Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, je to znat, ja mam san patrick a taky to sedi perfektne, a ty co mas ty taky sedeli nadherne, taky mam nekde doma fotku a mas tam taky vlecku bo sis ji nenechala dat?
Odpovědět
máš ještě týden na to se vykurýrovat pár ibalginů čas a je to :-). Když jsem je viděla poprvé tak jsem říkala že nic moc, ale jak byly v pytli tak nebyli nadejchaný netřpitily se, ale jen co jsem je na sebe navlíkla byla to láska na rvní pohled. Jsem zvědavá co na to skoro manžel :-) uvidí mě až v sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem je taky neukazovala a porad mu namlouvam neco jineho :-D tak doufam, ze bude mit radost a co ucesy? jak to mate vymyslene?
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: ten viniční altánek je moc hezkej. Bydlela jsem nějakou dobu v Praze, poblíž Vršovického nám. Myslím si, že jste vybrali super místo. Já budu mít vlečku, až jsem byla překvapená!! Na tý fotce to totiž vypadá, že tam moc není.
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra jdu na zkoušku účesu. První zkouška se moc nevyvedla. Nakonec jsem ukázala fotky memu ženichovi a taky se mu to nelíbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
albrabantik : koukala jsem na fotky, jste strasne krasny par :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, díky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zvědavá, jak se bude tvářit, až mě ten den poprvé uvidí!!!
Odpovědět
vlečku mám je pěkně dlouhá tak jsem zvědavá jestli se s ní nepřetrhnu :-). Vlasy a macke up už mám za sebou teď už mi zbývá jen pár prkotin a nervozita.
Odpovědět
hodím jsem ještě fotku ze zadu, ale je doma mám malý prostor tak nevynikne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja prave, jak jsem je videla ze zadu, tak dokonalost!! i u tech mych mam dlouhou vlecku, ale je dobre, ze ji muzu i pripnout a udela to bohatsi sukni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zezadu vypadají taky dobře!!! Ta vlečka je dlouhá docela dost, to bude hezký! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hlavně aby nepršelo to byhc pak za sebou tahla tunu bahna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem taky rikala :-D a mate to mit venku bo vevnitr?
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: Tak to máš dobrý! U těch mých šatů se vlečka moc připnout nedá. Hlavně kvůli těm materiálům. Takže to v tom salonu nějak řeší tím, že tam někde něco přišijou. Doufám ale, že to nakonec nějak vymyslí.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme obřad i hostinu v divadle. Obřad je venku na terase a hostina pak uvnitř. Tak snad vyjde počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
v divadle? tak to je nadhera. a vy jste divadelnici bo jen tak? My mame mit obrad kdyz bude hezky taky venku na "alpince" v primem vyhledu na Trosky , obed v zamecke restaurace a raut pak na jednom penzionku venku, neni tam spolecenska mistnost, tak budem doufat
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: tak to zní vážně romanticky. Škoda, že nemáš fotky. :-) Ne, to divadlo je velký a pořádají se tam i různý jiný akce. Mají tam i několik sálů pro pohostinství. Dokonce jsou tam i plesy - v takovém rozsahu to my mít ale samozřejmě nebudeme!!! Budeme mít jen terasu a jeden ten sál.
Odpovědět
obřad venku a mejdlo taky :-) s deštěm prostě nepočítáme. Všichni mají nakázáno teplé oblečení a pláštěnky :-) Jinak vlečka se dá připnout nahoru pod korzet udělá to taký ten honzík na zadku :-) a nic se pak necourá.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: opravdu krasny vyber mista, jednou jsem tam svatbu zazila a meli to nadherne :-) budete mit urcite taky. A na kolikatou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ve středu jdu na zkoušku šatů, tak jsem zvědavá, jak se to pořeší! ;-)
Odpovědět
v pravé poledne :-) když se nic nestane. Místo je nádherné a dokonce se líbí i skoromanželovi. Vybírali jsem mezi zámkem a tímhle a SM rozhodl že tohle je hezčí a bylo :-). Hlavně na Prahu je to za slzšný peníz a vejde se tam hodně lidiček. A když svítí sloníčko je to romantika na entou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, my to mame taky v prave poledne :) a jeste jedna vec, jakou mate hudbu?
Odpovědět
budou nám ji pouštět z CD. 1. nástup ženich : canon in D, nástup já: instrumentálka ze šreka od johna poewlla, pak Carter - the ring, berry white, amstrong a elvis - to už je taková ta klasika, ale nemůže chybět
Odpovědět
Profilova fotka
No ani nechci vědět, kolik by nás ta svatba vyšla, kdybychom jí dělali v bydlišti ženicha - Praha východ.
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik vlastně stojí tak zhruba stojí ten Viniční altán? My to máme ve 13 hod. Svatebčani jdou na Love is all around, ženich jde na Perfect day a já na svatební pochod od Felixe Mendelssohna.
Odpovědět
Profilova fotka
my prave mame jenom 2 skladby, vic po nas nechteli na urade, jen nastup a pak na gratulaci my mame na nastup Richard Pachman- Začátek světa / Arrival a na gratulace 30 second to mars- kings and queens , trosku netradicne ale prave mi to prijde hrozne malo....tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
To mi taky přijde málo. My máme hudbu z CD. Bylo nám řečeno, že na gratulace to chce aspoň dvě skladby, protože bude trvat, než se každej vypovídá. Tak taky nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
me prave nic vic nerekli, jen takhle ty 2, tak si radsi neco pripravim do zasoby a pres samotny obrad je ticho, ne?
Odpovědět
poplatek za altán byl 3000 + 1000 matrika , že to není na úřadě. My máme mít 2 písničky na nástup , 1 prstýnky + 2 gratulace . Je nás hodně tak jsme tam ještě něco přihodili :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?