku co mám klidně ti to pošlu, ale mám to jen v MP3
Odpovědět
Profilova fotka
a co treba mas?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala na předpověď, trošku se to na těch webech liší, ale vesměs by mělo být hezky, spíš až moc vedro. ;-) Tak to mě zasedací pořádek teprve čeká, nejdřív jsme si totiž řekli, že ani žádný dělat nebudeme, ale samozřejmě jsem si to rozmyslela, takže to musíme dát dohromady. Říkala jsem si, že pak se všichni nahrnou do restaurace a nikdo nebude vědět kam si má sednout a bude: "Ty si sedni táhle a já půjdu třeba támhle, nebo ne, přesedni dál" a bla bla bla.... tak tomu dáme radši nějaký řád. :-)
Odpovědět
nahoře jsem to psala. taky je dobrý se na seznamu nalogovat na e-mail: beremese@seznam.cz heslo beremese , je toho tam hodně a třeba si vybereš :-) tak jsem dělali kvůli tomu zasedák pak by všichni chtěli pomalu sedět na mé židli:-) takhle hezky bude na dveších u vstupu + jmenovky a je jasno
Odpovědět
Profilova fotka
nefunguje mi to, pise mi to spatne heslo :-(
Odpovědět
to je divný tak koukni do diskuze hudba na nástup něbo tak nějak a tam to je možná že už si to heslo nepamatuju.
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujeme i zasedací pořádek pro kolonu aut. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam asi dalsi skladbu http://www.youtube.com/watch?v=MyYAeg... na tuhle jsme kdysi tancili, neni ani smutna, ani moc vesela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budete mít na svatbě družičku? My jenom tu naší čtyřnohou!!! :-) Půjde v čele!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ten přístup do mailu s hudbou je: hudbasvatba a heslo beremese ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?